УТ-2 (1995-2004)

Автор corazon, Липень 25, 2011, 01:36:19

Попередня тема - Наступна тема

corazon

На Вашу думку, чому НТКУ вирішила повністю закрити свій другий канал УТ-2 у 2004 році (віддавши його 1+1), залишившись таким чином тільки з єдиним \"Першим\" каналом (УТ-1)?
В той час як НРКУ має три канали (УР-1, 2, 3) з різними форматами і не збирається їх закривати, незважаючи на малу кількість частот.
Я би на їхньому місці відновив цілодобовий канал УТ-2 відразу в 2004 році (нехай не у всіх містах), взявши участь у тодішніх конкурсах на частоти, або вигнавши 1+1 зі своїх частот і заставивши 1+1 брати участь у конкурсах.

P.S. По тому, що рекламні та інші заставки на УТ-2 були ідентичні заставкам УТ-1, було видно, що це одна контора, яка навіть не хотіла робити \"своїх\" рекламних заставок для каналу УТ-2 і активно розвивати цей канал, надаючи йому формату, відмінного від УТ-1 (як Промінь відмінний від УР-1).  
 •  

corazon

#1
До речі, у розділі "У пам'ять про" можна створити сторінку каналу УТ-2.
Деякі записи є тут:
http://www.youtube.com/watch?v=JDDCCcG1mJE
http://www.youtube.com/watch?v=8UNbRkzeeS4
Також у рос. Вікіпедії є стаття: http://ru.wikipedia.org/wiki/УТ-2_(канал) 
 •  

Lawyer

Не ну что за вопросы? Роднянский с Фуксманом + американцы денег занесли и государство слило частоты им. Чуть бы дольше полного бардака и вместо НТКУ Эра шла бы 24 часа, а не 5 с копейками  
 •  

Beobachter

#3
Мені здається, що на прикладі ТБ-каналів, держава усувається звідусіль де потрібно вкладати гроші. Воно, ти диви, "регулятор". В кожній більш менш розвинутій країні є три канали: загально-політичний, культура (наука), молодіжний (розваги тощо). У нас є багато політики та розваг, а каналу типу 2 каналу "Культура" у поляків нема. Те, що в супутнику доживає наша "Культура" відомо читачам цього форуму, не більше.
Моя думка, у нас немає 2-го каналу, тому що їм ніхто не займався у відповідний термін. А держава не виділяла грошей. 
 •  

Vova.UA

#4
Цитатаа каналу типу 2 каналу "Культура" у поляків нема
Є в них і канал, і радіомережа 
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
 •  

admin

Beobachter писав(ла):
ЦитатаВ кожній більш менш розвинутій країні є три канали: загально-політичний, культура (наука), молодіжний (розваги тощо).
так Україна до них не відноситься.  
 •  

pavlo_r

#6
ЦитатаМені здається, що на прикладі ТБ-каналів, держава усувається звідусіль де потрібно вкладати гроші... В кожній більш менш розвинутій країні є три канали: загально-політичний, культура (наука), молодіжний (розваги тощо)...
...Моя думка, у нас немає 2-го каналу, тому що їм ніхто не займався у відповідний термін. А держава не виділяла грошей.
Решту поста ні з чим зв'язати не вдалося 
 •  

ass1995

#7
Помню, такой контраст был между "1+1" и "УТ-2". Смотришь себе "Сніданок з 1+1": новости, инфу интересную рассказывают, гости в студии у них бывают часто. А потом 10:00 и всё! Начинается сразу же "Телемагазин" с ихним поясом "БОДИ-ШЕЙПЕР" и шортами "ТОНИНГ" и прочий бред.

А что по нему рассказывали? Про оленей, которых миллион лет назад небо после длительно опискания к Земле прижало их в прямом смысле этого слова. И они собрались вместе, подпрыгнули, стукнули рогами и небо начало возвышаться и с этих пор оно находится высоко над Землёй. (Эфир за апрель 2002 года)
:D


Или ещё одна история, хотя эта может быть правдой. Типа в Харькове депутат выгуливал собаку. Она гадила в кусты. Тут к ему подошёл активист из "зелёных" и сделал замечание. Депутат достал гранату и швырнул её в пацана, а собаки подумала, что это палка и принесла её хозяину. Граната взорвалась. Депутат погиб. Собака погибла. А пацан из "зелёных" отделался лёгким испугом. (Эфир за март 2004 года)
:D


Единственное, что было класное у телеканала "УТ-2", так это вот эта запись:
http://www.youtube.com/watch?v=JDDCCcG1mJE 
 •  

tandem33

По-перше, УТ-2 нікому було не потрібне. Програм було мало, всі були застарілі і "шароварні", не буду навіть уявляти яким був рейтинг.

Чому віддали частоти і ефір 1+1? Тому що 1+1 було "танком" з мільйонами доларів, якими спочатку щедро купили "кого треба", а потім збудувати абсолютно новий канал прозахідного, проросійського гламурного жанру.

А от УТ-3 мені, особисто, дуже подобалося. Хоча й державний канал був, але працювали всі там на славу. Цікаві мультики, фільми, "Санта Барбару" в якісному українському перекладі зробили і показували. "Хіт-рік" Толя Бондаренко класно вів, нормальна не тупа і гламурна програма була. Шкода що канал "прикрили" і продали даунам з баксами.  
 •  

GMB

я и не помню УТ-3. это Интер сейчас?  
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

tandem33

Цитата: "GMB" post=20952я и не помню УТ-3. это Интер сейчас?
Навряд чи. "Інтер" - це частоти колишнього "1 каналу России" и "ОРТ". Канал заклали як альтернативу російському.

УТ-3 працювало на частотах УТ-2 у вечірній і нічний час.  
 •  

GMB

записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

oldman

Цитата: "tandem33" post=20950"Хіт-рік" Толя Бондаренко класно вів, нормальна не тупа і гламурна програма була. Шкода що канал "прикрили" і продали даунам з баксами.
О дааа. Хіт-Рік,это была бомба. До сих пор люди помнят. Бондаренко вначале так всех раздражал, а когда передачу закрыли, даже жалко было. С удовольствием посмотрел бы сейчас запись программы. Ностальгия...  
 •  

steyr22

А є у когось записи ефіру і заставки Ут-3? Шочеться глянути!  
 •  

Yuriy

#14
Мне УТ-2 всегда нравился, за его "Образовательный Канал". Ещё мне там нравилось смотреть по выходным 1 час "Общественное ТВ Украины". Такой канал загубили, а мог бы быть формат телеканала "Культура". 
 •