ТРК Україна (2001-2022)

Автор Lawyer, Жовтень 18, 2011, 16:12:17

Попередня тема - Наступна тема

krasaffcheg

Цитата: Denis05ua від Грудень 15, 2019, 17:07:31
Я сьогодні вперше побачив Квартал 95 на каналі Україна.
Это когда? В программе нет, да и беглый осмотр архива на Мегого показал, что Квартала на Украине не было
  •  

kotenko.

Він мав на увазі фільм виробництва Кварталу.
#наташанемішай
  •  

Marjan0506

  •  

BanderaTV

Цитата: Marjan0506 від Грудень 25, 2019, 20:11:37
ТРК Україна  :hi:

Так це 2 мультиплекс РТРС, нє ну норм
  •  

UzUA108

Канал "Україна" припинив показ "Виходьте без дзвінка 2" недопоказавши 6 серій. Не можу сказати, що я є фанатом серіалу, але напевно це не дуже справедливо по відношенню до "відданих глядачів". :-?
Цікавим є те, що минулого року (точніше на початку 2019) канал припинив показ першого сезону не показавши 10 серій. Тоді, пригадую, в якісь дні йшли зразу по 4 серії в день (через "скомканий" графік). "Пропущені" останні серії вийшли лише восени перед початком 2 сезону. под стулом
Цього року начебто нічого не пред'являло біди: 2 сезон почався у жовтні замість грудня, як 1-ий. У програмі було достатньо місця, щоб "втиснути" всі серії, але ж ні - краще показати повтори 1-ого сезону річної давності, ніж прем'єри. Програмним менеджерам (ну тим, хто відповідає за сітку мовлення) каналу час трохи "відпочити". :silly:

Є 2 варіанти: а) вони покажуть серії після свят (через тиждень-2); б) якщо буде 3-ій сезон, то (традиційно) покажуть перед його виходом десь у...вересні, після чого вони традиційно не покажуть ост. серії 3-ого :side:
  •  

UzUA108

1) На щастя, не треба знову чекати пів року - останні серії "Виходьте без дзвінка-2" знову в ефірі з 06.01

2) Напевно, це сюди
Міжнародні канали «Медіа Групи Україна» стали доступні на ізраїльській платформі
  •  

Denis05ua

Чомусь анонси "Місії краси" йдуть без звуку. А реклама лізи після анонсу шоу така стара, що зображення цієї реклами 4:3 сплющено до 16:9.
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  
    Подякували за цей пост: UzUA108

Мих. Думич

#172
Канал Ахметова оновив логотип. Надпис "Україна" зменшено в 4 рази, а над надписом - парус розрізаний на 3 частини (зліва - найбільший, в центрі - менший і найменший - справа). Також анонсують фільм "Дволикий Герус", якого так не обожнює Ахметов, на завтра о 20:10. До слова, 9 травня там о 17:00 йтиме російська драма про "Победу" у загадковій "Великій вітчизняній" - "Останній день війни", а 1 травня - "Пірати Карибського моря". Ще додайте Шустера і буде класний треш до 1 травня. Логотип можна знайти у мене у FACEBOOK або на їх сайті і додайте цей логотип на сторінку про цей канал на вашому сайті.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Xottabi4

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

Xottabi4

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

UzUA108

Цитата: Xottabi4 від Квітень 29, 2020, 12:02:18
https://youtu.be/q2vzqGflI0M

Нарешті, ефірний логотип повністю відповідає тому, що в заставках\анонсах)))
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

Цитата: UzUA108 від Квітень 29, 2020, 12:28:03
Нарешті, ефірний логотип повністю відповідає тому, що в заставках\анонсах)))
Так) Але напис "Україна" занадто малий як на плазмовому, так і на звичайному телевізорі. На другому ж, на відстані 2 метрів напис прочитати практично неможливо, а так в принципі лого нормальне.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

Xottabi4

Цитата: Radio_2019 від Квітень 29, 2020, 13:57:08
Так) Але напис "Україна" занадто малий як на плазмовому, так і на звичайному телевізорі. На другому ж, на відстані 2 метрів напис прочитати практично неможливо, а так в принципі лого нормальне.
И это хорошо, я очень давно писал, что их логотип слишком большой для эфира. Как по мне, прекрасно смотрелся тот, что они ставили в Youtube-версии новостей во время перехода с 4:3 к 16:9. Разве что каааапельку больше можно было его сделать и правее поставить.