ТРК Україна (2001-2022)

Автор Lawyer, Жовтень 18, 2011, 16:12:17

Попередня тема - Наступна тема

GMB

Цитата: Radio_2019 від Квітень 29, 2020, 13:57:08
Так) Але напис "Україна" занадто малий як на плазмовому, так і на звичайному телевізорі. На другому ж, на відстані 2 метрів напис прочитати практично неможливо, а так в принципі лого нормальне.
как и у НЛО ТВ уже, в принципе.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019

Мих. Думич

Цитата: Xottabi4 від Квітень 29, 2020, 12:02:18
https://youtu.be/q2vzqGflI0M
Через зміну логотипу, зник надпис "Підтримуємо лікарів" (великими буквами, а "лікарів" підписали жовтим кольором). Зник він в кінці "Зіркового шляху" (0:02), а далі заставка, під час якої і сталася зміна логотипів (0:05). Далі: чарка з "Реальної містики". Це 3:00. Якщо можна, про всяк випадок, бо "Медіа Група Україна" може заблокувати це відео, перезалити відео. Наприклад, на Dallymotion.

UzUA108

Канал "Україна" придбав формат "The Masked Singer".
ЦитатаТелеканал «Україна» купив формат масштабного проєкту The Masked Singer («Співак у масці»), який планують випускати під назвою «Маска»*. Учасниками музичного телепроєкту будуть знаменитості, які виступатимуть перед глядачами та членами журі в незвичайних костюмах.«Україна» придбала формат шоу The Masked Singer
Про це повідомляє пресслужба каналу.

Права на адаптацію формату телеканал купив у компанії Fremantle. Українська адаптація The Masked Singer складатиметься з 12 епізодів.

«Згідно з правилами шоу, знаменитості, одягнені в незвичайні костюми, під якими неможливо впізнати особистість людини, виконують популярні композиції на сцені. Судді шоу виконують також роль детективів, які, разом з глядачами, намагаються дізнатися, хто ці таємничі знаменитості, які виступають перед ними. У кожному випуску нас чекає ще більше загадок і підказок, які допоможуть нам здогадатися, хто таїться під костюмами. Один із таємничих учасників буде розкривати секрети в кожній програмі. Переможця обирають судді і глядачі шляхом голосування», – йдеться в описі.
* Над назвою адаптації вирішили довго не мудрувати - взяли з російської версії,що почала виходити на "НТВ" з березня цього року. :wink: Хоча з іншого боку, якщо так, то по ідеї не обов'язково може бути "співак у масці"
Зважаючи на теперішній стан речей, очікувати шоу у нас можна не раніше жовтня-листопада (і до кінця грудня) цього року, або весни наступного.
Мені особисто цей формат цікавий - така собі альтернатива "зірковим танцям".
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

Xottabi4

Ночью канал перешел на реальное HD-вещание.


admin

цифра? или спутник? или оба?
 •  

Xottabi4

В цифре в HD не будет ее, это IPTV от провайдера, так же перешли в Мегого и OLL.TV. И на спутнике, думаю, тоже перешли, потому что сигнал по сути уже и так давно шел в 1080, только был апскейл, а теперь реальное HD.

kotenko.

Так і знав, що перейдуть саме сьогодні. Адже саме цього дня 5 років тому канал Україна перейшов на супутнику на 16:9.
#наташанемішай

taras_l

Повернувся на екрани попередній логотип

Radio_2019

Цитата: taras_l від Травень 19, 2020, 19:46:53
Повернувся на екрани попередній логотип
Чому це раптом вони повернули старий?
Три тижні побув новий... Вперше таке бачу...
:roll:
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

UzUA108

Цитата: Radio_2019 від Травень 19, 2020, 20:02:10
Чому це раптом вони повернули старий?
Дивно, нормальне було лого (відповідало тому, що в анонсах)
Цитата: Radio_2019 від Травень 19, 2020, 20:02:10
Три тижні побув новий... Вперше таке бачу... :roll:
Пам'ятаю, якось минулого року КРТ змінював свій логотип на старий аж на 2 дні

kotenko.

Клацав по каналах, бачу України лого старе, ам собі думаю : Не поняв...
Колись  в Першого гралися з розмірами лого. В листопаді 2015 р. його зменшили, а 25 грудня 2015 го  повернули як було.
#наташанемішай
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

Xottabi4

Единственное объяснение - он плохо смотрелся в эфире. Но тогда логично было бы не пускать его в эфир. Помню, такое было в 2011 или 2012 году на рос. канале СТС, там поменяли логотип на два часа (!) на тот, что был в анонсах, то есть как в случае с ТРК. А потом вернули старый и тот больше в эфир не возвращался никогда.
 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019

GMB

на не сильно больших диагоналях лого просто плохо видно. Возможно - это стало проблемой для их пенсионной ЦА. Да и как-то не сильно универсально с Украина24
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019

UzUA108

Праймові випуски [о 19:00]«Сьогодні» на каналі «Україна» вестимуть більше ведучих
ЦитатаВідтепер ведучих праймових (19:00) випусків інформаційної програми «Сьогодні» буде не один, а два. Нововведення діє з учорашнього дня, і компанію Максиму Сікорі вже склала Анна Панова, яка буквально днями повернулася з декретної відпустки. Вони проведуть з глядачами мовника весь тиждень, а потім їх змінить інший дует - Ігоря Пупкова і Олени Кот.

Випуски інформаційної програми «Сьогодні» виходитимуть в такому форматі до кінця літа. Сподіваюся, канал не забуде про дотримання рекомендованої дистанції між ведучими в студії.
 •  

UzUA108

Цитата: Denis05ua від Грудень 15, 2019, 17:07:31
Я сьогодні вперше побачив Квартал 95 на каналі Україна.

Що, ж. Співпраця "Кварталу" і каналу "Україна" продовжується.
«Квартал 95» відзніме у 2020 році чотири серіали для каналу «Україна»
Цитата«Спочатку це була пропозиція каналу, який хотів побалувати свою аудиторію чимось новеньким. І хоча наша студія в основному спеціалізується на комедіях, в інших жанрах нам теж завжди цікаво проявляти свій потенціал. До того ж, це далеко не перша наша спроба поєднати кілька жанрів в одному. До речі, ми плануємо, що весь цикл з чотирьох телефільмів відзніме один режисер – Андрій Сілкін. Саме він фільмував  перший наш серіал для «України» – «Сім'я на рік» – який з успіхом пройшов у телеефірі у кінці минулого року», – говорить керівник студії «Квартал 95» Борис Шефір.

«Серію комедійних мелодрам ми задумали з колегами зі студії «Квартал 95» ще минулого року – кинули пробну кулю – фільм «Сім'я на рік», який більш ніж виправдав наші очікування, – каже головний продюсер департаменту кіносеріального виробництва телеканалу «Україна» Наталія Стрибук. Так що тепер, уже розуміючи, як реагує наш глядач на легший жанр в ефірі телеканалу, з натхненням почали роботу над наступними історіями. Я дуже рада, що талановиті сценаристи дуже чітко відчули тональність комедії для каналу «Україна».
 •