Проводове радіомовлення (некролог)

Автор Plinks, Липень 15, 2012, 22:07:31

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Якщо довго мучитись...
Я то вже думав, що дістав чергового проводів, а ні, таки відновили "Культуру" в моїй складній промисловій частині міста.
  •  

admin

Про клопотання Редакції Чаплинського районного
проводового радіомовлення «Радіо-Степ»,
смт Чаплинка Херсонської обл.,
щодо анулювання ліцензії на мовлення
(НР № 00188-м від 21.08.2004)
(проводове, позивні: «Говорить Чаплинка»)

Розглянувши клопотання Редакції Чаплинського районного проводового радіомовлення «Радіо-Степ»,  смт Чаплинка Херсонської обл., щодо анулювання ліцензії на мовлення НР № 00188-м від 21.08.2004 (місцезнаходження: вул. Радянська, 30-а, смт  Чаплинка Херсонської обл., 75200; редактор Альона Михайлівна Фільшина), щодо анулювання ліцензії на мовлення НР № 00188-м від 21.08.2004 (проводове мовлення на мережі УР-1, територія розповсюдження – смт Чаплинка та Чаплинський район
Херсонської обл., обсяг мовлення – 1 год. 15 хв/тиждень, термін дії ліцензії – до 01.09.2024), керуючись п. а) ч. 2 ст. 37 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та статтею 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», Національна рада
вирішила:
1. Анулювати ліцензію на мовлення НР № 00188-м від 21.08.2004 Редакції Чаплинського районного проводового радіомовлення «Радіо-Степ», смт Чаплинка Херсонської обл.
  •  

vital-fm

Я ж казав
А Ви ще не не написали заяву на вимкнення?
  •  

Ігор

В них що настільки величезні затрати?

Надіслано з мобільного

  •  

pavlo_r


Все логічно - чим менше людей цією послугою користується - тим більш затратним є її обслуговування. Крім того на фоні росту тарифів на все - підвищення цін на радіоточку уникнути просто неможливо. Хоча б через подорожчання електроенергії. Я взагалі не розумію чому у нас ще мучать цю технологію і не дозволяють її ліквідувати? На жовтень 2013 року провідним радіомовленням користувалося тільки 1,6 мільйона абонентів. Це вже не дає підстав вважати радіоточку засобом масового інформування населення про надзвичайні ситуації.
  •  

vital-fm

Запуск в фм, навіть 1-го каналу може скоротити кількість абонентів проводів, як мінімум на половину.
  •  

pavlo_r

Відключення проводового радіомовлення скоротить кількість абонентів на 100% ;)
Якщо серйозно - то в мене на селі УР1 в ФМ впевнено ловиться на трьох частотах. Тим не менш знаю кількох пенсіонерів, які мають в наявності приймачі, але вперто продовжують платити і слухати брехунець. Звичка у них така. Хоча поставити теж КІПО на кухні і увімкнути його в розетку технічно не складніше ніж увімкнути в розетку радіоточку.
  •  

admin

треба у селі розпочати продавати ФМ приймачі у формі радіоточки з 3 кнопками які синтонизовані на УРи:)
  •  

pavlo_r

Чомусь мені здається, що проводове радіомовлення в Україні помре природною смертю. Разом з останнім пенсіонером радянської епохи.
  •  

Radiostyle

Цитата: pavlo_r від Червень 24, 2015, 16:32:34
знаю кількох пенсіонерів, які мають в наявності приймачі, але вперто продовжують платити і слухати брехунець. Звичка у них така.
От,от,на них воно поки і тримається :-)
Воно для них,як для нас інтернет ;-)
  •  

Redikoff

Моя бабулька тоже долго упиралась. Никак не хотела отключаться от радиоточки. Потом купил приёмничек Mason, включил ей. Привёл аргументы в сторону лучшего качества звука, бесплатности, удобства расположения приёмника. Согласилась. Потом мы его прицепили на стену, в сетевой шнур вмонтировали удобный выключатель. Теперь это стационарный приёмник, используется чисто для приёма УР1.  Для другого есть PL600. Но, вот как быть с одинокими бабушками? Раздавать уже настроенный на частоту?
  •  

ass1995

Моя бабушка в селе Грушка (Ульяновский район, Кировоградская область) три года назад от него отказалась. С того времени слушает "1-ый канал НРУ" в FM на 107.7 МГц. Благодаря этому она не переплачивает лишние 10 (если не больше) гривен и может его слушать 24 часа в стуки, 7 дней в неделю. На проводе "УР-1" не работает ночью, а в будни - и днём.

Но это моя бабушка. Есть у неё в селе и те, кто и дальше продолжает просирать дополнительно больше 100 грн. в год. Хотя таких не много. Там вообще в том селе осталось всего 2-3 улицы, где вообще доступно проводовое радио. В остальной части села его уже нет. А 50% села не имеют доступа к радиоточке ещё со времён обледенения в конце 2000 года.

Не понимаю, зачем удерживать радиоточку в селе всего на 3 улицы. И не понимаю тех, кто от него до сих пор не отказался. Даже пенсионеров, так как в том селе в тех районах, где проводовое радио не доступно есть те же самые пенсионеры, но они слушают НРКУ в FM.
  •  

vital-fm

В мене в селі також відмовились від проводів, бабця дивиться Інтер нажаль, 10 - 15% слухачів сидять на безплатному поширенні УР, згідно пільг компанії, так що від платоспроможних користувсачів можна їх відняти.
  •  

Ігор

На моїй вулиці проводове радіо зникло разом із заміною ЛЕП, більше не поверталося.

Надіслано з мобільного

  •  

admin

Розглянувши клопотання засновника Зарічненської районної редакції проводового радіомовлення, смт Зарічне Рівненської обл. (юридична та фактична адреси: 34000, Рівненська обл., смт Зарічне, вул. Центральна, 6-а; редактор  Любов Дмитрівна Шпаковська), щодо анулювання ліцензії на право користування каналами мовлення НР № 2418 від 12.12.2005 (проводове мовлення на мережі УР-1, територія розповсюдження – смт Зарічне та район, обсяг мовлення - 4 год. 35 хв/тиждень, термін дії ліцензії - до 12.12.2015), керуючись п. а) ч. 2 ст. 37 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та статтею 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», Національна рада

вирішила:
1. Анулювати ліцензію на право користування каналами мовлення                        НР № 2418 від 12.12.2005 Зарічненської районної редакції проводового радіомовлення, смт Зарічне Рівненської обл.
  •