Біла Церква - 104.3 - Люкс FM (ex Радіо Net)

Автор Radiostyle, Липень 30, 2011, 23:55:25

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

  •  

Radiostyle

Трансляція поновиться після 12.00 B)  
  •  

Radiostyle

Адміне,додайте посилання на прослуховування на сайт!  
  •  

admin

Цитата: "Radiostyle" post=5511Адміне,додайте посилання на прослуховування на сайт!
не можу
воно ж не завжди працює ;)  
  •  

Radiostyle

Цитата: "admin" post=5512
Цитата: "Radiostyle" post=5511Адміне,додайте посилання на прослуховування на сайт!
не можу
воно ж не завжди працює ;)
Поки так! На наступній неділі попробую зробити цілодобово.
Які враження від прослуховування!  
  •  

admin

от буде цілодобово - тоді і внесу
я поки не слухав  
  •  

neekeri

послухав десь хвилин 15. коли ще хіти кінця 80-ти- початку 90-тих звучали, то ще, якось так, а коли пішов рекламний блок! .....  :huh:  :blink:  :ohmy:  :pinch:

дуже вже непрофесійно, неправдоподібно, а позивні... в голосі ніякої чуттєвості, ніякої гри з слухачем, драйву... сіро якось..

куда там їм до Львівської хвилі чи ФМ Галичини  ;)  
  •  

kart

як добавляти радіо туди я зареєструвався нажав пачати трансляцію далі що робити?  
  •  

Radiostyle

Цитата: "kart" post=5519як добавляти радіо туди я зареєструвався нажав пачати трансляцію далі що робити?
Після цього всього перш за все,щоб розпочати трансляцію з фм ефіру,необхідно мати "шнур"
з двома штекерами(такі як у наушниках 3,5 мм роз'єм) на одному і іншому кінці Шнур,один вставляєш в приймач,інший в мікрофонний вихід ноута(чи компа),запустити на приймачу станцію,а на волнорезі нажати трансляція!  
  •  

Radiostyle

Цитата: "neekeri" post=5518послухав десь хвилин 15. коли ще хіти кінця 80-ти- початку 90-тих звучали, то ще, якось так, а коли пішов рекламний блок! .....  :huh:  :blink:  :ohmy:  :pinch:

дуже вже непрофесійно, неправдоподібно, а позивні... в голосі ніякої чуттєвості, ніякої гри з слухачем, драйву... сіро якось..

куда там їм до Львівської хвилі чи ФМ Галичини  ;)

От я і бажаю,щоб вона якнайшвидче припинила мовлення,і на 104,3 прийшло,щось нормальне ;)  
  •  

Ігор

Цитата: "Radiostyle" post=5521
Цитата: "neekeri" post=5518послухав десь хвилин 15. коли ще хіти кінця 80-ти- початку 90-тих звучали, то ще, якось так, а коли пішов рекламний блок! .....  :huh:  :blink:  :ohmy:  :pinch:

дуже вже непрофесійно, неправдоподібно, а позивні... в голосі ніякої чуттєвості, ніякої гри з слухачем, драйву... сіро якось..

куда там їм до Львівської хвилі чи ФМ Галичини  ;)

От я і бажаю,щоб вона якнайшвидче припинила мовлення,і на 104,3 прийшло,щось нормальне ;)
+1. :)
вони щей плейлист не оновлюють. Йшов в п'ятницю о 6:30 на роботу грала якась пісня з 90-х сьогодні, сьогодні грала ця ж сама пісня, теж о 6:30. Треба ще завтра незабути поспостерігати.

А ще після джинглу "нова музика на твоїй хвилі 104,3 фм Радіо Нет" не завжди грає нова музика :D  
  •  

Radiostyle

  •  

Vova.UA

Там під трансляцією чат є ) Дуже зручно.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Цитата: "Radiostyle" post=5521От я і бажаю,щоб вона якнайшвидче припинила мовлення,і на 104,3 прийшло,щось нормальне ;)
Поки музика грає, а це вже питання смаку. В цьому випадку таке радіо не для мене. Може почую рекламу (сумніваюсь, що ведучі ще будуть) і складу враження.

А яким було Майдан ФМ?  
  •  

Radiostyle

Цитата: "pavlo_r" post=5566
Цитата: "Radiostyle" post=5521От я і бажаю,щоб вона якнайшвидче припинила мовлення,і на 104,3 прийшло,щось нормальне ;)
Поки музика грає, а це вже питання смаку. В цьому випадку таке радіо не для мене. Може почую рекламу (сумніваюсь, що ведучі ще будуть) і складу враження.

А яким було Майдан ФМ?

Майже таке,як і НЕТ,формат 80-ті,90-ті,іноді 2000-2005,новини погода,гороскоп.  
  •