Які радіостанції ви хотіли б повернути?

Автор Ігор, Липень 20, 2011, 00:32:49

Попередня тема - Наступна тема

Michael_15

Хочу написати, що тема цікава:), але навіть, якщо уявити, що якась станція X повернеться в ефір, то вона ніколи не буде такою, як була тоді. Її будуть робити інші люди, а навіть, якщо й кістяк станції буде такий же, як в "золоті часи", то ці люди теж будуть іншими... одруженими, розлученими, з дітьми або без, розчарованими чи задоволеними життям:) Теж саме стосується і бажання почути існуючу станцію такого-то року.
Насправді, набагато легше творити щось нове, щоб потім люди створювали форуми і писали яким крутим ти був B)  



Життя біжить і повернути те, що було неможливо, а може й не треба :)  
  •  

Maksim

в Мелитополе "Южный простор" 90-2000 годов
в Полтаве "Ваша хвиля" 2002-2003 года
в Донецке "Радио Точка" - когда формат был более насыщен РОК исполнителями  
  •  

Sergey 89

НАШЕ РАДІО (коли там було меньше російської "попсятини" та більше україно-мовних пісень)
Любив раніше вночі послухати україно-мовні пісні,було таке що на НАШОМУ РАДІО міг до 3-4 години ночі прослухати.  
  •  

elena

Цитата: "Sergey 89" post=10402НАШЕ РАДІО (коли там було меньше російської "попсятини" та більше україно-мовних пісень)
Любив раніше вночі послухати україно-мовні пісні,було таке що на НАШОМУ РАДІО міг до 3-4 години ночі прослухати.
а когда-то Наше радio было моей любимой радиостанцией, слушала с 2001 года, а где-то в 2008 перестала слушать эту радиостанцию.  
  •  

digitalif

  •  

radiomen

Цитата: "elena" post=10417
Цитата: "Sergey 89" post=10402НАШЕ РАДІО (коли там було меньше російської "попсятини" та більше україно-мовних пісень)
Любив раніше вночі послухати україно-мовні пісні,було таке що на НАШОМУ РАДІО міг до 3-4 години ночі прослухати.
а когда-то Наше радio было моей любимой радиостанцией, слушала с 2001 года, а где-то в 2008 перестала слушать эту радиостанцию.

А ты попробуй сейчас включить "Наше Радио" оно довольно не плохо изменилось за последнее время в лучшую сторону (значительно уменьшили количество украинского отстоя), и даже немного начало смахивать на то наше радио которое было в начале 2000-х,  
  •  

Opgy

  •  

pavlo_r

Цитата: "radiomen" post=10448(значительно уменьшили количество украинского отстоя)
Влад, я розумію, що в кожного свої смаки про які сперечатись немає сенсу. Та чи не здається тобі, що це відверте хамство?  
  •  

Гоша

АвтоФМ-Львiв,ЛюксФМ-Схiд,Довiру,Радio 5 i MFM до Львова!  
  •  

neekeri

Цитата: "Гоша" post=10470АвтоФМ-Львiв,ЛюксФМ-Схiд,Довiру,Радio 5 i MFM до Львова!

хай покояться з миром  
  •  

admin

Цитата: "pavlo_r" post=10466
Цитата: "radiomen" post=10448(значительно уменьшили количество украинского отстоя)
Влад, я розумію, що в кожного свої смаки про які сперечатись немає сенсу. Та чи не здається тобі, що це відверте хамство?
якщо це питання мені, то хамства тут немає. Є невихованна та  недорозвинена особистість, але це не хам. Imho  
  •  

pavlo_r

Добре, згоден. Можливо я не правильно підібрав слово.
Шкода, що цей симпатичний чорний статус не вводить жодних обмежень для його власника.  
  •  

admin

  •  

zoz

Цитата: "дрон" post=10340Хотел-бы назад вернуть харьковское Радио-50 с его шоу Пятница-Дробь-Суббота. Я ради него даже бросил Севу Новгородцева в это же время (между пятницей и субботой) слушать (Севу уже в повторе слушал).
Сейчас, когда ностальгия одолевает - периодически записи ПДС переслушиваю. Мдяяяяя...
Да, радио-50 я слушал на своем первом приёмнике Россия-303, в 1995 году на СВ  в Волынской обл.
Да и еще в это время была популярна московская радиостанция Ракурс тоже вещала на средних волнах.  
  •  

dxman

Я БИ ПОВЕРНУВ ФОРМАТ РОСІЙСЬКОМУ РАДІО ЮНОСТЬ. В 90 ТАМ ДІЙСНО БУЛО СУПЕРРАДІО. КРІМ МУЗЛА БУЛО БАГАТО МОЛОДІЖНОЇ ІНФОРМАЦІЇ. ОГЛЯДИ НОВИХ ДИСКІВ ІТД. АЛЕ ЦЕ ВСЕ БУЛО В ДОІНТЕРНЕТНУ ДОБУ. ЗАРАЗ ВСЕ Є В МЕРЕЖІ. ЩЕ НА СВ ЛОВИЛОСЬ РАДІО 101 ТАМ ЙШЛИ ПРОГРАМИ MTV НОВИНИ ТА ІНШІ ВІД БРЕНДУ КОКА-КОЛА. НУ Й РАДІО 50 ТАЙ ОНІКС НА СВ ТЕЖ НЕПОГАНЕ БУЛО...А ЩЕ ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ ЗРАЗКА 95-97 РОКУ З НІЧНИМИ ВЕДУЧИМИ  
  •