Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

У відпустці ще не спить :lol: в інші дні вже прокинувся :(

ця проблема зникла о 6-й ранку. Сьогодні було все нормально :)
  •  

AlexFM

В Вознесенске в кабеле Т2 уже загнана в её девственном виде. Переприем с дальнейшей ретрансляцией.

По неофф. данным дополнительные 4,6,7 и 8 МХ в стандарте Т2 уже готовы к старту почти на всей территории Юга страны и ЮБК.
В состав оных могут войти почти все каналы Хтры.
В чем прикол - не знаю. Источник надежный, но ссылаться не могу.
  •  

Radiostyle

#857
Може в когось є вже непотрібний йому приймач Т2,чи хтось може підсказати,де купити подешевше!
П.С Ігорю,а ти де дістав,чи тобі якось перепав?!
  •  

Ігор

Власник одного з магазинів у БЦ давав перевірити прийом в мене вдома. Там тюнери коштують 560, 570 грн.
  •  

pavlo_r

Знайомий має кілька Т2 приймачів. Не так давно казав, що хоче продати. Можу запитати.
  •  

Radiostyle

Цитата: pavlo_r від Червень 15, 2013, 13:24:07
Знайомий має кілька Т2 приймачів. Не так давно казав, що хоче продати. Можу запитати.
Так,якщо можна,будь ласка спитайте!
  •  

pavlo_r

Radiostyle, відповів в приват.
  •  

Vova.UA

Цитата: pavlo_r від Червень 15, 2013, 13:24:07
Знайомий має кілька Т2 приймачів. Не так давно казав, що хоче продати. Можу запитати.
можна інфу ? Моделі, ціна, гарантія ?
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

Цитата: AlexFM від Червень 15, 2013, 13:01:13
В состав оных могут войти почти все каналы Хтры.
В чем прикол - не знаю. Источник надежный, но ссылаться не могу.
Как в чем прикол? Кросплатформенное предложение :wink: :super:
  •  

Radioneon

#864
Цитата: Radioneon від Січень 05, 2013, 14:53:56
Шановні! Прошу вашої поради. Цікавить прийом у данному регіоні. Чи можливий якісний прийом і яку антенну слід купувати. Відпішіться, будь-ласка, хто що думає з цього приводу. Зображення під спойлером. Відстань до передавача у Жовтні Одеської області 39,19 км. Жовтою лінією показано направлення на передавач. Зелений квадратик - місце розташування антени.
DVB-T2

DVB-T2

DVB-T2 (Жовтень, 210м, 10,5дБ)

На антену ДМХ типу "Хвильовий канал" з часів СРСР тюнер Trimax показав повну відсутність сигналу (висота близько 5 метрів)
Доброго вечора!
Все ж таки протестував антену Televes DAT HD 75 BOSS

Результати невтішні. Робота антени відчутна, але прийняти так нічого і не вдалось :13:.
Автоматичний пошук нічого не знаходить, вручну спостерігалась наступна картина.
Найкраща ситуація була з 33 ТВК, 5мх - але картина змінювалася практично щосекунди з першого зображення на друге:


На всіх інших - 35ТВК ,41ТВК та 47 ТВК (відповідно 1мх, 2мх та 3мх) ситуація ідентична:

Висота антени спочатку була близько 7,5м, потім підняв до 9,5м - ситуація не змінилася. Нажаль, піднімати далі вже не було ні можливості, ні бажання... Думаю, якщо висота буде 15 метрів, то істотно нічого не зміниться - сигнал може буде трохи сильніший, але нестабільний...
Антена знову "поїхала" до магазину...
Хоч трохи і не по темі, але додам.
Нажаль, експериментально доведено, що на даний момент у тій місцевості актуальне лише супутникове ТБ(. Так і є - останнім часом спостерігаю тенденцію активного збільшення "тарілок" у селах Великомихайлівського району (особливо ті, які знаходяться у балці). Зеонбуд втрачає глядачів і гроші. На осінь теж, думаю, встановлювати супутникове тб.
Час відкривати світ...
  •  

ars

Да, добавить нечего. Единственное - а вы не пробовали с другим тюнером? Например, Стронгом 8502? Просто он неплохо работает именно с "прыгающим" сигналом...
  •  

admin

Угу. Кабель был новым?
  •  

Гвоздецкий

У меня в Николаеве примерно в километре с небольшим на комнатные рожки сигнал временами прыгает в пределах 10-20%. Тюнер Strong 8502. А вот 2-й мультиплекс (58 канал) уже давно не показывает - качество мертво стоит на 10 процентах и на антенну не реагирует вообще при уровне примерно 45-65%. Интересно, что нужно, чтобы заставить его работать - поднять качество до приемлемого уровня, желательно, на ту же антенну (пробовал две такие антенны)?
  •  

Ігор

Сьогодні налаштовував Т2 в якомось селі на північ від БЦ. На польську антену, з чорним кабелем, яка знаходиться на даху, під ондуліном, добився 95%сигналу і 100 % якість, з Києва.
Тим часом у БЦ на логоперіодичну антену з новим кабелем добився показників приблизно 85 %, правда з живленням 5 В.
Здивувала польська антена :)
  •  

Radiostyle

Цитата: Ігор від Червень 29, 2013, 18:45:36
Сьогодні налаштовував Т2 в якомось селі на північ від БЦ. На польську антену, з чорним кабелем, яка знаходиться на даху, під ондуліном, добився 95%сигналу і 100 % якість, з Києва.
Тим часом у БЦ на логоперіодичну антену з новим кабелем добився показників приблизно 85 %, правда з живленням 5 В.
Здивувала польська антена :)
Оце завтра теж планую на базарі купити блок живлення (бо згорів),і добитися хоч якогось позитивного результату,був у магазині,то теж усі радять польською пробувати.
  •