1+1 [DVB-T2/супутник]

Автор kotenko.oleksander, Серпень 14, 2012, 23:25:05

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Ну якщо переоформили і встигли проплатити до націоналізації, то у регулятора можуть виникнути питання вже по ходу мовлення.
Нашо їм відміняти рішення, яке принесло дохід в бюджет, рішення є - документ до місяця часу мають видати, і вже в разі несплати можна відмінити і тоді справді непродовжили аналогову ліцензію, але ж інші то залишаться.
  •  

pavlo_r

Ну так вся краса ситуації якраз в тому, що ніхто публічно ніяких претензій до Плюсів не висловлює. А істерика про непродовження аналогової ліцензії, яка покриває 15 годин на мережі УТ-2 і бажання навколо цієї ліцензії розкрутити історію про закриття чи захоплення каналу, в мене особисто викликає лише недобру посмішку. Тим більше, що ліцензію реально продовжили, ліцензійний збір заплатили і видати бланк їм тільки лінивий тепер не обіцяв. Залишається зрозуміти чому насправді почалася ця істерика і яким буде їх наступний крок.
  •  

cat

Цитата: krasaffcheg від Грудень 29, 2016, 23:30:10
Ну Ткаченко публично заявил, что 1+1 не является активом Привата, не имеет кредитов или долговых обязательств перед банком. Хотя, действительно, одно дело - дать комментарий ДетекторМедиа, а другое - предоставить документ НацРаде.
Именно. А вообще есть такая мировая практика - когда ты не имеешь бабла но хочешь купить сми. Ты оформляешь кредит - где сама организация является залогом а кредит дают тебе. Т.е. фактически собственник ты, но в залоге у банка. Если кредит не вернули - банк становится собственником.
  •  

asdef78

Не могу понять. А что случится в мировом масштабе если уничтожить канал 1+1? Это единственный канал в Украине? Может он какой то особенный? Может без него разрушится мировой баланс? Если государству нужно то закрыть и взять под жесткий контроль все ТВ. Свобода слова это пережиток прошлого. Нам нужно тоталитарное общество. Только так у нашей страны есть будущее.
  •  

cat

Цитата: asdef78 від Грудень 30, 2016, 13:41:29
Может он какой то особенный?
Как-бы да - у него покрытие одно из наибольших.
  •  

kotenko.

Мої думки:
По-перше, бісяться Плюси через аналогову ліцензію, бо тут вже в 500-ий раз відомо, що в них найпотужніше покриття, і його втрата - це мінус в рейтингах.
По-друге, після націоналізації Приватбанку  Беня втратив свої позиції, а основним його активом тепер стала медіагрупа 1+1.
По-третє, мені не буде шкода тих журналістів(які вже зараз маніпулюють на Революції Гідності і накручують людей ставити намети) і сам канал в разі його закриття, бо все справедливо, як в 2000-х Беня віджав Плюси, так і в нього відіжмуть.
#наташанемішай
  •  

Xottabi4

О боги, люди, вы начали говорить терминами ТСН! О каком закрытии и отжатии речь? Аналоговая лицензия, для начала, это не единственный способ вещания, есть еще Т-2, кабель, спутник, ОТТ, онлайн... Даже лишив Плюсы этой лицензии, никто канал не уничтожит! О том, что лицензия продлена на 7 лет, я даже готовить не буду.
  •  

kotenko.

#172
Я ж кажу, що якшо теоретично таке станеться(не зараз), то я не буду на боці ТСН і Плюсів.
Від себе додам, вчора ржав, дивившись їхній випуск
#наташанемішай
  •  

vovameh

Судячи по посиленню охорони на Плюсах справа далеко не тільки в бланку однієї з ліцензій.
  •  

kolishadko

1+1 найяскравіша подія в медіа історії України. Навіть після Роднянського студія лишалась новатором та лідером в сфері тб. Більше українського слова, культури та мислення жоден проект не створював. Можливо ще старлайтмедия і все.
  •  

pavlo_r

Цитата: vovameh від Грудень 30, 2016, 15:12:03
Судячи по посиленню охорони на Плюсах справа далеко не тільки в бланку однієї з ліцензій.
Дуже би хотілося почути вашу точку зору на цю тему. Я серйозно. Можна і в приват.

Цитата: kolishadko від Грудень 30, 2016, 15:14:38
1+1 найяскравіша подія в медіа історії України. Навіть після Роднянського студія лишалась новатором та лідером в сфері тб. Більше українського слова, культури та мислення жоден проект не створював. Можливо ще старлайтмедия і все.
1+1 був хорошим каналом в 90-х на початку 2000-х. Зараз це, м'яко кажучи, те що дивитися не хочеться. Як і решту наших каналів, зрештою.
  •  

cat

#176
Цитата: pavlo_r від Грудень 30, 2016, 15:50:09
1+1 був хорошим каналом в 90-х на початку 2000-х. Зараз це, м'яко кажучи, те що дивитися не хочеться. Як і решту наших каналів, зрештою.
А вот что хочется  слушать и смотреть? Просто интересно - ведь у нас что не сделай - на всё найдутся те, кто раскритикует! Вот кого не спросишь - все плюются с  95 квартала и слуги народа. Но тем не менее залы полны и шоу многие смотрят!
  •  

pavlo_r

#177
Більше якісного фільмопоказу (ну так, дорого, але ми ж про хотілки говоримо), менше плоского гумору і різних тупих ток-шоу. Ще хотілось би щоб канали перестали обслуговувати інтереси своїх власників. Але будьмо реалістами — телебачення в Україні не бізнес, ЗМІ — лише інструмент для досягнення політичних чи бізнес-цілей, або іграшки для власників (в кращому випадку), тому очікувати на якісне телебачення і чесних журналістів... Я швидше різдвяного дива дочекаюсь.
  •  

Xottabi4

#178
Цитата: cat від Грудень 30, 2016, 15:59:29
А вот что хочется  слушать и смотреть? Просто интересно - ведь у нас что не сделай - на всё найдутся те, кто раскритикует! Вот кого не спросишь - все плюются с  95 квартала и слуги народа. Но тем не менее залы полны и шоу многие смотрят!
Ну вот гляньте программу на новогоднюю неделю у Плюсов за начало нулевых и на 2017 год. Был фильмопоказ, мультики Диснея, специальные передачи, а сейчас? Даже не новый Квартал, а старый, 2009-2015 годов, целый день. Не вижу ничего хорошего в этом. Квартал ТВ не для архивных выпусков Квартала создавали разве? Спасибо хоть, что Один дома и Шерлока покажут.
  •  

ass1995

Цитата: cat від Грудень 30, 2016, 15:59:29
Вот кого не спросишь - все плюются с  95 квартала и слуги народа. Но тем не менее залы полны и шоу многие смотрят!
Насчёт "Слуги народа" ничего не скажу, а вот "Квартал 95", как по мне, очень даже хорош. В Новогоднюю ночь, ИМХО, лучше "Вечернего квартала" и не найти. Я уже вот сколько лет показывают "Вечерний квартал" в ночь с 31-ого на 1-ое, столько его и смотрел. И в этот раз смотреть буду.

Цитата: pavlo_r від Грудень 30, 2016, 15:50:09
1+1 був хорошим каналом в 90-х на початку 2000-х.
Согласен на все 100%. Тогда на "1+1" показывали передачи и фильмы/сериалы, которые были вне конкуренции. Например, такие сериалы, как "Район Беверли-Хиллз" и "Район Мелроуз" (крутость этих сериалов даже не обсуждается), ну или "Уокер техасский рейнджер". Мне вообще кажется, что "переломным" моментом для этого канала стал уход с его частот "УТ-2". Когда у "1+1" было ограничено время вещания, он это время как-то ценил что-ли. Сейчас в будние дни в дневное время эфир забит "Семейными мелодрамами", какими-то сказками про колдунов собственного производства и повторами "Міняю жінку".
  •