Ремонт телевізорів

Автор Ігор, Серпень 05, 2011, 22:00:27

Попередня тема - Наступна тема

SFC

ооо! да, мастерок - саме той инструмент для проверки транзисторов:laugh:

а ты сам-то на кого учишься?  
  •  

Ігор

Вчився на радіомеханіка з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури але вчив 3УСЦТ тому і питаю про нові телевізори:(

зараз працюю і вчуся на метролога, факультет радіотехнічні вимірювання. Говорили що буду вчити ще раз телебачення, і якщо правду сказали то щей цифру.  
  •  

SFC

если в училище ты учил и практику в том числе, то сейчас это будет лишь голая теория


Додано: 06-08-2011 20:44

а почему в училище учил только 3усцт? а 4 и 5?
как давно учился то?  
  •  

Ігор

SFC писав(ла):
Цитатаа почему в училище учил только 3усцт? а 4 и 5?
как давно учился то?
тому що там не було нових телевізорів, радіоприймач вчили vеf щей в основному АМ тракт, але так вчили що знали що там робить кожен резистор. Одне чомусь там путаюсь в диференційному каскаді у підсилювачі НЧ.
Вчився з 2004 по 2007 рік. Телевізори вчив весь третій курс. І практика була на 2-х курсах. Ще було виробниче навчання де ми досліджували або ремонтували техніку.  
  •  

SFC

акуеть...
2007 год и 3усцт:blink:

а упимцт учить не пробовали?:P

я еще в 90-х полным ходом ремонтировал иностранные телевизоры. правда, в отличие от отечественных, у них чаще вылетал источник питания, не выдерживая свистопляски в нашей сети. а в остальном, как правило, их телики были очень живучие. уже лет 10 как ремонтом практически не занимаюсь.  
  •  

Ігор

SFC писав(ла):
Цитатаакуеть...
2007 год и 3усцт:blink:

а упимцт учить не пробовали?:P

на щастя ні. Хотя там в них раритетів вистачає. Вони нам говорили один телевізор вивчите зрозумієте принцип, і тоді з іншими розберетесь.
Раніше я ремонтував 3УСЦТ, в кого вони ще залишились. Зараз закинув це діло займаюсь роботою. Але було б непогано навчитися нові ремонтувати. Деякі люди мені доказують що вони не ремонтуються, тіпа там в них майже нічого немає.

Щодо шассі: сижу зараз з платою в і ніяк не можу знайти.  
  •  

SFC

ну, поскольку ты профессиональный телемастер, то определиься со схемою наверное все же сможешь. хотя бы по косвенным признакам (например, набор радиоэлементов в том или ином модуле и т.п.)  
  •  

Ігор

Я думаю качати і підбирати схеми. Якась з них підійде.

А то без схеми зовсім незручно.
Простіше купити плату і замінити, але не цікаво. Та й з фінансами зараз проблема (треба навчання проплатити, ще й дорога на сесію дорого обійдеться).  
  •  

SFC

Ігор писав(ла):
ЦитатаЯ думаю качати і підбирати схеми. Якась з них підійде.

это как раз то правильное решение о котором я и написал.  
  •  

Ігор

Думаю може всі схеми скачати скинути знайомому на пошту, а він нехай мені роздрукує. Потім просто підеберу потрібну.  
  •  

SFC

желаю удачного ремонта;)  
  •  

Ігор

Тількищо знайшов тріщину на платі кінескопа. Цікаво як він з нею працював вона проходить через дорожлу.

Дякую за допомогу:) Можуть ще виникати запитання. ;)  
  •  

SFC

отак и працював


Додано: 07-08-2011 10:11

а чего evg уже второй день синий сидит?:laugh: :laugh: :laugh:  
  •  

SFC

ну что, отремонтировал свой телевизор?  
  •  

Ігор

SFC писав(ла):
Цитатану что, отремонтировал свой телевизор?
ще ні. Вчора паяв блок живлення, міняв підсилювач в антені, і ще трохи на дворі працював. В телевізорі добрався лише до плати кінескопа.

Вчора задовбався матері доказувать що треба нову нормальну антену. Говорить: в інших же працює, і міняють підсилювачі лише раз в пів року :D  
  •