Проводове радіомовлення (некролог)

Автор Plinks, Липень 15, 2012, 22:07:31

Попередня тема - Наступна тема

Sanio

Проводове мовлення відключать лише тоді, коли всі абоненти відмовляться від нього, а так ПАТ "Укртелеком" немає жодних правових підстав відключити проводове мовлення. Тим паче, що НРКУ уклала договір на трансляцію Першої програми Українського радіо і здійснила оплату на 2012 рік. Крім того, "Укртелеком" потоне у судових позовах від мовників, які здійснюють мовлення на УР-1, а таких в Україні близько 200. Плюс ще Цивільна оборона. Рішення про закриття прововдового мовлення може бути прийнято лише на державному рівні за умови створення повноцінної альтернативної мережі трансляції Українського радіо і Цивільної оборони. От лише трансляцію Другої і Третьої програми "Укртелеком" цілком ймовірно, що може з наступного року припинити, а Перша однозначно залишиться. Щоб хто не казав, але проводове радіо - найдоступніше з усіх інших ЗМІ, тому як мінімум до наступних президентських виборів у 2015 році його ніхто не рухатиме!
 •  

admin

як це найдоступніше?

наприклад село Широке, Білгород-Дністровського р-ну, Одеської області - проводового мовлення просто немає
 •  

Sanio

За охопленням і аудиторією! Його перевага над ефірним передусім у тому, що не потрібно спеціально вмикати і настроювати на частоту - у багатьох удома колгоспник грає цілий день на кухні, наприклад. Слухабельність ефірного радіо удома на порядок менша!
У Вінницькій, частково Хмельницькій і Одеській областях проводове мовлення замінено УКХ/FM. На Закарпатті теж у багатьох районах немає проводового мовлення. Але це все після наслідків повеней та інших техногенних аварій, після яких проводову мережу не відновлювали.
 •  

admin

вибач
не вірю
яка кількість підключень зараз у проводого?
бо я НІКОГО не знаю хто оплачує і має проводове мовлення (я про родичів та друзів)
UPD:
2011 рік

За даними "Укртелекому", послугою проводового радіо нині користується 2,5 млн абонентів. У 2010 році збитки оператора за надання такої послуги склали 73,9 млн грн.
http://tsn.ua/groshi/v-ukrayini-podorozhchaye-radio-brehunec.html

яке охопення та аудиторія))))))

куди там ефірному тягатися)))
 •  

oldman

Sanio,отключат аж бегом.
Укртелеком уже не государственное предприятие. И они уже никому ничего не обязаны предоставлять, себе в убыток. Гражданская оборона? А где было РНБО, когда государство продавало стратегическое предприятие? Полагаю, там же, где и антимонопольный комитет, когда новые владельцы начали поднимать тарифы.
У нас в 2015 году полностью отключат аналоговое ТВ и монополия на эфирное распространение ТВ каналов останется в руках частного предприятия. И ничего, всё нормально, государство даже помогает этому предприятию.А вы говорите о каком-то проводном радио.
 •  

Sanio

Аудиторія УР-1 на проводовому мовленні однозначно більша за аудиторію будь-якої окремо взятої ФМ-станції на певний момент часу! Якщо взяти ті 2,5 млн. абонентів і помножити на офіційний коеф. відношення домогосподарств до середньої кількості населення 2,6, то можна говорити про потенційну аудиторію більше 6 млн. слухачів! Ефірне може мати більшу потенційну, але однозначно що меншу реальну аудиторію. Вдома дуже мало хто слухає радіо, здебільшого дивляться ТБ, а колгоспник просто включений, особливо поза межами обласних центрів. Хоча і у самому Львові зараз близько 80 тис. абонентів, які користуються послугою проводвого мовлення і платять за неї!
 •  

admin

Цитата: "Sanio" post=29197Аудиторія УР-1 на проводовому мовленні однозначно більша за аудиторію будь-якої окремо взятої ФМ-станції на певний момент часу!
а хто сказав, що у той певний момент часу ввімкнені 2,5 млн абонентів, і що біля тих приймачів як раз разом сидять у середньому 2,6 людини?

Ви це серйозно?
UPD:
є якісь дослідження, що вказують на скільки більше часу абонент дротового радіо слухає ефір ніж ФМ/УКХ? у годинах на день?
і саме слухає, а не дивиться у цей час тб у іншій кімнаті!!!
 •  

Smart_igor

У моей тёти, проживающей в г. Буча, Киевской области, на кухне стоит динамик, который уже несколько лет "разговаривает" 1-м каналом НРУ, при том, что в ФМ вещание идет на 105.0. У нее всегда он включен, на ночь вещание отключается, а утром будит ее гимном Украины  :music:
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
 •  

admin

так она его слушает? или он так просто гудит?

кстати, видать есть лишние деньги....
 •  

GMB

та не особо уже и "найдоступнiше". Как по мне - так нижний УКХ пока наиболее доступно - минус, что местных студий практически нет, все на "проводах". Да и качество сигнала из самой студии далеко не хорошее, вот пример краматорского радио Меридиан http://kramatorsk.info/talk/index.php?topic=32872.msg803785#msg803785 , да и хвалят местную власть аж аж

мои родственники из поселка тоже имеют радиоточку, но держат ее больше по привычке. Но опять же - как ни слушаю - то оно молчит, то играет тихо, то громкость меняется вместе с ветром, хотя от дома до центральной линии кабель в нормальном состоянии. У многих эта услуга есть, по скольку, например, ветеранам такое радио вообще бесплатно предоставляется. А многие просто отключением не хотят заниматься. Где-то в начале улицы ветка упала на провод, порвала его, так люди и отключились от него. Но вот год назад, делая ремонт в квартире, наткнулся на линию - подключайся и слушай  :)
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

Sanio

"Укртелеком" проводить періодично заміри на кількість ввімкнутих приймачів по навантаженню. Звичайно, що це показує лише те, що приймач ввімкнутий і певний проміжок часу за теоріює ймовірності людина знаходиться поруч з ним. Людина мимоволі його слухає. Тому те, що приймачі у багатьох включені увесь день, то це так, дехто їх взагалі ніколи не вимикає! А все інше треба дивитися за рейтингами, але їм довіряти складно, бо, як правило, соціологічно опитування проводять лише по великих містах, а села і маленькі міста випадають - там ніхто не проводить дослідження. Тому я впевнений на 100%, що слухацька аудиторія УР-1 більша за будь-яку окремо взяту ФМ-станцію! Тим паче, що ФМок багато, а проводвоий канал УР_1 - лише один!
 •  

admin

зрозуміло
це лише твоя думка
доказів немає
моя думка, що слухацька аудиторія УР-1 на ФМ/УКХ більша за дротову
 •  

Smart_igor

Цитататак она его слушает? или он так просто гудит?

кстати, видать есть лишние деньги....

Слушать - слушает, не все время, пока на кухне возится, но не выключает никогда...

А что, оно платное? :)  :)  :)
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
 •  

GMB

ну и скажем еще, что основная аудитория УР на проводах 55+
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

admin

конечно платное. она одна возится на кухне? сколько времени в сутках она проводит на кухне?
 •