ТРМ в Київській області

Автор MrVlaDor, Серпень 03, 2010, 23:57:52

Попередня тема - Наступна тема

admin

було: NATIONAL / RADIO / COMPANY / OF / UKRAINE / *105 FM* / PROGRAM / *PROMIN* *****  RT: NATIONAL RADIO COMPANY OF UKRAINE *REKLAMA* PROGRAM TEL 279 - 1724***** varied
  •  

oan

На Европе плюс нормализовался сигнал, а на Супер Радио пропал РДС.
  •  

admin

  •  

admin

  •  

Александр

В какие часы Р.Голос столицы крутит музыку. Обычно ночью и ранним утром. Также заметил в новогодние свята, а также в росийские государственные. А почему-то еще не ночь, а только 21ч - играют нонстопом англоамериканскую попсу.
  •  

Alexs85

#860
В Киеве на 43 TBK в DVB-T матраца Меню ТВ больше нет. Какого-то другого канала вместо него нет.
  •  

hash67

 :roll:
В Київ приїхав по роботі - просканував тєлік (аналог) в готелі :roll:
Зявилося 5 нових каналів - 2 рази дублюються енрер фільм і мега (на 2 частотах) і появився гамма. Це все в аналозі. Хтось помічав?
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

admin

  •  

hash67

чому тоді так мало каналів - пів року назад був тут - з таблицею по Києву всі канали співпадали
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

admin

Ти проскануй реальний аналог, в готелі може бути усе що завгодно. У мене останнього разу в аналозі готелю під Брюсселем був RAi1
  •  

hash67

можливо я щось не розумію, Ви хочете сказать що на просту антену можна кабельне зловити  :roll:
тут кабельного точно немає
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

admin

#866
кабельне може фонити і антенна (якщо у тебе у кімнаті антенна яка підключена до телевізору) приймати цей сигнал
але щось мені підказує що в тебе просто аналоговий кабель зі стіни до телевізору

щоб у Києві були описані тобой канали в аналозі на все місто - мало віриться
  •  

pavlo_r

Цитата: hash67 від Листопад 27, 2014, 23:16:30
чому тоді так мало каналів
Кілька років тому халтурив в одному готелі. Допомагав знайомому який там працює замішати з аналогом 10 супутникових каналів. Схема проста (якщо опустити зайві деталі): Три ефірних антени (на різні піддіапазони) + 10 тюнерів + 10 дешевих модуляторів.
Щось подібне і в цьому готелі може бути.
  •  

hash67

навіщо тоді дублювати канали? і можна було б вибрати канали кращі? і я суміваюсь що готель від держаної організації цим страдав? Можливо хтось є на форумі в районі голосіївського парку - провірте!
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

admin

а нащо робітникам старатися? на так сяк зробили і гаразд буде, пішли пиво пити. особливо на державній заробітній платні.

І доречі хто пустить оті мізерні канали так просто в аналоговий ефір Києва? та ще й по 2 штуки
  •