Логотипи, скріншоти та записи з українського ТБ

Автор Радиоман, Липень 30, 2011, 14:31:52

Попередня тема - Наступна тема

ass1995

Кто-то знает, что это за картина? Это первая заставка "ИНТЕРа"?

  •  

Xottabi4

Видимо. Попервах он назывался как раз "ИнтерКанал".
  •  

Qolo

#857
"Днепропетровский Державный" снова стал 51-м.
Логотип чередуется: буква D плавно перетекает в 51.


  •  

admin

интересное решение, не банальное уж точно!
  •  

Qolo

обновил логотипы для киевских мультиплексов

41 ТВК


43 ТВК


и очередность каналов нужно подправить (http://protv.ua/forum/viewtopic.php?p=120770#p120770)
  •  

Qolo

  •  

Xottabi4

#861


Таймер на Первом Автомобильном.

Заставки:
Spoiler
  •  

Xottabi4

  •  

Xottabi4

  •  

Xottabi4

Только что по Интеру показали ЧАСОВОЙ блок рекламы (с перерывом в 9 минут на сериал). 51 минута рекламы в час! Вроде бы записало, кину для архива!)
  •  

Xottabi4

  •  

mikhail

здається раніше так нахабно агітацію не показували.... і Боже скільки совка....
  •  

Xottabi4

Вопрос - а разве можно крутить анонсы на русском языке? Только Интер так делает, и делает это все чаще. Разве это позволено?
  •  

mikhail

ну так хто ж хотів русский як другий державний?

до майдану я чесно кажучи думав що проблеми мови не існує.... кожен говорить так як хоче .... а зараз розумію що все не так просто....
десь бачив у фб одну цікаву картинку про катерину другу і білу русь і ніде не можу знайти ....
  •  

pavlo_r

Цитата: Xottabi4 від Жовтень 22, 2015, 01:44:39
Вопрос - а разве можно крутить анонсы на русском языке? Только Интер так делает, и делает это все чаще. Разве это позволено?
Було б добре якось звернути на це увагу НацРади. Але на час виборів перевірки ЗМІ заборонені.

Цитата: mikhail від Жовтень 22, 2015, 01:49:40
ну так хто ж хотів русский як другий державний?
Це ти взагалі до чого написав?

Цитата: mikhail від Жовтень 22, 2015, 01:49:40
до майдану я чесно кажучи думав що проблеми мови не існує.... кожен говорить так як хоче .... а зараз розумію що все не так просто....
десь бачив у фб одну цікаву картинку про катерину другу і білу русь і ніде не можу знайти ....
Візьми паузу і подумай ще. Може тоді вдасться зрозуміти, що в Україні не мовна проблема, а проблема того, що завдяки прогалинам в законодавстві одні знаходять спосіб відносно законно порушити вимоги щодо наповнення ефіру, а інші не бажають цих порушень помічати чи латати дірки завдяки яким вони можливі. А мовної проблеми нема. Є люди, які розмовляють українською і є люди,  які розмовляють російською. Це не проблема - це реальність сьогодення. Проблемою може бути тільки необдумана та маніпулятивна державна мовна політика. Згадана тобою Білорусь - це звичайно чудовий приклад того, як мовну політику проводити не треба, але в даній темі він не доречний, як і твій пост в цілому.
  •