Проводове радіомовлення (некролог)

Автор Plinks, Липень 15, 2012, 22:07:31

Попередня тема - Наступна тема

admin

менеджеру простительнее. у них по телефонным проводам.
по крышам в Италии нету ничего, телефон и электричество, за очень очень редкими исключениями под землёй (привет обледенениям в екс СССР)
да и большинстве стран ЕС всё давно под землёй (кроме высоковольтных линии электропередач)
  •  

Александр

#121
Цитата: admin від Листопад 27, 2014, 20:00:13
менеджеру простительнее. у них по телефонным проводам.
Это уже интереснее! У нас телефонные провода тоже под землей и плюс уже с успехом используются для интернета (ОГО!). Так у меня мысль возникла - а не заменить ли 3-программные радиоточки на интернет-радио-тюнеры? Такие видел в продаже в Европе, хотя не разобрался, куда они конкретно подключаются. Очевидно туда же куда и комп. Не дешевая штучка, но если "любовь зла"... Зато можно будет слушать геть усе в світі и без компа. Вот это будет глобальная проводная радиосеть!!! :music:
  •  

admin

178 kHz (ch.1-Radio 1), 211 kHz (ch.2-Radio 2), 244 kHz (ch.3-Radio 3), 277 kHz (ch.4-FD 4), 310 kHz (ch.5-FD 5), 343 kHz (ch.6-FD 5 in stereofonia).
Но работает только в крупных городах. Довольно бессмысленно делать из этого мировое радио.
А IP радио тюнеры не такие уж дорогие
примерчик
http://www.conrad.it/ce/it/product/559675/Albrecht-DR-402-radio-internet----Radio-portatile----WLAN-Internet-FMDLNA-Nero
http://www.ebay.it/itm/Albrecth-DR402-Radio-Internet-con-Sistema-Wifi-WLAN-/131326637907?pt=LH_DefaultDomain_101&hash=item1e93ad7753
  •  

Александр

#123
Цитата178 kHz (ch.1-Radio 1), 211 kHz (ch.2-Radio 2), 244 kHz (ch.3-Radio 3), 277 kHz (ch.4-FD 4), 310 kHz (ch.5-FD 5), 343 kHz (ch.6-FD 5 in stereofonia).
А для примера марку тюнера можно? Надо полагать, что это АМ. Как и у нас по проводам Проминь 78 кГц, Культура 120 кГц. Если приемник раскрыт на этих частотах, то у нас вполне можно слушать из эфира, без радиоточки.
ЦитатаА IP радио тюнеры не такие уж дорогие
Указанный тюнер гораздо дешевле, чем я видел в магазине в Голландии около 170 евр. Такой можно бы приобрести. Меня интересует, в таких чисто электроника или есть и диск? Меня механика смущает.
  •  

admin

http://www.museoscienza.org/dipartimenti/catalogo_collezioni/scheda_oggetto.asp?idk_in=ST140-00078&arg=regolatore

Какой диск? компакт? нету обычно, уже почти на свалке. У меня ноут рабочий, выданный фирмой, уже без диска. 1400 евро машина, а DVD-RW пришлось покупать в плюсе

  •  

admin

Про заяву КП ,,ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
,,РЕГІОН" ГАДЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ,
м. Гадяч Полтавської обл.,
щодо анулювання ліцензії на мовлення
(НР № 1851-м від 19.12.2013)
(проводове, позивні: ,,Радіо ,,Регіон")


Розглянувши заяву КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ,,ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ,,РЕГІОН" ГАДЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ,
м. Гадяч Полтавської обл.  (місцезнаходження: вул. Гетьманська, буд. 18,
м. Гадяч Полтавської обл., 37300; в. о. директора Євгенія Іванівна Тацій), щодо анулювання ліцензії на мовлення НР № 1851-м від 19.12.2013 (проводове мовлення на мережі УР-1, обсяг мовлення - 45 хв./тиждень, територія розповсюдження програм – м. Гадяч та Гадяцький район, позивні: ,,Радіо ,,Регіон", термін дії ліцензії - до 19.12.2023), керуючись п.1 ч.2 ст. 37 Закону України ,,Про телебачення і радіомовлення" та статтею 24 Закону України ,,Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада

вирішила:
1. Анулювати ліцензію на мовлення НР № 1851-м від 19.12.2013                     КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ,,ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ,,РЕГІОН" ГАДЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ, м. Гадяч Полтавської обл.
2. Управлінню ліцензування вилучити КП ,,ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ,,РЕГІОН" ГАДЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ, м. Гадяч Полтавської обл., із Державного реєстру телерадіоорганізацій України.
  •  

vital-fm

Як би я не ставився до проводового, але поки ще мої за нього платять, вирішив принести їм діда мороза, та й самому час від часу послухати.
Вітайте, від сьогодні я власник Альтаир ПТ- 204.
Трапився навіть маленький курйоз, задовбав радіослужбу, бо принесли приймач о 14-ій, а я вже настільки привик, що по буднях 1 канал у Вівторок, Четвер та п'ятницю працює, що і забув, що профілактика.
Ледь не викликав майстрів.
Може ще кому треба кого порадувати такими чи подібними, шукаємо, на правах безоплатної реклами, на olx.
П.С. Жаль, що я не в Запоріжжі живу - віддавали за 10-ку, а так придбав за дорого, втім дрібниці.
  •  

vital-fm

Цитата з сусіднього форуму:
nikolaeff107
» 19 апр 2014, 19:38
А Губкинский радиоузел как - то подумал, да зачем людям это Радио России и включили вместо него звук от ТНТ,
случайно заметил у человека, который еще не отказался от радиоточки, теперь бабки камеди клаб могут слушать!
На сегодняшний день не могу точно сказать какие звуки издает радиоточка

Це ще веселіше, ніж у нас на УКВ буває.
  •  

Александр

ЦитатаТрапився навіть маленький курйоз, задовбав радіослужбу, бо принесли приймач о 14-ій, а я вже настільки привик, що по буднях 1 канал у Вівторок, Четвер та п'ятницю працює, що і забув, що профілактика.
Ледь не викликав майстрів.
Так я не зрозумів, працював о 14 радіовузол чи ні. Бо яка там профілактика, коли перші особи два дня підряд в цей час давали пресконференцію.  :nono: У нас перерва була відмінена.
  •  

vital-fm

#129
Перепрошую, я ж то думав усі в проводових приймачах, як риба у воді, і не написав, що він трьохпрограмний, хоча можна було і в гуглі глянути, і на профілактиці була 2-га і 3-тя кнопки.
Олександру теж відписував, що у нас у ці дні місцеві з 14-ої до 15-ої мовлять на УР1.
  •  

vital-fm

Краще б не брав, якість "променя" жахлива, тільки музику можна розібрати, щоб слова, то треба постаратись, а на "Культурі" присутні поскрипування від Ур1, хоча терпимо, це вже давно і краще точно не буде, а жаль.
А як у ваших містах?
  •  

admin

Без 40 хвилин 2015 рік, проводе це архаізм.
  •  

vital-fm

#132
Цілком погоджуюсь, але ж пенсіонери вперто не вимикаються від нього.
Та й навіть у нас на службі радіо 1575 у диспечерів телефон такий совковий - скрипучий.
З новим роком.
  •  


maximusone

Хто підкаже, чи реально придбати новий трьохпрограмний приймач проводового радіо?
  •