Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Вчора також переналштовував клієнта, який живе біля високовольтної ЛЕП, не сказав би що він прямо так сильний, але сигнал веде себе не так, в інших. Коли їхав по полю біля 100 кВ. І слухав радіо, то чув завади.
  •  

Polyvko V.

Цитата: fediv від Травень 16, 2021, 17:18:29
А що тут перевіряти ? Вплив хороший !
220-380 не перешкоджає на такій відстані.
  •  

MotoR4ikk

Цитата: Ігор від Травень 16, 2021, 18:24:03
Вчора також переналштовував клієнта, який живе біля високовольтної ЛЕП, не сказав би що він прямо так сильний, але сигнал веде себе не так, в інших. Коли їхав по полю біля 100 кВ. І слухав радіо, то чув завади.

Займаєтись установкую? Можливо стикались з великою кількістю тюнер скажіть будласка, на вашу думку найбільш чутливіший тюнер. Можна комбо можна просто т2. Завтра планую замовити ще один, думаю брати такий як зараз tiger combo, але можливо на вашу думку є більш чутливіші по прийому тюнери?
  •  

fediv

#1233
Тюнери нормальні ! Подивився по Інтернету, навіть дешевенький World Vision T62M3 (дешевших не знайшов) працює нормально. Тут таке діло, що в деяких ситуаціях це жахлива алхімія. Наприклад, ледве-ледве приймає нормальна "Волна", пробуємо коротенький, значно дорожчий, ніж треба, "Метелик" із доданим підсилювачем "бочка", а він показує куди кращі результати. Або не дуже добре показує досить довга, вузьконаправлена, щось типу "логоперіодична", а польська "сітка" чомусь показує краще.
Не забудьте перевірити:
- від живлення, яке дає тюнер, а не "рідного" блока живлення для підсилювача.
- принципово із симетризатором замість підсилювача  (але це не значить "без нічого")
- це витрати, але десь позичте і попробуйте антену не таку вузьконаправлену, а більш коротку, таку, як нещасний "Метелик".
  •  

Ігор

#1234
Цитата: MotoR4ikk від Травень 16, 2021, 19:09:58
Займаєтись установкую? Можливо стикались з великою кількістю тюнер скажіть будласка, на вашу думку найбільш чутливіший тюнер. Можна комбо можна просто т2. Завтра планую замовити ще один, думаю брати такий як зараз tiger combo, але можливо на вашу думку є більш чутливіші по прийому тюнери?
по тюнерах не скажу, що є якась різниця в чутливості.
Із комбінованих я ставлю World vision foros combo. Ставлю цю модель більше року попався тільки один із браком. Антену можна взяти Eurosky, вона зручна в установці і живиться від 5В. Якщо буде польська антена, то як сказав Fediv, краще увімкнути живлення 5В, так вона краще працює. Сигнал тримає непогано, але бувають випадки, коли часто доводиться міняти підсилювачі. З цими підсилювачами лотерея, може поламатися через тиждень, а може працювати кілька років. У минулому році було дуже багато браку, зараз беру в іншого постачальника то наче все добре.
Ще одна порада, якщо на даному тюнері немає 100% якості, то підніміть антену на 2-3 метри вище, тоді можна добитися максимум.
  •  

MotoR4ikk

Цитата: Ігор від Травень 17, 2021, 00:45:16
по тюнерах не скажу, що є якась різниця в чутливості.
Із комбінованих я ставлю World vision foros combo. Ставлю цю модель більше року попався тільки один із браком. Антену можна взяти Eurosky, вона зручна в установці і живиться від 5В. Якщо буде польська антена, то як сказав Fediv, краще увімкнути живлення 5В, так вона краще працює. Сигнал тримає непогано, але бувають випадки, коли часто доводиться міняти підсилювачі. З цими підсилювачами лотерея, може поламатися через тиждень, а може працювати кілька років. У минулому році було дуже багато браку, зараз беру в іншого постачальника то наче все добре.
Ще одна порада, якщо на даному тюнері немає 100% якості, то підніміть антену на 2-3 метри вище, тоді можна добитися максимум.

Ну в мене тайгер комбо, там начинка однакова в плані тюнеру. Антенна Хвиля 2-24, ну я описував свою ситуацію декілька повідомлень тому.
  •  

MotoR4ikk

В общем порив кучу форумів оказується всі комбо страдають по прийому т2 більше всього хвалений sat integral 1311. У більшості випадків там де комбо не бачить взагалі сигналу обичні т2 тягнуть, сьогодні замовлю простий тюнер і ще візьму пару підсилювачів на пробу, знайшов якийсь з меншими шумами ніж мій 1.5 дБ проти 2.9 на моєму.
  •  

mikhail

Щодо зміни модуляції... Казали що сигнал покращиться. В себе у Здолбунові у відсотковому значенні я щось змін не помітив. Це на зовнішню антену на вулиці. Ще є кімнатна стоїть на 2 поверсі будинку то тут якось прийом чи то став більш стабільним чи то що.... Проблеми з прийомом лише у мх 5
  •  

MotoR4ikk

Цитата: mikhail від Травень 17, 2021, 22:31:44
Щодо зміни модуляції... Казали що сигнал покращиться. В себе у Здолбунові у відсотковому значенні я щось змін не помітив. Це на зовнішню антену на вулиці. Ще є кімнатна стоїть на 2 поверсі будинку то тут якось прийом чи то став більш стабільним чи то що.... Проблеми з прийомом лише у мх 5
Так там вони змінили не тільки модуляцію, а ще і інші параметри які практично невілювали ці зміни.
  •  

MotoR4ikk

#1239
Повідомлення вроді як не для цієї теми але не знайшов куда написати. Питання ось яке, чи можливо таке що з однієї частоти в Т2 одні канали ідуть в 64QAM а одні в 256? Таке наблюдаю в молдавських мультиплексах. Спершу думав глюк тюнера, але потім коли включив мультиплекс з Дрокія де сигнал гірше, 546 МГц частота, 2 канала ідуть інші з цієї ж частоти не працюють. Ідуть ті що в 64 QAM.
  •  

Ігор

У нас в Синяві, у знайомого постійно приймається МХ-5 з Канева, як ви думаєте, це результат зміни модуляції?
  •  

admin

  •  

Ігор

Раніше у нього просто був прийом із Кагарлика
  •  

admin

ну ось тобі і відповідь
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

MotoR4ikk

А де можна дізнатися інформацію стосовно роботи зеонбуда? Ні на один їх номер не дозвонитись, сьогодні пропав сигнал з Ямполя і не можу зрозуміти в чому причина, явно причина в транслятора так як проблема у всіх.
  •