Логотипи, скріншоти та записи з українського ТБ

Автор Радиоман, Липень 30, 2011, 14:31:52

Попередня тема - Наступна тема

Xottabi4

2021 год. Региональные каналы до сих пор вещают через DVD-плееры.

https://youtu.be/FQMXsCYH-lk

mikhail

#1426
Коли одні регіональні в HD йдуть інші пускають dvdшкі)))

http://178.217.215.57/nadiya/

Прямий ефір
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DrewUA

Цитата: Xottabi4 від Січень 25, 2021, 00:03:17
2021 год. Региональные каналы до сих пор вещают через DVD-плееры.
"Життя Яскраве"... як жеж пробила на ностальгію ця заставка

mikhail

Цитата: FellDrew від Січень 25, 2021, 14:57:38
"Життя Яскраве"... як жеж пробила на ностальгію ця заставка
заставка 10 річної давнини
  •  

Radiostyle

малятко тв повернув попередній (червоний) логотип,хоча анонси з "журнальною" версією
  •  

UzUA108

#1430
"Інтер" здається змінив своє оформлення (нарешті, те, яке було використовували ще з 2013 року). Хтось може перевірити/записати етер? Я хіба бачив оновлені плашки "Далі/Зараз" (не пам'ятаю якою мовою) і те, що додали новий таймер зворотнього відліку для "довгої реклами" (раніше таймер був на 15 сек максимум).

Щось інше поки що помітити не вдалося :/

UPD. Таймер цікавий - схожий був в 1+1 до 2020. Під написом "не перемикайте" лінія, до якої "прив'язано" (невзрачною лінією) власне сам цифровий таймер, який повзе зліва направо.
  •  

UzUA108

ТЕТ сьогодні, ймовірно на весь тиждень, додав анімацію до логотипу до дня закоханих
  •  

kotenko.

Завантажую відео з рекламою і анонсами НТН за жовтень 2016-го. Ютуб каже, ваше відео заблоковано через заявку TRK Ukraina, тому виріжте два фрагменти.
Дивлюсь, ті два елементи не стосуються ТРК України аж ніяк, зате там реклама Зіберту і Мілістану з одним знайомим голосом.
Невже у Артема Вільбіха такий золотий голос, що треба відео блокувати? Афігєть просто.
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kotenko.

Технічне мовлення Першого, Культури, Криму + профілактика на ICTV Ukraine, СТБ, Новому, Оце. В кінці "лебедине озеро"

https://www.youtube.com/watch?v=tWEr8obWIN0
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

BanderaTV

Цитата: kotenko. від Лютий 09, 2021, 15:03:24
Технічне мовлення Першого, Культури, Криму + профілактика на ICTV Ukraine, СТБ, Новому, Оце. В кінці "лебедине озеро"
Чи можна було записати без зайвої інформації (тобто без інформації від ffmpeg).
  •  

kotenko.

Ні, бо:
1) я би міг окремо кожен канал викласти без інфи, але тоді б Ютуб дав застереження про порушення правил спільноти, бо виклав відео з чорним екраном і без нічого. А так тут є докази, шо то не фейк, і воно з чогось записувалось.
2) не хотілось, щоб мені творці найкращої документалістики заблокували відео.
#наташанемішай
  •  

BanderaTV

Цитата: kotenko. від Лютий 09, 2021, 18:07:22
Ні, бо:
1) я би міг окремо кожен канал викласти без інфи, але тоді б Ютуб дав застереження про порушення правил спільноти, бо виклав відео з чорним екраном і без нічого. А так тут є докази, шо то не фейк, і воно з чогось записувалось.
2) не хотілось, щоб мені творці найкращої документалістики заблокували відео.
А на dailymotion?
  •  

kostyantyn

#1437
Кто в курсе когда телеканал "Киев" успел сменить логотип? Я не могу залить картинку, если что прямой эфир канала в помощь.
  •  

BanderaTV

  •  

kotenko.

4 або 5 лютого. Не розумію, нафіга з 2019 р. рухати логотип направо і вниз, щоб потім поставити його туди, де, ІМХО, буде краще - зліва вгорі.
#наташанемішай
  •