ХІТFM Україна

Автор vital-fm, Липень 10, 2012, 03:54:30

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Цитата: admin від Грудень 11, 2017, 15:50:41
pavlo_r
А старе лого додав до старих? чи ти просто замінив?
Додав до старих
Ти би знав скільки я часу потратив шукаючи в папці images/oldlogos папку HitFM, перш ніж просто не відкрив одне із зображень тої галереї, де виявив, що в папці images/телевежі є ще одна папка старі_лого. Хто б міг подумати)))
  •  

admin

Те що в /телевежі а значить старі_лого можно використувавати у каруселі.
  •  

kram2000

Кінцевий бенефіціар ХІТФМ Україна - Микола Баграєв.
  •  

admin

  •  

Andrii

Цитата: admin від Грудень 15, 2017, 10:00:19
Джерело?
ось тут
ТОВ "ТРК "Медіа маркет" (шукати можна по ЄДРПОУ - 31306998, я вже знайшов)
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

admin

Так само

1.Взагалі-то у Хіта не тільки Медіа маркет
http://ukrtvr.org/telekanali-ta-radiostantsiji/49/813

2.Ще мене цікавить чому викладено без джерела.
  •  

Andrii

Імідж TV (20907141) - теж саме
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

admin

  •  

Andrii

Цитата: admin від Грудень 15, 2017, 10:22:30
А Тодор?
20095379, ПП ТРК "ТОДОР"
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - РАК ОЛЕКСІЙ ФЕДОРОВИЧ, УКРАЇНА, ВІННИЦЬКА ОБЛ. М.ЛАДИЖИН ВУЛ. ПРИБЕРЕЖНА БУД. 9 КВ. 1
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

admin

Ну ось, значить оце
Цитата: kram2000 від Грудень 14, 2017, 20:11:23
Кінцевий бенефіціар ХІТФМ Україна - Микола Баграєв.
недостовірно.
Тому і питалось про джерело.
  •  

Andrii

Цитата: admin від Грудень 15, 2017, 11:03:17
Ну ось, значить оце
Цитата: kram2000 від Грудень 14, 2017, 20:11:23
Кінцевий бенефіціар ХІТФМ Україна - Микола Баграєв.
недостовірно.
Тому і питалось про джерело.
Ну якщо вже доколупатись, то ХІТ ФМ Україна - бренд, і у нього є свій власник, відмінний від власника компаній. тож чекаємо на відповідь. І знову ж таки, "міноритарний" мовник з Ладижина, що ретранслює програму - не показник.
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

admin

#71
Що для тебе не показник мене не хвилює. На цьому сайті" ХІТФМ Україна" - це радіостанція з позивним "ХІТФМ Україна", може мати у складі одне або більше підприємств.
  •  

Andrii

Цитата: admin від Грудень 15, 2017, 11:45:53
На цьому сайті" ХІТФМ Україна" - це радіостанція з позивним "ХІТФМ Україна", може мати у складі одне або більше підприємств.
Маєте право. Хоча я б все ж таки розділяв поняття "програма" та "телерадіокомпанія".

Тенденція взагалі цікава, власники радіокомпаній переписують бізнес на себе особисто, без фірм-прокладок.
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

admin

А який сенс тримати фірми прокладки якщо усе одно потрібно вказувати кінцевого бенефіціара?
  •  

kram2000

Цитата: admin від Грудень 15, 2017, 11:03:17
Ну ось, значить оце недостовірно.
Тому і питалось про джерело.

Інформація взята з держреєстру фізичних і юридичних осіб. Але дивився там переважно Медіа Маркет
  •