1+1 [DVB-T2/супутник]

Автор kotenko.oleksander, Серпень 14, 2012, 23:25:05

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

Вчора вони ще прибрали значок HD
  •  

BanderaTV

Цитата: mikhail від Серпень 26, 2020, 08:56:11
Вчора вони ще прибрали значок HD
Хай тоді вимикають SD версію. Як це зробили МГУ та SLM.
  •  

UzUA108

Дещо детальніше про той редизайн каналу
Цитата«1+1» презентував оновлений дизайн та логотип телеканалу, а також – дизайн  студії програми ТСН. Про це 26 серпня повідомила пресслужба каналу.

«У День Незалежності України, 24 серпня, канал "1+1" провів глобальний редизайн та представив глядачам оновлене візуальне оформлення ефірної графіки. Редизайн став частиною кампанії до 25-річного ювілею, який "1+1" відзначає в цьому році», – йдеться в повідомленні.
www.youtube.com/watch?v=y2d1bomehEc
Над проєктом працювала команда маркетингу «1+1» під керівництвом директорки з маркетингу каналу Наталії Вовк.

«Оновлений дизайн став своєрідним подарунком всім глядачам до 25-річчя каналу. Нове візуальне оформлення стало не тільки більш динамічним і сучасним, але і більш зрозумілим і зручним для глядача. Ми зробили яскравий візуальний ряд, щоб провести телеглядача по величезній кількості різноманітного контенту, який представлений на "1+1" – це новини, інформаційно-розважальні проєкти, великі шоу, серіали, реаліті, художні фільми та спецпроєкти», – розповіла пані Вовк.

Як основну концепцію редизайну команда обрала «"безшовність" і "багатошаровість" контенту»: глядач в ефірі постійно переміщається по різним продуктам і жанрами. Головною особливістю нового візуального оформлення ефіру канал називає «динамічні фони з букв, які автоматично генеруються з назви продукту».
  •  

mikhail

Цитата: BanderaTV від Серпень 26, 2020, 14:07:30
Хай тоді вимикають SD версію. Як це зробили МГУ та SLM.
проблема в тому що на супутник вони вивели в HD лише 1+1)))
  •  

BanderaTV

Цитата: mikhail від Серпень 27, 2020, 20:20:47
проблема в тому що на супутник вони вивели в HD лише 1+1)))
Але ж тестували 2+2 та ТЕТ. Що ж пішло не так?
  •  

mikhail

Цитата: BanderaTV від Серпень 28, 2020, 02:10:32
Але ж тестували 2+2 та ТЕТ. Що ж пішло не так?
тестувати тестували але недавно перевіряв... Нема їх HD версій на супутнику... Через ip видно роздають для всіх
  •  

UzUA108

#531
З ТСН звільнили ведучу Юлію Бориско
ЦитатаГрупа «1+1 медіа» 7 вересня припинила співпрацю з ведучою нічного випуску програми ТСН Юлією Бориско.

У медіагрупі кажуть, що ведучу звільнили через переформатуванням нічного випуску новин. Пані Бориско уточнила, що офіційне формулювання – «за угодою сторін».

«Канал вимагав більше, ніж я могла йому дати. І ми з ним вже кілька разів підходили до цієї межі. Крім того, останні роки мене мучили питання: що доброго я роблю в цьому світі, чи виконую своє призначення. Відповідь була психосоматичною. Я перестала світитися, скотилася у тривале безсоння – і це вже фізично вбивало мене, вимагаючи змін. <...> Як перфекціоністка, схиблена на підготовці текстів і анонсів, на розумінні того, про що розповідаю – ні разу в житті не вийшла в ефір, як диктор, якому вклали в руки аркуші. І завжди шукала ідеї та слова, щоб внести в свої ефіри і сюжети світло та гумор», – написала ведуча на своїй сторінці в Facebook.

Вона також додала, що звільнення – це «крок в нікуди».

«Що можу запропонувати світові? Свою творчість, оптимістичний світогляд і весь позитивний бік перфекціонізму! Ще навіть не уявляю ні де, ні як. Але вірю: все невипадково», – каже пані Бориско.

«Детектор медіа» звернувся до Юлії Бориско за коментарем.

Юлія Бориско прийшла на «1+1» в 2001 році, де протягом трьох років працювала економічною журналісткою. У 2004 році вона залишила канал через цензуру та «темники» Віктора Медведчука, тоді керівника Адміністрації президента Леоніда Кучми. Після зміни власника, у 2008 році вона повернулася на телеканал, де з того часу була ведучою нічного випуску ТСН.

А я щойно побачив, що випуски ТСН о 14 і 16:45 веде без зміни з минулого тижня Соломія Вітвіцька. І щось мені підказувало недобре...

Чесно кажучи, серед ведучих ТСН у "новому часі" (з 2019) вона мені найбільше "викликала довіру" як до журналіста (далі - Падалко і Таран).

Цікаво, що на Телекритиці (ТОВ "1+1 Інтернет" :whistle:) новину подали скупо, без коментарів Бориско, чи її історії на каналі, "припинення співпраці обумовлена переформатуванням нічного випуску".

І взагалі, якщо так, що це за переформатування, що вимагає звільнення ведучої?

UPD. Все таки у доповненій статті Телекритики (яка поки що доступна тільки у російськомовній версії) є і коментарі ексведучої, і її Facebook-пост.
  •  

DrewUA

ЦитатаІ взагалі, якщо так, що це за переформатування, що вимагає звільнення ведучої?
Вона підтримувала Порошенка, можливо це стало не спийняттям її на телеканалі
  •  

UzUA108

Цитата: FellDrew від Вересень 07, 2020, 20:05:56
Вона підтримувала Порошенка, можливо це стало не сприйняттям її на телеканалі

Точно, згадав. Минулого року, здається, в якомусь інтерв'ю на критику вона відповіла щось типу "Відстаньте, я не голосувала і не підтримую Зеленського".
  •  

pavlo_r

Цитата: UzUA108 від Вересень 07, 2020, 19:46:44
Чесно кажучи, серед ведучих ТСН у "новому часі" (з 2019) вона мені найбільше "викликала довіру" як до журналіста (далі - Падалко і Таран).
Емм... Як би це делікатно... Працювати на ТСН і залишатись чесною (читай викликати довіру) — це як працювати в борделі і залишатись незайманою
  •  

admin

Я то розумію що ТСН і 1+1 сьогодні це геть інше, але усе одно прикро таке читати як людині якій 1+1 Роднянського найяскравіша річ з ТБ дитинства.
  •  

IANDROCOM

Цитата: pavlo_r від Вересень 07, 2020, 21:32:54
Емм... Як би це делікатно... Працювати на ТСН і залишатись чесною (читай викликати довіру) — це як працювати в борделі і залишатись незайманою
Там не потрібно "викликати довіру" і бути чесним, там потрібно "вражати"..
  •  
    Подякували за цей пост: UzUA108

pavlo_r

Цитата: admin від Вересень 07, 2020, 21:51:03
Я то розумію що ТСН і 1+1 сьогодні це геть інше, але усе одно прикро таке читати як людині якій 1+1 Роднянського найяскравіша річ з ТБ дитинства.
Ну я в дитинстві теж чекав, коли закінчаться програми УТ2 і почнуться Плюси. На той момент це було сучасно, круто і цікаво (особливо мені як дитині). Але від тих плюсів тільки назва і лишилась
  •  
    Подякували за цей пост: ass1995

kotenko.

#538
Цитата: pavlo_r від Вересень 07, 2020, 22:59:51
Ну я в дитинстві теж чекав, коли закінчаться програми УТ2 і почнуться Плюси. На той момент це було сучасно, круто і цікаво (особливо мені як дитині).
Тут ще згадаймо і ОДТРК з Інтером/1+1/Ут1, або Еру з УТ1 з частими глюками при переключенні .
Ех, ностальгією накрило... і оффтопом.

Щодо Бориско, то тут чотири ймовірні варіанти: деяк й час не побачимо/не почуємо, Прямий, назад на УТ-1, або радіо.
#наташанемішай
  •  

UzUA108

Цитата: kram2000 від Грудень 01, 2020, 16:25:11
Вибачте за офтоп. Але програма-інтерв'ю Наталі "Намазує на хліб" Мосейчук з якою періодичністю виходить на Плюсах?
20201201-155723" border="0

Перший випуск був десь на початку листопада - з Аваковим. Певно, захотіли зробити четвер днем Мосейчук політики - "Vip", після чого Право на владу.

Але після "пілоту" мовчали, а тепер знову з'явились.
  •