Ремонт телевізорів

Автор Ігор, Серпень 05, 2011, 22:00:27

Попередня тема - Наступна тема

SFC

ты еще скажи, что у тебя стоит польское гавно и я тебе порву на матроскую тельняшку, радиотехник ты фигов...:laugh:

нафига тебе эти усилители вообще сдались? поставь ты нормальную логопериодку и мучь себе то, шо на пасху красят.:)


Додано: 08-08-2011 09:39

надеюсь, ты к юмору нормально относишься?;)  
  •  

Ігор

От я і воюю щоб замінити, схоже це польське говно щей допомагає :D  
  •  

SFC

и чем же оно помогает?:blink:  
  •  

Ігор

Глюками! Трохи підсилювач заводиться. Я під цей шумок, і говорю треба міняти. Вона зацікавилась антеною без підсилювача. Надіюсь ціну не злякається?  
  •  

Ігор

Нарешті приїхав із БЦ і приступив до ремонту телевізора.

У блоці живлення там де вмикається петля розмагнічення є \"мікросхема\" (незнаю як по іншому назвати) RТ 801 MZ73G 20RM яка складається з двох резисторів. Навколо неї плата аж почорніла. Випаяв, продзвонив, в кожного резистора свій опір, це нормально? Чи їм капець? (Гугл мені не допоміг)
Щодо надутого конденсатора то я нерозумію як можна було в коло живлення 112В впаяти конденсатор на 100В? По схемі 160В 10мкФ.  
  •  

Vova.UA

Ігор писав(ла):
Цитатая нерозумію як можна було в коло живлення 112В впаяти конденсатор на 100В? По схемі 160В 10мкФ.
Вітання китайчикам :lol:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

І пам\'ятник конденсатору! За те що скільки років тримався.  
  •  

Ігор

Цитата: "Ігор" post=3407Нарешті приїхав із БЦ і приступив до ремонту телевізора.

У блоці живлення там де вмикається петля розмагнічення є \"мікросхема\" (незнаю як по іншому назвати) RТ 801 MZ73G 20RM яка складається з двох резисторів. Навколо неї плата аж почорніла. Випаяв, продзвонив, в кожного резистора свій опір, це нормально? Чи їм капець? (Гугл мені не допоміг)
Щодо надутого конденсатора то я нерозумію як можна було в коло живлення 112В впаяти конденсатор на 100В? По схемі 160В 10мкФ.
ось це повідомлення мене цікавить "мікросхема з резисторами" що знаходяться біля петлі розмагнічення MZ73G 20RM може в ній і проблеми?  
  •  

SFC

перед глазами схемы у меня нет. про конденсатор - а что ты ожидал от китайцев? :)
про петлю - так отключи ты вообще эту цепь. если все запуститься - то замени термистор (это то, что ты назвал микросхемой) и запускай размагничивание.

а кондер вполне может и быть причиной перехода бп в защиту. тем более, если он стоит в цепи 112В. меня только смущает столь малая емкость этого конденсатора. как по мне, то 10 мкф - это маловато...  
  •  

Ігор

Всеодно неочікував що китайці так зроблять. Хотя в нас на радіомонтажників вчили в основному дівчат, а від них можна очікувати все що завгодно.

Я думаю на імпульсному блоці живлення має вистачити 10мкФ.  
  •  

SFC

если это тот конденсатор, о котором я думаю (в цепи питания схемы строчной развертки), то он должен сглаживать колебания тока при резком переходе изображения от черного поля к белому. вот именно, что такие колебания, при малой емкости этого конденсатора и недостаточной индуктивности дросселя, могут вызвать срабатывание схемы защиты блока питания по превышению максимального тока в нагрузке.  
  •  

Ігор

Можна спробувати впаяти більше мкФ. Хотів сьогодні спробувати, але знайшов 2 по 4,7мкФ/160В, а також 100мкФ/160В але здаеться йому капець. Завтра куплю, після завтра перевірю.
А термістор я бачив на схемі 3УСЦТ, також в петлі розмагнічення.  
  •  

SFC

а чем 3усцт принципиально отличается от других твердотельных? ;)

термистор - он и в африке будет так же работать :)  
  •  

Ігор

Я про це і подумав. Але через "закон подлості" не можу знайти ПФП, хоть як непотрібно було вона завжди в мене лежала на видному місці.  
  •  

Ігор

Замінив термістор і конденсатор. А телевізор як не працював, так і не хоче :(


але є і радісні новини, нарешті заміню матері антену :) Що нормальне можна купити до 200грн?  
  •