ТРМ в Дніпропетровській області

Автор MrVlaDor, Серпень 03, 2010, 23:44:34

Попередня тема - Наступна тема

admin

Залежно від того шо ти маєш на увазі коли кажеш інтернет. IP по оптиці це теж інтернет. І 3G це теж інтернет.

Отправлено из tapatalk

  •  

RomHol

Про IP технологію, на жаль, не чув. Що порекомендуєте почитати для того, щоб зорієнтуватись у її сучасному розвитку?
  •  

admin

#632
Все оптоволоконные системы имеют примерно одинаковую структуру. На передающем конце оптоволоконной линии находится светодиод или лазерный диод, излучение которого модулируется по амплитуде передаваемым сигналом, поступающим от источника информации. В качестве передаваемого сигнала может выступать собственно видеосигнал, аудиосигнал, а также другие сигналы (например, Ethernet или данные).
http://broadcasting.ru/articles2/peredob/obzor-rynka-peredachi-signala-po-optovoloknu/
http://www.avclub.pro/articles/audio-video-ot-a-do-ya/peredacha-signala-tsifrovye-optovolokonnye-sistemy/

Якщо виразитися просто, то можно протягти оптику від студії до передавача, і по неї передавати лише аудіо, а можно передавати  пакетні дані Ethernet в якому будуть аудіо та інші дані які необхідні. Я написав про IP у тому сенсі що це буде зв'язок зі сервером на якомусь IP. Лише аудіосигнал по оптиці це більш надійно але й більш затратно.
  •  

pavlo_r

При бажанні можна по оптиці завести модульований сигнал на 87.5, помістивши модулятор в студії і подати його на підсилювач відразу після оптичного приймача на телецентрі. Але це вже трохи на порнографію схоже. Хоча за таким принципом працюють кабельні оператори: пакет каналів формується на головній станції, розпихається по частотах і оптикою женеться в вузлові точки на протилежних кінцях мережі.
Цитата: admin від Липень 06, 2016, 16:24:31
Лише аудіосигнал по оптиці це більш надійно але й більш затратно.
В контексті вище написаного виникає питання: в чому більша затратність передачі лише аудіо по оптиці? Можна зі студії передати звук в аналозі на якійсь частоті, а на другому кінці поставити приймач, з аудіовиходу якого подати звук в передавач. Потреба в сервері відпадає.
  •  

admin

Ну так чи інакше тобі може бути потрібнен інтернет там де передавач, як для телеметріі так і для віддаленого доступа.

Отправлено из tapatalk

  •  

pavlo_r

Я мав на увазі просту як дошка систему, коли сигнал заганяється в волокно з однієї сторони і випускається з протилежної. Вся телеметрія зводиться до моніторингу ефіру інструментом «а грає воно ще чи вже ні?». Якщо будувати складніші системи — то так, буде дорожче. Хоча і сервак в сьогоднішніх умовах поставити не є чимось надзвичайно складним чи дорогим.
  •  

vital-fm

Владе, я мав на увазі щось типу централізованого київського сервера, звідки б кидали потоки на всі області, і куди б увесь контент стікався, щось по типу умху, який відмовився від супутника.
  •  

admin

Добре. Питання у тому як ти збираєшся з київського сервера доставляти сигнал на вежу з передавачем. Є дешеві та малоякісні варіанти, наприклад простий стрим з айкасту на адсл. А є дорога та надійна оптика заточена лише під цей сигнал.
  •  

vital-fm

Ну це вже як вони вирішать в фінансовому плані.
  •  

admin

В фінансовому плані можливий середній варіант, тобто 1 сервер на регіон+роздача регіональна, це буде дешевше якщо вибирається якісна оптика, дорожче якщо простий інтернет.
Якщо робити з умом то кожен сервер у регіоні має приймати зі супутника УР-1, та мати можливість у випадку проблем зі супутником, приймати якимось іншим способом цей сигнал. Кожна вежа/передавач має мати можливість перейти на 100% прийом зі супутника.
Наступний крок, це забезпечення кожного сервера у регіоні можливістю вийти на супутник, у разі якщо впав зв'язок з якоюсь вежою, доки не буде відновлено номінальну конфігурацію.
  •  

BanderaTV

Прийом Жовтоводського Т2 у с. Зелене (World Vision T55) - 04/07/16
Уранці (08:40)
- 474 MHZ (MX-2)
- 682 MHZ (MX-3)
- 690 MHZ (MX-1)
- 698 MHZ (MX-5)
Увечері (20:40)
- 474 MHZ (MX-2)
- 682 MHZ (MX-3)
- 690 MHZ (MX-1)
- 698 MHZ (MX-5)
  •  

Evgeniy

С сегодняшнего дня в Днепре на 87,5 выходит Обласне Радiо в своих отрезках времени.
  •  

vital-fm

А тестово коли воно почалось?
Це вкінці липня друг чув місцеві передачі.
  •  

RomHol

Цитата: Evgeniy від Серпень 08, 2016, 14:28:55
С сегодняшнего дня в Днепре на 87,5 выходит Обласне Радiо в своих отрезках времени.
Дякую. Добра новина!
Так у яких саме часових відрізках обласне радіо мовить?
Ситуація цікава, бо по області на УКХ частотах має бути 3 ввімкнення обласного радіо, а на FM у обласному центрі – 5 ввімкнень. Цікаво було б знати також, який розклад на проводовому мовленні – там також має бути 3 ввімкнення.
Сітка мовлення Українського радіо та обласних радіо мовників на сайті Українського радіо
Для FM мовлення додатковий час мовлення у порівнянні з УКХ та проводовим мовленням у будні та вихідні дні: 09:10 – 10:00, 14:10 – 15:00, 21:40 – 21:50 (21:45 – 21:50 – у вихідні дні).
Також цікаво, чи під час увімкнень обласного мовника на 87,5 МГц програми транслюються у стереорежимі?
  •  

RomHol

Цитата: vital-fm від Серпень 08, 2016, 17:26:39
А тестово коли воно почалось?
Це вкінці липня друг чув місцеві передачі.
"Вісті Придніпров'я" писали, що "Відсьогодні, тобто з 1 серпня, Дніпропетровське обласне радіо має реальну змогу видавати в ефір свої програми..."
  •