Новий канал [DVB-T2/супутник]

Автор Zheka, Червень 11, 2012, 10:58:34

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

...додає креативний директор «Нового каналу» Саша Ткаченко.

І тут видно без плюсів не обійшлось. Прямо карма якась.
  •  

BanderaTV

Цитата: UzUA108 від Серпень 25, 2020, 18:49:29
Так скоро до "Голосу країни" доберуться*
У них X-factor є
  •  

kram2000

  •  

UzUA108

 :roll:
:laugh: А я говорив про закупівлю шоу... але "Орел і Решка"...  :unsure:

P.S. Якщо права на показ відходять SLM, то у К1 зникне практично половина сітки :wink: а в ОЦЕ ТБ - додасться контент :laugh:
  •  

IANDROCOM

Цитата: UzUA108 від Серпень 31, 2020, 19:12:32
:roll:
:laugh: А я говорив про закупівлю шоу... але "Орел і Решка"...  :unsure:

P.S. Якщо права на показ відходять SLM, то у К1 зникне практично половина сітки :wink: а в ОЦЕ ТБ - додасться контент :laugh:
Теоретично, Інтер матиме право крутити старі випуски, зроблені ще коли проєкт виходив на їх каналі. Це як з кварталом, коли на К1 я бачив повтори якогось з проєктів студії квартал 95.
  •  

UzUA108

Цитата: IANDROCOM від Серпень 31, 2020, 19:29:51
Теоретично, Інтер матиме право крутити старі випуски, зроблені ще коли проєкт виходив на їх каналі. Це як з кварталом, коли на К1 я бачив повтори якогось з проєктів студії квартал 95.

Та я зрозумів, що права відійшли лише на нові сезони і так, пам'ятаю паралельно з новими випусками на 1+1, на К1 ще виходили старі випуски "Кварталу" ще десь 2 роки (2012-2014)
  •  

GMB

а на К1 немного добавили заставок, и уже они - производители Орла и Решки. Думаю, что там хватит еще не на один год. Просто теперь с объемами нужно поиграться
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  
    Подякували за цей пост: UzUA108

BanderaTV

Цитата: GMB від Серпень 31, 2020, 20:44:03
а на К1 немного добавили заставок, и уже они - производители Орла и Решки. Думаю, что там хватит еще не на один год. Просто теперь с объемами нужно поиграться
Ну от якщо зникне у них ця програма, чим вони будуть заміщати ефірну сітку. І у інтера теж мінус по контенту, хоча вони швидко замістять це радянськими фільмами.
  •  

UzUA108

Цитата: GMB від Серпень 31, 2020, 20:44:03
а на К1 немного добавили заставок, и уже они - производители Орла и Решки. Думаю, что там хватит еще не на один год. Просто теперь с объемами нужно поиграться

Типу "власне виробництво каналу". З назвою "Орел і Решка. Навколо світу" (не плутати із "Навколосвітня подорож", "Кругосветка" - 1?-цятим сезоном). Включає окрему заставку загальні слова диктора каналу, випадковий випуск "ОіР" (з їхньою графікою, деколи дублюється укр.), і заключні слова диктора із заставкою. нову ж таки, технічно - це виробництво "К1", тож навіть якщо повні права передадуться SLM, ця "програма" ще довго буде на "К1".

P.S.
Типова програма на ОЦЕ ТБ у 2024: пон. - "зважені і щасливі", вівт. - "Пекельна кухня" (Нового), середа - "Орел і Решка", чт - "ОіР. Шопінг", пт - "Квартал", який переїхав на "Новий", сб. - "Свати" (знову ж з плюсів), нд - "хто зверху" :lol: :wink:
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

kotenko.

Art of Noise - Dreaming In Colour (1999)
Початок саме цієї пісні звучав в заставці Нового перед профілактикою аж до 2019 р.
https://www.youtube.com/watch?v=5yFwNjWXli0
#наташанемішай
  •  

UzUA108

Ще одне "запозичення формату"

Новий канал знімає шоу «Де логіка?» з Притулою
ЦитатаЦієї весни на «Новому каналі» відбудеться прем'єра нового проекту - гумористичного інтелектуального шоу «Де логіка?». У ньому на кмітливість та ерудицію змагатимуться команди зірок - чоловіча і жіноча. Ведучим проекту став Сергій Притула.

Формат, розроблений Comedy Club Production, передбачає наступне: учасники сидять один навпроти одного за ігровими столами, на величезні екрани виводяться завдання чотирьох раундів і фіналу. За кожним столом - кнопка, на яку потрібно тиснути, коли відповідь готова. Тобто учасники мають проявити не тільки логіку і спостережливість, а й швидку реакцію на завдання.

«За правилами гри, зірки повинні розгадувати загадки і ребуси, знаходити логічні зв'язки між різними
предметами, явищами і персонажами, зображеннями на картинках або анімаціями, - пояснює керівник проекту Максим Пастухов. - А ще - демонструвати своє вміння правильно мислити. Їм потрібно якомога швидше першими знайти відповідь, натиснути на кнопку і пояснити логіку своїх думок. У фіналі зірок чекає змагання «Логічний пінг-понг», у якому важлива швидкість відповідей і їхня кількість. До речі, інтрига шоу зберігається до самого кінця, адже один бал може стати вирішальним. Переможе команда, у якої балів буде більше. Вона і отримає приз «Залізна логіка».

До зіркових команд увійшли Ігор Ласточкин, Сергій Бабкін, Позитив, блогер Діма Євтушенко, Юрій Горбунов, Олександр Педан, а також Анна Ласточкіна, Сніжана Бабкіна, Алла Костромічева, Соня Плакидюк, Маша Єфросиніна, Оля Полякова та інші знаменитості. Підбираючи учасників, творці проекту керувалися одним принципом: аби гравців щось пов'язувало.

Іноді завдання, пропоновані зіркам, можуть здаватися дивними або абсурдними, але команда проекту впевнена, що учасники із ними впораються: перед стартом зйомок їх протестували... на ведучому:

«Складність міряв по собі, - зізнається Сергій Притула. - Адже за моєю спиною достатня кількість зіграних інтелектуальних ігор. Свого часу я став кращим гравцем у лізі «Що? Де? Коли?» Тому вважаю, що підкований для роботи у такого штибу конкурсах. Деякі запитання довелося відсіяти або спростити. Впевнений, що глядачам «Нового каналу» шоу «Де логіка?» сподобається, адже вони разом із зірками зможуть перевірити власні здібності та посмакувати свої інтелектуальні потуги й недолугість наших гравців (посміхається)».

Новий канал також готує ігри на логіку для соцмереж, у яких зможуть позмагатися глядачі нового шоу.

ДОПОВНЕНО: у пресслужбі Нового каналу «Детектору медіа» повідомили, що в шоу буде 15 випусків, воно виходитиме навесні раз на тиждень. Проєкт для Нового каналу знімає StarLight Production, студія 1.

Джерела: MBR і Детектор
  •  

Nevidomyy

Цитата: IANDROCOM від Квітень 08, 2020, 22:11:51
Тобто: Новий - Пятница, ТЕТ - СТС (Раніше точно, особливо перший прямо транслював проєкти в майже тих же самих слотах), Інтер - ОРТ, ТВІ - НТВ (вони так заявляють).

Запізнився на півроку, але...
Пригадую ефіри цих телеканалів в нульові-початку десятих, то там наче навпаки. Новий був майже ідентичний СТС (тільки "Щасливі Разом" було від ТНТ) і десь з 2014-2015 почав бути схожим на Пятніцу (чи навпаки), ТЕТ, в свою чергу - на ТНТ.
  •  

GMB

ну не знаю - в том периоде Пятницы и вообще не существовало. И непонятно кто с кого копировал. Но там, как по мне - пытались утянуть (что могли) с ТНТ и СТС.
Но вот то, что Новый был похож на СТС - да, основная сетка была на их контенте не один год.
ну а ТЕТ не один сезон жил на Универе. Потом начал обороты НЛО ТВ на библиотеке Камеди клаб набирать, но не судилось, так сказать...
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

IANDROCOM

Цитата: Nevidomyy від Листопад 23, 2020, 19:36:58
Запізнився на півроку, але...
Пригадую ефіри цих телеканалів в нульові-початку десятих, то там наче навпаки. Новий був майже ідентичний СТС (тільки "Щасливі Разом" було від ТНТ) і десь з 2014-2015 почав бути схожим на Пятніцу (чи навпаки), ТЕТ, в свою чергу - на ТНТ.
Не знаю як було раніше, але в 2014 весь етер ТЕТ-у це був майже як на СТС.
  •  

kram2000

  •