Логотипи, скріншоти та записи з українського ТБ

Автор Радиоман, Липень 30, 2011, 14:31:52

Попередня тема - Наступна тема

UzUA108

•  
    Подякували за цей пост: corazon

Radio_2019

Також телеканал "Рада" в рухомому рядку, що внизу, між новинами замість тризуба додав шматочок кавуна))
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

UzUA108

Водночас, на рухомій стрічці ICTV взагалі зникли ті "зірки-розділювачі". Тепер новини відділяють хіба що крапка наприкінці речення.

Цікаво, що цей глюк лише на ICTV Ukraine - глянув на ICTV і зірки там є.

Також дещо менш помітне: на "Сонці" при переході на рекламу з поміж своїх рекламних id показують лише з кавунами, як "летючими елементами".
  •  

UzUA108

Вчора під лого "ICTV2" додали слоган каналу "Ти серед своїх!"
  •  

kotenko.

Маю записи наших каналів за 1 січня, через ОТТ. Там реклама в основному. Але не знаю, чи викладати це в 1080р, бо там з дрібними лагами, чи перезаписувати в 720р і без лагів.
#наташанемішай
  •  

TV-Ukr

Можна в 720р. Я всі свої записи викладаю в 720р, оскільки смартфон, з якого я роблю їх, має роздільну здатність саме 720р.

До речі, я традиційно продовжую викладання записів у кінці грудня-початку січня. Вже без мордорських каналів через усім відомі причини, а також я викладаю не стільки нові записи, скільки ті, що накопичилися протягом минулиого ррку. Із ТБ наче все виклав, тому переходжу до радіо.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Українець

Цитата: UzUA108 від Грудень 25, 2022, 22:09:31
Вчора під лого "ICTV2" додали слоган каналу "Ти серед своїх!"
Сьогодні вже прибрали UPD: Знову додали UPD 2: Знову прибрали UPD 3: Знову додали
  •  

2006

На багатьох каналах вже прибрали написи "На свята одне бажання..." з єдиного марафону (залишилося тільки на Суспільне Крим).
  •  

2006

Лого ТАК TV у кращій якості:

І пропоную прибрати зі сторінки каналу синій логотип: виявилося, що до ТГ-каналу "ТАК. Тема дня" (синій логотип є його логотипом) телеканал відношення не має (тим паче, перший не оновлювався з 20 грудня).
  •  

admin

не дуже зрозумів
це лого (у гіршій якості) вже було тут https://ukrtvr.org/trk/908 як старе лого
а ще є цей
https://ukrtvr.org/trk/908

групу ТАК. Тема дня не знайшов у ТГ
  •  

Qolo

Давайте дождемся возобновления вещания канала, может они новый логотип нарисуют.

Цитата: admin від Січень 18, 2023, 22:19:23групу ТАК. Тема дня не знайшов у ТГ
t.me/tak2news
  •