Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

У мене одна антена на висоті 12 метрів, інші на висті 8-9. Та, яка вище - логоперідична, з підсилювачем на 24 ДБ, інша - польська, з пілсилювачем swa-7777. Антени не збуджуються, але аналог польська приймає гірше ніш раніше. Гілки ніякі не заважають. Приймаю такод за 100 км від Києва, тільки біля Роктного.
Ще й телевізор знову видєлується :(

anatolij69, я також думав, але потрібно знайти прошивку до Євроская.
  •  

Ігор

Я зміг налаштувати Т2 на польську антену з живленням 5В із БЦ. Правда 57 твк конфліктує з кагарликом, а так якість досить пристойна, доходе на одному щ мультиплексів навіть 83%. а на 57 твк аж 12%.
  •  

Ігор

Київ із Кагарликом також прийняв, але не всі мультиплекси.
  •  

FMDX

Щось останній день-два проблемить -- сигнал каналів того МХ, де Еспресо, зникають, коли з'являються -- зображення розпадається (на Кавобаченні) постійно виплигує повідомлення про перевірку. Може наша погана погода (це при тому, що моі вікна у напрямку Антополя. А що тоді у інших, хто у центрі чи на протилежному боці міста?), а може через заморочки з кодуванням (поява повідомлення системи)...

п.м. Цікавить, чи хтось з наших , рівненських Форумців, робив спроби прийняти, наприклад, Білорусь (і ЯК успіхи?) чи то для Рівного занадто далеко? Також і Луцьк...
  •  

mikhail

#1054
у Рівному приймається лише Антопіль.... Підгайці можливо прийняти починаючи з Клеваня. А Білорусь приймається лише на півночі області Дубровиця, Зарічне може Сарни. 

P.S. Білоруські канали (з Пінська)  у Рівному приймалися лиш під час тропо... але його вже я давно не помічав і це було ще тоді коли не було цифри.
  •  

Ігор

FMDX, може картинка сипеться через поганий прийом із супутника?
  •  

FMDX

michail, зрозуміло ( з білоруських я теж тільки ловив СТB, та й то років сто тому).

Ігоре, можливо, й так -- зображення через супутник, а сигнал через погоду падає (бо дуже у нас вже похмуро з дощами)... 
  •  

Ігор

Якщо Ви натиснете два рази інфо, то бачите, що падають обидва показники? Там головне щоб якість була ближче до максмума.
Може і справа в погоді, але це ж не супутник, щоб хмари заважали проходженню радіохвиль. Може антену трохи вітром повернуло.
  •  

admin

#1058
Котельва, кімната, перший поверх, вікно у напрямку Тростянця, Антенна ENERGY Т2 1.5м (19 эл.+10)+SWA-49 на шкафу+30 метрів кабель

Приойм з Тростянця Сумскої області (46 км): показують всі мультиплекси, потужність 70 , якість 21
  •  

admin

#1059
http://protv.ua/forum/viewtopic.php?f=61&t=14185&p=118081#p118081

приём Кульчиевцев в Новоднестровске на 7м этаже в комнате. Судя по уровню сигналов принять тоже самое на 10 метрах более чем реально. Рад что мои расчёты подтверждаются.
  •  

sgw2006

#1060
Товарищи ! подскажите как подключить этот усилитель к Т2 приёмнику , по типу куда антенну , куда приёмник втыкать :unsure: .:http://www.dymax.com.ua/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=55&Itemid=66

Выход - это выход антенны тюнера ( собсно и  питалов +12в. ибо запитан по схемме светодиод)
Вход - вход наружной антенны . Если не правильно поправьте.
Sony ST-SE700:-:Kenwood KR V7070:-:RTL2832U+R820T SDR:-:Omicom S2:-:Dipol DIP 5/RZ B:-:Dipol DIP 3/RZ B:-:36Е:-: 4.9°E:-:4.0°W:-: 54.9°E:-:56.0°E:-:74.9°E:-:85.0°E:-:90.0°E
  •  

admin

антенна на вход, приёмник на выход.
Этот усилитель желательно как можно ближе к антенне.
  •  

sgw2006

А как организовать питание +12 в. , если в тюнере только +5 вольт?
Sony ST-SE700:-:Kenwood KR V7070:-:RTL2832U+R820T SDR:-:Omicom S2:-:Dipol DIP 5/RZ B:-:Dipol DIP 3/RZ B:-:36Е:-: 4.9°E:-:4.0°W:-: 54.9°E:-:56.0°E:-:74.9°E:-:85.0°E:-:90.0°E
  •  

admin

отключить питание с тюнера. заменить последний штекер (тот что для тюнера) на штекер с БП от "полячки"
  •  

GDR

У мене проблем із прийомом цифрового ефіру за винятком 5-го мультиплексу останні півроку не спостерігаються. Умови прийому:антена полька 24км прямої видимості з п'ятиповерхівки до обласної вежі РТПЦ, телевізор з DVB-T2 LG 32LN570V. Так ось 5 мультиплекс має найвищі 100% показники рівня/якості сигналу але періодично зникає на довгий час з ефіру. Пробував у цей час підключати до антени окремий сусідський сет-топ-бокс Trimax-HD2012 - знаходить і показує все на відмінно  :dunno:
Тож постає питання в чому саме проблема? Особливості антенного підсилювача?  :-?
  •