ТРМ в Сумській області

Автор MrVlaDor, Серпень 04, 2010, 00:59:02

Попередня тема - Наступна тема

vitfm

Ще одна місцева телерадіокомпанія готова до роботи в умовах аварійних відключень електроенергії.
МІ РТВ-Центру "ВЕЖА", який веде цифрове та ФМ - мовленя в Конотопському районі, допоміг з резервним джерелом живлення Конотопській міській голова Артем Семеніхін.
Також директорка телерадіокомпанії Тетяна Голобурда домовилася з очильником громади, що у Пунктах незламності встановлять радіоприймачі для інформування жителів району. Гарна ініціатива.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0tDMirk8M2BunBe74LB1Fa3NRnakVKUcXg7C7aWMQcMRSXAmdEViVQ74ZtBEh2ftKl&id=100011039712254
 •  
  Подякували за цей пост: admin

TV-Ukr

Перевірив прийом у найпівденнішій частині Дружби. Приймав на смартфон на рівні росту людини. На Хіт FM, ТКС та Промінь із Шостки треба додати помітку "якісний прийом у південній частині міста", а на УР-1 з Холмів - слабкий сигнал у південній частині міста.

Щоправда, я не бачив на сайті, щоб у помітках було вказано найпівденнішу або іншу подібну частину населених пунктів. Тому і вказав вище південну частину міста, хоча правильніше було б вказати саме найпівденнішу, бо я живу і постійно моніторю прийом також у південній частині міста, але ближче до центральної. І в ній прийом відрізняється від того, що був у найпівденнішій частині.

УР-1 з Новгород-Сіверського наразі не мовить. Якби мовив, то я думаю, що прийом також був би якісним.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

admin

оновив
а коли перейменуть Дружбу? (вона для мене завжди буда Хутір-Михайлівській по електричкам :) )
 •  

zako336

Цитата: TV-Ukr від Грудень 07, 2022, 14:50:35

УР-1 з Новгород-Сіверського наразі не мовить. Якби мовив, то я думаю, що прийом також був би якісним.
Немає мовлення УР-1  на 103.0 з Сосниці
 •  

admin

Цитата: admin від Серпень 15, 2022, 13:23:13
Телевышка, с которой велось наблюдение за украинскими позициями, расположенная возле села Заречье-второе Белгородской области рф, после точного попадания БПЛА-камикадзе приняла горизонтальное положение
https://twitter.com/GirkinGirkin/status/1559090416565329921
https://youtu.be/w47yMAPB8YU
Думаю видео другой вышки но суть примерно та же.
 •  

admin

було
AVTO / RADIO 107.9 MHz SUMY Tel: 0532 56-42-42 (рухомий рядок) ***** Pop Music + PI Code: 62F1 + AF
Квант-Ефір TXS-1000
 •  

admin

А ще депутати припинили діяльність юридичної особи комунальної організації Білопільської міської ради «Радіо «Вир» шляхом ліквідації.

читай на: https://bilopillia.city/articles/253320/zakrili-radio-perejmenuvali-vulici-ta-uhvalili-sche-kilka-pitan-na-sesii-bilopilskoi-miskradi
https://opendatabot.ua/c/32888426
Процедура банкрутства З 28 грудня 2022 р.
 •  

TV-Ukr

107.8 - Радіо росії (звідки?)
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

admin

Цитата: admin від Січень 27, 2023, 17:54:31Сумська Тростянець «Радіо «Промінь» 69,92 1 2
працює?
 •  

puron

Перевіряв в різний час та в різних місцях не працює.
 •  
  Подякували за цей пост: admin

TV-Ukr

#430
Прочитав звіт представниці НР на Сумщині, і ось, що мене зацікавило.
ЦитатаЩе до повномасштабного вторгнення протягом багатьох років на прикордонні території сільських та селищних рад Сумщини мали вплив декілька російських радіостанцій (Радио России, Дорожное Радио, Спорт-ФМ, Авторадио, Радио «Комсомольская правда», Мир Белогорья, Радио Грайворон, Радио Брянск, Радио Курск)
Оскільки у порівнянні з минулим роком - без змін, а також через те, що виділені станції на прикордонні Сумщини можна приймати лише з бєлгорода, то пропоную додати 87.6 та 90.7 звідти на сторінку Великої Писарівки, яка найближча до бєлгорода з усіх населених пунктів Сумщини, що є на сайті.
ЦитатаОкрім того, після деокупації Сумщини, влітку та восени 2022 року на території смт Терни Недригайлівської громади Конотопського району Сумської області було зафіксовано сигнал радіостанції «Росія» на частоті 104,3 МГц (передавач встановлений у н. п. Глушково Російської Федерації).
Якщо навіть у Тернах є прийом, то в Білопіллі та Новій Слободі він також є, тому пропоную додати цю частоту на сторінки цих міст.
ЦитатаЗадля зменшення впливу російських телеканалів та радіостанцій на територію Сумщинита забезпечення доступу жителів області до інформаціїзгідно з постановою Кабінету Міністрів України була відновлена трансляція телевізійних програм в аналоговому форматі АТ «НСТУ»(UA:ПЕРШИЙ) у м. Білопіллі (потужність передавача 25 КВт), м. Тростянці (5 КВт), м. Шостці (10 КВт).
Цікаво, коли працював цей передавач. Мабуть влітку, бо в червні (згідно звіту) було відновлено мовлення на вежі КРРТ, а вже в кінці серпня на форумі писали, що аналог у Тростянці не працює. Щодо Білопілля - сходиться: як і у Шостці, мовлення відновили на початку війни, але воно було припинено через обстріл вежі КРРТ.
ЦитатаУ березні 2022 року Національна рада дала дозвіл регіональній телерадіокомпанії ТОВ «ТРК «ВІДІКОН» (м. Суми) на мовлення на супутнику.
Згадав повідомлення, у якому йшлося, що ТКС та СТС хочуть мовити в МХ-5 у Шостці. Цікаво, чому Відікон не захотів, якщо він мав аналогове мовлення у Шостці.
ЦитатаНа початку року у Конотопі на частоті 101,1 МГц вийшла в ефір мережева радіостанція ХІТ ФМ(ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «МЕДІА МАРКЕТ», м. Київ).
Мовлення розпочалося ще в кінці грудня 2021 року.
ЦитатаПроте під час воєнного стану через економічні проблемитимчасово призупинили мовлення на території Сумської області радіостанції
• ТОВ «ТРК «ШАНСОН» на частоті 88,0 МГц у м.Шостці;
• ПрАТ «Радіокомпанія «ГАЛА» на частоті 100,8 Мгц у м. Сумах;
• ТОВ «ТРК «КЛАСС» на частоті 102,6 МГц у м. Сумах.
Також ПП «Компанія «Нова хвиля» зменшилапотужність передавача на частоті 87,7 МГц у м. Сумах.
Через деякий час радіостанції ТОВ «ТРК «КЛАСС» та ТОВ «ТРК «ШАНСОН» змогли відновити мовлення у м. Сумах.
Щось не сходиться. Про призупинення мовлення у Шостці написано, а в Сумах - не написано, і навпаки: про відновлення мовлення у Шостці не написано, а в Сумах - написано. Не знаю, коли було відсутнє мовлення у Шостці, бо навіть не здогадувався, що якось зможу приймати той Шансон, але зараз мовлення є. А от про те, що Power FM скинув потужність в Сумах, можна додати відповідні помітки, як і про відсутність мовлення Країни FM (його мовлення також відсутнє в Нікополі, Краматорську і БЦ).
Цитатарадіостанції «АРМІЯ FM - ВІЙСЬКОВЕ РАДІО» Центральній телерадіостудії Міністерства оборони України, м. Київ. 22 грудня 2022 року радіостанція почала здійснювати мовлення у Сумах.
На сайті позначено, що мовлення розпочато 24 грудня.
ЦитатаУ 2022 році ПрАТ «Шосткинська телекомпанія «ТЕЛЕКОМ-СЕРВІС»(м. Шостка) продовжило термін дії ліцензії на аналогове мовлення.Таким чином, станом на кінець звітного періоду у Сумській області залишилося дві телевізійні компанії з аналоговим форматом мовлення: ПП «ПУЛЬСАР-РТБ» та компанія «ТЕЛЕКОМ-СЕРВІС».
Виходить, що мовлення ТКС навіть і не думало припинятись, тому про МХ-7 у Шостці можна не казати.
ЦитатаРазом з тим на початку липня 2022 року ТОВ «ТРК «АКАДЕМ ТV», м. Суми, було змушене припинити багатоканальне телевізійне мовлення на всій території Сумської області через виникнення проблеми з каналами доставки сигналу через мережу інтернет до передавачів ТОВ «ЗЕОНБУД».
Оскільки в історії на сторінці Шостки є інформація про відновлення мовлення ATV, то можна додати інформацію й про припинення мовлення.
ЦитатаПроте станом на кінець звітного періоду не здійснюють мовлення/діяльність3 ТРО:
ПП «ТРК «ПУЛЬСАР-РТБ»   м. Охтирка    Ефірне телевізійне
мовлення    Нестача коштів на відновлення  ліній подачі сигналу від студії до передавального обладнання
Не знаю, про аналог чи про цифру йде мова, але варто перевірити, чи є мовлення в аналозі.
ЦитатаЗ огляду на тривалу відсутність (протягом року) діяльності КО Білопільської районної ради «Білопільська редакція районного радіомовлення «ВИР» (м. Білопілля)
Треба прибрати помітку про ймовірну відсутність мовлення, натомість додати помітку "немає мовлення", бо мені відомо, що ВИР дійсно не мовить.
ЦитатаЗ огляду на це у жовтні 2022 року ТОВ «ТРК «ВІДІКОН», м. Суми, звернулося до Національної ради з листом щодо зменшення добового обсягу мовлення з 24 годин до 14 годин, що дало змогу ліцензіату заощадити кошти на трансляцію програм та продовжувати здійснення діяльності.
Можна додати це до описів МХ-5 по області.
ЦитатаОскільки з початком повномасштабного вторгнення реалізація єдиної інформаційної політики була пріоритетним питанням національної безпеки, необхідно було об'єднання зусиль усіх загальнонаціональних,регіональних та місцевихмовників. Тому, зокрема, за рекомендацією Національної ради 11 місцевих та регіональних телерадіоорганізацій Сумської області (73%) перейшли на трансляцію цілодобового інформаційного марафону «Єдині новини #UАразом».
Згідно додатку до звіту, у локальних радіостанцій було таке наповнення:
Радіо Всесвіт: з 24 лютого - марафон, а з 29 квітня - мовлення згідно ліцензії. Щось не сходиться, бо Kiss FM вийшов з марафону вже 8 квітня.
Перше Конотопське: з 24 лютого - марафон, з 10 серпня - мовлення згідно ліцензії.
Радіостудія Ромен: з 24 лютого - марафон, з 1 квітня - мовлення призупинено, з 27 липня - марафон, з 8 серня - мовлення згідно ліцензії.
Говорить Охтирка: з 24 лютого - марафон, з 5 квітня - мовлення припинено, з 4 травня - мовлення згідно ліцензії.
Добре радіо: з 24 лютого - марафон, з 4 лютого - мовлення відновлено, з 7 червня - марафон + власне мовлення.
ТКС - з 24 лютого - марафон, з 29 березня - марафон + власне мовлення, з 26 серпня - мовлення згідно ліцензії.

Локальні телеканали:

Можна додати ці відомості на сторінки відповідних ТРК.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

admin

Білопілля
фото за березень

 •  

admin

 •  

TV-Ukr

Цитата: TV-Ukr від Лютий 22, 2023, 11:50:28Про інші необхідні зміни напишу у відповідній темі.
Хотів це написати ще півтора місяці тому, але ніяк руки не доходили. Сьогодні ж нарешті дійшли, хоча на це підштовхнуло питання про нижній УКХ в Холмах. Ось, що треба додати на сторінку Дружби стосовно Шостки:

Шансон - додати його до таблиці з поміткою "слабкий сигнал у південній частині міста".
ТКС - також додати помітку "слабкий сигнал у південній частині міста", бо як я вже писав у темі Шостки, він через декілька днів після повернення до нормальної потужності знову скинуло потужність.
Промінь - думаю, можна прибирати помітку про прийом в південній частині міста. Хоча він ще не збільшив потужність, але коли збільшить, то прийом має бути, як у ТКС до війни. Тоді прийом в південній частині міста був якісним навіть в приміщенні, тому й в інших частинах міста він також був кращим.

Крім цього, треба додати Дорожноє на 104.7 та Дачу на 102.8, бо їх прийом задовільний. Ба більше, їх можна приймати не лише в Дружбі, а й у Ямполі, який за 60 та 70 км від передавачів відповідно. І ще додати УР-1 з Новгород-Сіверського.
Цитата: TV-Ukr від Лютий 23, 2023, 15:13:2015:10 - мовлення є, тому можна прибирати помітку про відсутність мовлення в проміжку 14:00-16:00.
Також в цей час приймав обласні врізки на УР-1 із Шостки, хоча за розкладом їх не мало б бути. На УР-1 з Новгород-Сіверського ефір співпадав з онлайн-мовленням, тобто врізок не було.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  
  Подякували за цей пост: admin

admin

Цитата: TV-Ukr від Лютий 23, 2023, 23:22:52Також в цей час приймав обласні врізки на УР-1 із Шостки, хоча за розкладом їх не мало б бути. На УР-1 з Новгород-Сіверського ефір співпадав з онлайн-мовленням, тобто врізок не було.
з цими врізками завжди якийсь колгосп
 •