ТРМ в Дніпропетровській області

Автор MrVlaDor, Серпень 03, 2010, 23:44:34

Попередня тема - Наступна тема

Hench

Цитата: admin від Травень 18, 2025, 17:21:50Погано шукав
https://ukrtvr.org/novyna/2611
Ну я може неправильно виразився. Я мав на увазі що по телевізору чи медіа коли з'являеться новий телеканал - ніякої інформації не має.
Я усі *дублі* телемарофону чи непрацюючі канали приховую з пошуку і раз на місяць/два проходжу їх в ручну в надії що щось нове з'явилось, як було і цього разу.🤭
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

За результатами офіційного моніторингу Національної ради зафіксовано відсутність мовлення ТОВ ТЕЛЕКОМПАНІЇ «АВТОР ТВ», м. Запоріжжя (ідентифікатор медіа в Реєстрі суб'єктів у сфері медіа (далі – Реєстр) L10-01549), упродовж 14 днів поспіль, а саме: у період з 01.04.2025 по 14.04.2025 за характеристиками сигналу каналу мовлення, вказаними в Реєстрі: в ефірній багатоканальній електронній комунікаційній мережі стандарту DVB-T2 (MPEG-4) у м. Дніпрі (47 канал (4 програма)), що є ознакою порушення вимог пункту 4 частини першої статті 35 Закону (Суб'єкти у сфері медіа зобов'язані дотримуватися умов ліцензії).

Призначити позапланову безвиїзну перевірку
  •  

Evgeniy

Проверяйте у кого 97,0 принимается. Похоже на новую станцию из Каменского, но пока просто плейлист укр/зарубежные песни слышу, если антенну в ту сторону повернуть.

игорь88

Да.
Сравнение уровня сигналов с растояния менее 1км tecsun 880 без антенны.
104.4   37
97.7     26
97.0     28

97.0 Вещает с другой точки и ниже по рельефу/высоте.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города

Evgeniy

#1624
RDS: TinyRDS / Ver.1.1 / MRDS1322 / DEMO / * RDS *  ***** RT: Radiotext ***** PI code: FFFF
  •  
    Подякували за цей пост: SzymonPL

BanderaTV

  •  

Evgeniy

Да, было один раз, именно Инди радио
  •  

Evgeniy

Обновили RDS на 97,0: INDI / RADIO / FM 97.0 ***** Pop music ***** PI code: 62E0.
Ещё и на 97,7 включили RDS, но мне его принять сложнее, позже напишу.

jura25

#1628
Так это с Каменского вещание или с Днепра?
  •  

Qolo

Мабуть, можна додати цей логотип з 00-х на сторінку станції


В старих лого сторінки Радіо Шансон/Шлягер, здається, була версія у більшому форматі.
  •  

Evgeniy

Из того, что точно принял в RDS на 97,7: FM 97.9 / RADIO MEGAPOLIS KAMYANSKE Tel: 073 401 4141 (dynamic) ***** PI code:62FF. Частота и PI пока именно такие.
  •  
    Подякували за цей пост: SzymonPL

Drommer

Цікаво. Павлоградська радіостанція мовить у Кам'янському, але не мовить у Павлограді? Чи вони отримали ліцензію, але ще не розпочали мовлення там?
  •  

0-0-0-0

"Інді Радіо" вже давно має ліцензію у Павлограді, але ретранслює там Шлягер. До того ж, та павлоградська ліцензія лише на 12 годин, інші 12 годин у ТОВ ТРК Шансон (власне Шлягер). Хоча, Інді вже намагалося отримати 24-годинну ліцензію в Павлограді (поки безуспішно), і, можливо, подаватиметься на наступні конкурси в місті, якщо вони будуть.
І плюс у структурі "Інді Радіо" діє рекламна агенція, яка ще з царя Гороха розміщує рекламу на Шлягері, Хіті та Самарі (Мегаполісі).

P.S. На сайті "Інді радіо" знайшов логотип у ліпшій якості:


  •  
    Подякували за цей пост: Qolo, Drommer