ХІТFM Україна

Автор vital-fm, Липень 10, 2012, 03:54:30

Попередня тема - Наступна тема

Radio_2019

І в Рівному. Ефір ідентичний тернопільському.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

kram2000

#91
Гасло Хіт ФМ: "Тільки хіти та перемога" і "Тільки хіти. Тільки перемога".
  •  

admin

короче, Хит в Ужгороде, 100,9 срёт на 101,1 и 101,4
причём так что уже соседние страны возмущаются
может у кого есть знакомые передать?
если надо - есть видео
  •  

pavlo

Львові хіт фм завис
  •  

Zheka

В Запорожье эфир Хит Фм идёт с локальной Киевской рекламой. Местной нет
  •  

Zheka

Смешно наблюдать, как в эфир Хит ФМ вернулась музыка 2011 года на этом временном плейлисте. У них уже год как был акцент на новейшую танцевальную музыку, а тут такое ретро в эфир пошло
  •  

vadym_wfm

#96
Цитата: Zheka від Липень 23, 2022, 23:21:17
Смешно наблюдать, как в эфир Хит ФМ вернулась музыка 2011 года на этом временном плейлисте. У них уже год как был акцент на новейшую танцевальную музыку, а тут такое ретро в эфир пошло

Это походу у ТАВРов так и построен локальный плейлист как в Интернете, так и в FM-эфире

С закрытым Русским Радио была подобная ситуация, в эфире звучали новые песни, а в локальном плейлисте старые песни, в которых звучали больше всего позывные "Русское Радио" без прописки Украина
Слухайте улюблені радіостанції на XTV PLAY абсолютно безкоштовно з будь-якого девайсу

http://xtvplay.pp.ua/
  •  

DVB

Цитата: Zheka від Липень 23, 2022, 23:21:17
Смешно наблюдать, как в эфир Хит ФМ вернулась музыка 2011 года на этом временном плейлисте.
Швидше за все, вся комп'ютерна техніка була вилучена. І мабуть в когось, вдома, десь на старій флешці, чи якомусь жорсткому диску, знайшлись старі плейлисти. От їх і запустили.
І я думаю, що в той момент, навіть це зробити було не легко.
  •  

vadym_wfm

Цитата: DVB від Липень 24, 2022, 11:34:56
Швидше за все, вся комп'ютерна техніка була вилучена. І мабуть в когось, вдома, десь на старій флешці, чи якомусь жорсткому диску, знайшлись старі плейлисти. От їх і запустили.
І я думаю, що в той момент, навіть це зробити було не легко.

На рахунок старих флешок, жорстких дисків вимушений не погодитись
Слухайте улюблені радіостанції на XTV PLAY абсолютно безкоштовно з будь-якого девайсу

http://xtvplay.pp.ua/
  •  

DVB

Ну, не буду з Вами сперечатись, Вам, як людині яка пов'язана з індустрією краще знати. Просто перше, що спадає на думку, коли після такого зламу захисту до всієї мережі, з`являється дуже старий плей-лист, це саме те що вся комп'ютерна техніка, яка задіювалась для мовлення, вимкнена або взагалі вилучена для проведення розслідування. Навіть домашня комп'ютерна техніка працівників, які мали доступ до службового обладнання. Ну, за звичай, саме такі повідомлення в ЗМІ, ми читаємо, коли чуємо про хакерскі злами та атаки якихось підприємств. Тому і виникла така версія.
  •  
    Подякували за цей пост: vadym_wfm

vital-fm

МОже тут якимось боком захоплене обладнання посприяло?
  •  

DVB

vital-fm, можливо. Якщо вони якимось чином дізналися паролі до обладнання в захоплених містах, а ці паролі однакові по всій країні, то це навіть школяр зможе зробити. Але я думаю, що в Таврі повинні були змінити всі паролі після того, як їх обладнання дісталось в руки ворога.
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm

vital-fm

Може де недогледіли.
  •  

Ігор

Цитата: DVB від Липень 25, 2022, 09:43:25
vital-fm, можливо. Якщо вони якимось чином дізналися паролі до обладнання в захоплених містах, а ці паролі однакові по всій країні, то це навіть школяр зможе зробити. Але я думаю, що в Таврі повинні були змінити всі паролі після того, як їх обладнання дісталось в руки ворога.
паролі точно не однакові.
  •  

TV-Ukr

Цитата: DVB від Липень 24, 2022, 23:49:13
це саме те що вся комп'ютерна техніка, яка задіювалась для мовлення, вимкнена або взагалі вилучена для проведення розслідування. Навіть домашня комп'ютерна техніка працівників, які мали доступ до службового обладнання.
Але чому тоді в FM йде звичайний плейлист, а не резервний?
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •