ТРМ в Сумській області

Автор MrVlaDor, Серпень 04, 2010, 00:59:02

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

Додайте в історію Нової Слободи помітку про збільшення потужності УР-1 сьогодні (згідно інформації представника НР). Також виправте в історії Шостки те, що двічі присутній 2023 рік - спершу з вимкненням аналогу, а нижче є ще один 2023 рік, але вже зі збільшенням потужності.
Цитата: Ingvar від Лютий 27, 2023, 19:42:40Для підсилення українського телесигналу в прикордонні: на Чернігівщині планують побудувати кілька телевеж
https://suspilne.media/398261-dla-pidsilenna-ukrainskogo-telesignalu-v-prikordonni-na-cernigivsini-planuut-pobuduvati-kilka-televez/
На Сумщині теж планують: https://www.nrada.gov.ua/natsionalna-rada-pratsyuye-nad-pokrashhennyam-dostupu-gromadyan-do-ukrayinskogo-tele-i-radiokontentu-na-sumshhyni/
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  
  Подякували за цей пост: admin

admin

головне щоб ці вежі не побудували у радіусі типової артилерії
 •  

admin

В Миропіллі і Новій Слободі ефір з Сумами.
 •  

admin

Розглянувши заяву ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЕММАНУЇЛ», м. Київ (позивні: «радіо Еммануїл»), вх. № 24/246 від 16.02.2023, про видачу дозволу на тимчасове мовлення зі збільшеною потужністю передавача у м. Сумах на частоті 69,02 МГц (ліцензія НР № 00541-м від 28.07.2022), керуючись статтею 51 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статтею 14 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», розділом ІІІ Положення про особливості процедури ліцензування у період дії воєнного стану в Україні, затвердженого рішенням Національної ради від 29.09.2022 № 624, враховуючи лист УДЦР від 25.01.2023 № 80/09.3.2/876/23 про попередні результати розрахунків ЕМС та погодження з ГШ ЗСУ, Національна рада ВИРІШИЛА: 1. Видати ТОВ «ТРК «ЕММАНУЇЛ», м. Київ (позивні: «радіо Еммануїл»), дозвіл на тимчасове мовлення у період дії воєнного стану в Україні зі збільшеною потужністю передавача на частоті 69,02 МГц у м. Сумах

1кВт (було 100 Вт)
 •  

TV-Ukr

УР-1 розпочало мовлення в Дружбі, а Промінь - в Порохоні. Зараз вже йде більш-менш повноцінне мовлення, хоча гармоніки від обох передавачів ще залишились. Під час тестового мовлення на 90.4 був Промінь, а на 91.4 - УР-1, а також передавачі періодично вимикались. Обидві частоти приймаються відмінно, за врізки відпишу завтра.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

TV-Ukr

Обласні врізки в Дружбі присутні, а от гармоніки ще залишились. Також не УДРЦ, а УДЦР.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

TV-Ukr

#441
УР-1 в Дружбі дійсно веде мовлення із Заводської 39, бо на тій вежі вже висять 4 диполі, яких раніше не було. Фото не обіцяю, бо як і в Рені, навкруги багато людей крутиться, і не тільки через дорогу, а й через міськраду, яка знаходиться поруч. Не хочу, щоб мене сприйняли за російського агента, але все ж постараюсь зробити фото.

Березень 17, 2023, 15:16:39
На жаль, гармоніки від обох передавачів ще залишаються. Також можна прибирати Хіт FM зі сторінки Дружби, бо його забиває Промінь з Порохоня.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  
  Подякували за цей пост: BanderaTV

TV-Ukr

#442
Забув додати, що висота вежі невідома, її можна буде розрахувати, коли буде сонячна погода, та й десь має бути хоча б висота над рівнем моря. Також трохи помилився, там не диполі, а одиничні антени, спрямовані на південний схід. Але все ж вийшло знайти безлюдне місце та зробити фото. Перше фото - за листопад 2021 року, друге - сьогоднішнє, але з іншого ракурсу + є фото антен. Фото з вікімапії нема сенсу додавати, бо вони старі, хіба що можна додати посилання.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  
  Подякували за цей пост: admin

admin

#443
хм, там на дві радіостанції
щось мені здається тут нечисто

Березень 17, 2023, 17:30:58
висота над рівнем моря - 182 метри
 •  
  Подякували за цей пост: vitfm, TV-Ukr

vitfm

До речі про Білопілля.
Публікація за 9 березня.
Радіо Вир на стадії ліквідації...
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0WvuVgZjco9F2q6gC98ybMNrvLAhGGVuWkzSpJb6VLQch1uB6mLzZW6vMv1dAPxpPl&id=100011039712254
Надія Сазонова залишила посаду керівника білопільського радіо "ВИР", а сама радіостанція знаходиться у стадії ліквідації.
Сказати, що мені шкода - це нічого не сказати.
Радіостанція багато років вела проводове мовлення, у березні 2018 отримала ліцензію Національної ради на ФМ-мовлення.
Компанія була однією з перших в Сумській області і в Україні з тих телерадіоорганізацій, хто переформатував роботу станції у рамках проєкту "РАДІО ГРОМАД".

Національна рада разом з ДП "УДЦР" доклали багато зусиль для прорахунку додаткових частот для Сумщини, щоб наше прикордоння мало щільну мережу українського мовлення.
Була підтримка з боку Сумської ОДА, місцевої влади та органів місцевого самоврядування Білопілля.
Надія Олександрівна змогла у найкоротші терміни розпочати ФМ-мовлення.
Створила систему для ведення ефірів Радіо «ВИР» на базі комп'ютерної техніки з урахуванням потреб місцевого мовника. Ця система забезпечувала доставку контенту до місця розташування передавача та автоматизовану видачу в ефір програм радіо «ВИР» в запису у потрібні відрізки часу.

Партнером локальної радіостанції став суспільний мовник -  "Радіо ПРОМІНЬ".
Обсяг власних програм білопільського мовника становив 4 години на добу.
Це дуже багато для маленької радіостанції, де працює всього 2 людини (професіонали у сфері електронних медіа це розуміють).
Надія Олександрівна була універсалом - виконувала обов"язки керівника редакції, кореспондента, звукорежисера, монтажера.
Скільки разів бувало, що після події, яка відбулася десь у районі, вона поверталася у Білопілля і до ночі монтувала програму, щоб вранці її почули слухачі.

Відразу після переходу на ФМ-мовлення вона стала вести сторінку радіо "ВИР" у Фейсбуці.
Фільмувала, фотографувала, писала, відповідала на коментарі.
Робота майже з ранку до ночі - такий режим тривав роками.

На початку минулого року компанія тимчасово припинила мовлення через борг перед Концерном РРТ за трансляцію програм. Проте, коли Сумщина була атакована ворогом, пані Надія з власної ініціативи зв"язалася з керівником Харківської філії КРРТ та домовилася, що радіо відновить мовлення.
Бо розуміла, наскільки важливе було українське слово у той час, коли місцеві газети перестали виходити.
Представник Концерну теж зрозумів важливість ситуації і дав дозвіл на відновлення трансляції, незважаючи на борг.
Ще 2 тижні Радіо "ВИР" вело мовлення, хоча область перебувала в окупації, на Білопільському шляху точились бої сил оборони Сумщини з російськими окупантами, обстрілювалися села громади.
І тільки після влучання ракети у Білопільську вежу Радіо "ВИР" замовкло.

На жаль, протягом року воно так і не відновило мовлення.
Засновник радіоорганізації – Білопільська міська рада – у листопаді 2022 року на сесії Білопільської міської ради ухвалив рішення щодо припинення юридичної особи шляхом ліквідації.
Радіостанція, яка вела мовлення на прикордонні, виявилася непотрібною місцевій громаді.

Надія Сазонова пропрацювала на радіо 17 років.
Я їй вдячна за все, що вона зробила для інформаційного простору Сумщини.
Вважаю її вагомою частиною нашої команди телерадіомовників, нашої медійної спільноти.
Ціную за фаховість та відданість професії.
 •  

TV-Ukr

Цитата: TV-Ukr від Березень 17, 2023, 15:16:24Також можна прибирати Хіт FM зі сторінки Дружби, бо його забиває Промінь з Порохоня.
Крім того, приберіть зі 102.4 та 102.8 помітку "слабкий сигнал" та додайте помітку "прийом у багатьох частинах міста". Прийом у центральній частині міста слабкий через наближеність до вежі, мовлення з якої заважає прийому віддалених станцій, а у південній - через те, що напрямок на Трубчевськ та на вежу майже співпадає. Також можна прибрати помітку "слабкий сигнал" і зі 101.0, бо прийом задовільний, хоча й трохи гірший, ніж у 101.9.
Цитата: TV-Ukr від Березень 17, 2023, 16:57:02Перше фото - за листопад 2021 року, друге - сьогоднішнє, але з іншого ракурсу + є фото антен.
Мені написав той, хто пов'язаний з НСТУ, з проханням приховати ці фото. Я їх прибрав зі свого повідомлення, а от зі сторінки на сайті...
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

admin

Ну блін, адреса ж є на сайті НР, у вікімапії за адресою знаходиться цей об'єкт.....
Ну буде труба по адресі без фото саме антен...
 •  
  Подякували за цей пост: autorun

TV-Ukr

Я ще хотів додати фото, де крім антен також майорить прапор України. Але маємо, що маємо. І ще:
Цитата: TV-Ukr від Березень 21, 2023, 22:50:51Крім того, приберіть зі 102.4 та 102.8 помітку "слабкий сигнал" та додайте помітку "прийом у багатьох частинах міста". Прийом у центральній частині міста слабкий через наближеність до вежі, мовлення з якої заважає прийому віддалених станцій, а у південній - через те, що напрямок на Трубчевськ та на вежу майже співпадає. Також можна прибрати помітку "слабкий сигнал" і зі 101.0, бо прийом задовільний, хоча й трохи гірший, ніж у 101.9.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

admin

 •  

vitfm

Радіо NovaLine буде мовити  у Сумах на частоті 92.9
 •