Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

admin

Цитата: admin від Грудень 28, 2013, 13:39:37
http://s003.radikal.ru/i204/1312/17/a1e92036837d.png
что скажите по поводу карт на опенстреетмап и без гугл земля?
цвета к описанию в пред. посте
-красный
-жёлтый
-зелёный
-синий

Цитата: admin від Грудень 28, 2013, 12:53:36
В связи с тем что карты покрытия Т2 в таком виде больше провоцируют конфликт, чем служат чему либо - я их снял с публикации.

Со временем (очень долго всё это будет), постараюсь сделать карты таким образом
- 1 цвет будет показывать покрытие для комнатных антенн - 85-90 мкВ/м и больше
- 1 цвет будет показывать между комнатной и стандартом ITU
- 1 цвет будет показывать стандарт ITU для внешнего приёма (12 ДБ пассивная антенна, 3 дБ потери в кабеле, это примерно 15 метров хорошего кабеля)
- 1 цвет будет показывать стандарт ITU+благоразумный усилок в антенне/возле ней

Стандарты ITU по этой ссылке

встречайте новую карту Черновицкой области (Черновцы, Новоднестровск, Кульчиевцы и Рокита Великая) на соответствующей странице (http://ukrtvr.org/dvb-tt2-movlennya/karti-pokrittya.html) .
Также есть по отдельности эти же карты покрытия наложенный на OpenStreetMap, думаю как лучше их выложить
  •  

yadro

Побажання. Ось, думаю, найдрібніший масштаб для такої карти, дрібніше вже не треба:

Ну, і чи не зробити, додатково до областей, один модуль для всієї України ?

До речі: А чим треба буде продивлятись таку карту ? Адже це вже не Google Earth ?
  •  

admin

Карти .kmz - Google Earth, і там без змін та OSM. Тобто як було раніше, просто перероблена карта покриття на 4 коліори +інші дрібні зміни.
Окремо зроблені накладання покриття на OSM, масштаб 11, оці викладу згодом як прості зображення.
  •  

admin

  •  

yadro

Що ж це за радіальні жовті шлейфи погіршеного прийому за деякими населеними пунктами ? Геометричний центр напряму цих шлейфів - приблизно у Львові (я подивився Львівську область), а кожен шлейф починається від населеного пункту. Виходить, що населений пункт дуже екранує собою  територію, яку він закриває від передавача.
Це при тому, що ці населені пункти невеличкі, а значить, низькоповерхові.
  •  

admin

які ще шлейфи? не розумію
  •  

yadro

Я безтолково запитав. Ось ваша карта, кусочок Львівської області., з сигналом і без сигнала.

В зазначених стрілочками місцях немає ніяких гір, або хоч горбів, але з цих місць тягнуться жовті ділянки гіршого прийому сигнала, я їх назвав "шлейфи". Якщо "без причини", тобто без підвищень і низин програма прораховує в цих місцях погіршення проходження сигналу, то, мабуть, причиною такого погіршання сигналу є населені пункти, які знаходяться в тих місцях.
Чи насправді там є горби, підвищення, але на цій карті Google їх особливо не виділяє. ?

  •  

admin

ось наприклад шлейф у напрямку Гилче/Пільце
аккурат перед Глинськом (від Львова) 340 з гаком метрів горб, а трохи північніше (по часовій стрілці) Жовква де лише 236 метрів, тут шлейфу немає

це все рельеф, щоб робити карти покриття з урахуванням міської забудови, треба мати детальні карти міської забудови
це по карману лише мобільним операторам, бо там критично
  •  

pavlo_r

Від Львова в напрямку Жовкви і далі на територію Польщі тягнеться горбисте пасмо під назвою Розточчя з переважними висотами 320-370 м це і є "шлейф" в північно-західному напрямку від Львова. Ось, наприклад неподалік Жовкви знаходиться гора Гарай висотою 296 м.
Північно-східний напрямок хоч і більш рівнинний, але й там достатньо пагорбів чи низин, які є перешкодами для проходження сигналу.
  •  

admin

+Тернопільська область
  •  

Polyvko V.

Цитата: pavlo_r від Січень 30, 2014, 14:18:54
Від Львова в напрямку Жовкви і далі на територію Польщі тягнеться горбисте пасмо під назвою Розточчя з переважними висотами 320-370 м це і є "шлейф" в північно-західному напрямку від Львова. Ось, наприклад неподалік Жовкви знаходиться гора Гарай висотою 296 м.
Північно-східний напрямок хоч і більш рівнинний, але й там достатньо пагорбів чи низин, які є перешкодами для проходження сигналу.
На фото я так зрозумів міська ратуша Жовкви і в напрямку Львова  гора Гарай.
  •  

pavlo_r

#986
Ратуша так, але напрямок не на Львів, а на Крехів приблизно. Розточчя не є перешкодою на між Жовквою і Львовом, так як тягнеться південніше за містом. До речі, гора Високий Замок - це теж частина пасма Розточчя.
  •  

Chevalier

Вже вдруге цього року стикаюся зі "зникненням" цілого мультиплекса:

* Минулого тижня зник 2-й. Спочатку подумав, що це через проблеми з "5-м каналом", але виявилося, що просто змістилася антена.

** Сьогодні не працює жоден канал з 1-го мультиплекса (який увесь час демонстрував якість. що наближалася до 90-100%). Маніпуляції з антеною результатів не дали. Решта мультиплексів у повному порядку.
Як дізнатися, у чому проблема?
  •  

admin

Подзвони спочатку на РТПЦ, може сдохло там щось
  •  

Smart

Собрался подарить родным DVB-T2 приемник, но тут на главной появилась статья "ЗАБОРОНИТИ КОДУВАННЯ, СКАСУВАТИ ЛІЦЕНЗІЇ «ЗЕОНБУДУ», ЗМІНИТИ ЧАСТОТНЕ ПЛАНУВАННЯ..."
Не совсем понятно, что это..кто-то собрался делать реформу в вещании Т2? Стоит ли покупать теперь приемник? Я в замешательстве.

И да, посоветуйте, пожалуйста, что лучше - Стронг или тримакс. Или какие щас там продают. Заранее спасибо :) Всем добра)
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
  •