Тюнери та CAM-модулі DVB-T2 (загальна тема)

Автор admin, Липень 24, 2011, 22:37:55

Попередня тема - Наступна тема

asdef78

Ажиотажный спрос проходит. Плюс Кабмин поручил Антимонопольному комитету провести исследование соблюдение рыночных правил с тюнерами. Скоро их будут продавать два по цене одного  :lol:
 •  

Polyvko V.

                                                                                                           
Цитата: Serhiy1970 від Червень 04, 2017, 01:15:33
Что-то заглохла эта ветка форума по Т2 приставкам.  Но всё равно отпишусь в ней.

Взял себе Eurosky ES-15 (T2/IPTV/AC-3 Dolby).
Сначала прописал 32 канала с местной телевышки. Потом было ES прохождение и на ДМВ антенну,  направленную совсем
в другую сторону у меня словило МХ-5 на 32 ТВК из Прилук (~200 км). Я сохранил эти каналы из Прилук в своей приставке.
И интересно то что местный МХ-5 не заменился прилукским МХ-5, а произошло параллельное сохранение
прилукского МХ-5.

Як зберегти Перший Західний з Підбужа, телевізор Samsung з Т2, його немає в львівському 5-МХ. Або одне , або друге, разом не зберігаються?
 •  

fediv

І не збережуться. Але в деяких тюнерах це можливо, там немає перевірки на дублювання назв мультиплексів чи каналів, то там своя незручність: пустив три раз ручну настройку на якійсь частоті, так тюнер три рази записує ці канали в таблицю. Один із таких молодців - World Wision T62M
 •  
  Подякували за цей пост: Polyvko V.

BanderaTV

https://dp.informator.ua/2019/02/08/konets-epohi-analogovogo-tv-kak-podklyuchit-bolee-80-ti-tsifrovyh-kanalov-bez-abonentskoj-platy/
Конец эпохи аналогового ТВ: как подключить более 80 цифровых каналов без абонентской платы

Мені одному здається що це якийсь розвод?
http://buster.kiev.ua/

Стара ціна: 1599 ₴
Нова ціна: 99 ₴
Розвод для стареньких людей. Замовляв я зворотній дзвінок з сайту. І мені пояснили, що воно бере сигнал не з ретранслятора, а з GSM-вишок. І ця штука дозволить приймати 80+ каналів.
 •  

asdef78

По первой ссылке 404.
По второй ссылке еще открывается.
Почитал - улыбнулся.
Личное мнение. Обман чистой воды.
Даже если такая технология существует то точно не за такие деньги.
 •  

krasaffcheg

Ну да, на сайте пишут, что ловит сигнал с 20 спутников. Тут любая спутниковая тарелка покажется бесполезным корытом.

Само-то по себе предложение вполне нормальное. Комнатная МВ/ДМВ-антенна с усилком за 100 грн. Хотя не факт, что по телефону во время заказа не скажут, что мол "акционные антенны кончились, теперь они будут по 500" (хотя на Розетке за подобную антенну просят 600). Другое дело, что за 10-15 км от передающей вышки от неё толку не будет. А людям её продают как антенну, которая будет ловить везде.

Хотя сюжет про подобных аферистов уже был на СТБ два месяца назад. Те, под маркой супер-пупер антенны, продавали обычную китайскую антенну типа "четвертьволновой штырь".
https://www.youtube.com/watch?v=yag267W05_M
 •  

BanderaTV

І що мене ще здивувало, що цей сайт - копія іншого сайту.
Наприклад:
<img src="files\a\antenna2100\ketlerd3.ru\files\images\v1_03.png">
 •  

digitalif

всім привіт!
є проблема з виведенням відеосигналу від приймача Т2 на телевізор.
модель тюнера точно не скажу, телевізор - LG 10-15-річної давності, LCD, вживаний, "імпортований" з Німеччини.
в тюнері є композитний і компонентний вихід, телевізор має S-video, компонент, скарт 2 шт на вхід, композиту немає.
ситуація 0. при підключенні через компонент зображення на телевізорі миготить, фактчно смуги по всьому екрану, так ніби на старому ч/б телевізорі неспівпадає частота кадрів і рядків. при підключенні кабелю "тюльпани-скарт" відсутній сигнал зображення і звуку, ніби нічого не підключено. кабель робочий 100%.
ситуація 1. при підключенні композиту (жовтий тюльпан) на перший вхід компоненту виводиться ч/б зображення на весь екран.
ситуація 2. при підключенні додатково 2 інших тюльпанів з компонентного виходу є слабкий сигнал кольору, який несихронний з ч/б картинкою, кратний 5-8 раз, при зміні в тюнері розширення картинки з 1080 до 576і, кратності немає, залишається зміщення по кадру.
ситуація 3. при підключенні першого тюльпана на місце в компонентному виході приставки стає все на місце, зображення стабільне і кольорове.
ситуація 4. при вимкненні телевізора і тюнера і повторному включенні картинка  стискається на екрані телевізора до 4:3, деформується зображення, чорні смуги зліва і справа, вихід з тюнера - 576і, при зміні режимів (леттербокс, пілларбокс, авто, широкий екран в тюнері) картинка лишається в 4:3,при зміні до 720 чи 1080 - поторюється ситуація 0, зображення не виходить за рамки 4:3.
в налаштуваннях телевізора немає функцій по формату зображення.
питання А. як змусити телевізор розтягнути картинку до 16:9?
питання Б. чи використання перехідника "тюльпан-Svideo" буде доцільним і чи ситуація повториться?
 •  

fediv

Вибачте, в вашому запитанні помилка. На SCARTі у вас композит. Чи на одному із SCARTів композит, чи на обох. 20 років займався телеремонтом, але щоб був SCART і не з композитом - не зустрічав.
Далі. Компонент має два параметри: частота (100 чи 50) і вид розгортки (черезрядкова чи прогресивна). Якщо ви бачите композитний сигнал через компонентний взід нормально і без кольору, значить, в телевізорі стоять параметри для компонентного входу "50 Hz, черезрядкова", ці параметри треба поставити в тюнері, або подивитись, які в тюнері і такі поставити в телевізорі.
 •  

digitalif

дуже дякую за відгук! (чесно, на вас розраховував)

проблема в тому, що в телевізорі НЕМАЄ композитного входу.
при підключенні композитного виходу на скарт-вхід телевізора кабелем "тюльпани->скарт" - взагалі немає сигналу.
при підключенні компонентного виходу приставки на компонентний вхід телевізора все гаразд (при 576і на приставці), окрім того що картинка на телевізорі має чорні смуги зліва і справа зображення 4:3 (яке є для більшості каналів 16:9 в Т2 неприроднім, розтягнутим).
так, і в телевізорі неможливо змінити налаштування формату зображення, про що і мова.
 •  

fediv

О, саме те ! Треба добре потрясти меню тюнера, там вихідний формат зображення (16:9 чи 4:3 може бути "засекречений" самою ідіотською назвою, і не подумаєш, що ця точка підменю може стосуватись формату екрана. А сам компонентний вхід ніколи не додає ні смуг справа і зліва, ні смуг зверху і знизу.
Але як так ? Два СКАРТи і немає композитного входу ?  А кабель Тюльпан-Скарт має не два чи три виводи Тюльпан, а чотири чи шість ? Має бути чотири чи шість (вхід і вихід). І чи справний кабель ? І чи ви зустрічались із ситуацією (я не раз), коли абсолютно переплутані кольори на такому кабелі ?
 •  

digitalif

наскільки пам'ятаю, змінював ці параметри, з'являлись ще чорні смуги зверху і знизу, картинка ставала пропорційною. або обрізалась по бокам (pan&scan), але не ставала широкоекранною на телевізорі, тобто чорні смуги з боків не зникали.
траплялося, що кольори тюльпанів зовсім не звичні... в цьому випадку кабель з 3 тюльпанами (для композитного виходу і стереозвуку) зі звичними кольорами (жовтий-білий-червоний).
дуже дякую.
спробую ще.
 •  

fediv

Добре, а кабель "вхідний" чи "вихідний" ?
Три роз'єми RCA і один SCART. Що це може бути ?
Від RCA до SCART або навпаки. То у вас, цікаво, який ? Чи не переплутані кольори ? Чи немає обриву ? Тестером краще перевірити.  На резистори на малюнку не звертайте уваги, подивіться на розпайку SCART.
 •  

Ilya

Добрый день.

Нужно купить тюнер для Т2. Выбор пал на T2BOX-334iD. Стоит его ли брать или взять какой-то другой?
 •  

fediv

Такого добра багато, і ці моделі подібні, як китайці. Головне, що всередині GX3235S, він себе добре показав. Звичайний тюнерок, можна брати і не переживати.
 •  
  Подякували за цей пост: Ilya