Ремонт телевізорів

Автор Ігор, Серпень 05, 2011, 22:00:27

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

Цитата: "Ігор" post=3666Що нормальне можна купити до 200грн?
Ворона - у Львові - до 100 грн. Є алюмінієві - трохи дорожчі.

Але то ще залежить від сигналу.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Цитата: "Vova.UA" post=3669
Цитата: "Ігор" post=3666Що нормальне можна купити до 200грн?
Ворона - у Львові - до 100 грн. Є алюмінієві - трохи дорожчі.

Але то ще залежить від сигналу.
дякую. Я розраховую купити десь за 150грн. Але мало що там, може у нас і дорожча. Треба буде ще почитати характеристики. У нас у багатьох людей такі стоять :)
Завтра після роботи буду шукати в БЦ.  
  •  

SFC

тебя же учили ремонтировать 3усцт? вот и применяй эти знания но к этому телевизору. или мне тобой дистанционной управлять? :huh:

антенна, изображенная у Вовы, алюминиевая логопериодическая, производства харькова (название не помню) прекрасная антенна. у меня такая же. нареканий - 0! :)  
  •  

Ігор

Тепер 100% буду шукати цю антену.

В цьому телевізорі блок живлення схожий на той що у 3УСЦТ. Буду мучити далі.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "Ігор" post=3670У нас у багатьох людей такі стоять :)
Завтра після роботи буду шукати в БЦ.
У нас теж таких багато, але в декого на тих, що чорні - вже видно ржавчину. Тому краще пошукати алюмінієву. І ще в них біда - відлітають довгі прути (для метрового діапазону) . Тому при покупці треба перевірити деталі антени на міцність.

Ще є така антена хороша, але то вже дорожча
 
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Дякую за підказку:) всетаки алюміній краще брати. Завтра подивлюся який з цих двох варіантів виберу.  
  •  

SFC

лучше логопериодическая, чем волновой канал. у меня с "усами" проблем никаких не было.  
  •  

Ігор

Тоді однозначно беру логопедичну, і краще і дешевше. :)  
  •  

Vova.UA

Цитата: "SFC" post=3680лучше логопериодическая, чем волновой канал. у меня с "усами" проблем никаких не было.
А чого логоперіодична краще ? Та DIP-19 якось серйозніше виглядає, і до неї можна підібрати підсилювач залежно від рівня сигналу в місцевості. В мене така (але ще совкова Орбіта-2) стоїть направлена на Польщу. Як буде тюнер - попробую нею цифру ловити )))  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Купив логопедичну антену і підсилювач.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "Ігор" post=3724Купив логопедичну антену і підсилювач.
Очікуємо на порівняльний тест  ;)  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Цитата: "Vova.UA" post=3726Очікуємо на порівняльний тест  ;)
так. :) завтра викопаю картоплю :D і буду ставити. Антену вже зібрав. 24 елементи ДМХ і 2 МХ. Коефіцієнт підсилення 8 - 12 дб.
Ось інформація про підсилювач:
www.lvt.lviv.ua/index.php?page=21&product=14&PHPSESSID=dd94820ad5bdb34584906ffd48d4bcb8  
  •  

Vova.UA

Цитата: "Ігор" post=3727Ось інформація про підсилювач:
www.lvt.lviv.ua/index.php?page=21&product=14&PHPSESSID=dd94820ad5bdb34584906ffd48d4bcb8
Знаю таку фірму))) В мене суматор мх+дмх і підсилювач дмх їхній. Переваха - металевий корпус, хороше екранування. Але підсилювач дійсно треба поближче до антени поставити, в мене дмх підслювач зі штекером, стоїть при виході телевізора. Підсилення помітне, але хотілося б побільше )))  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

SFC

Цитата: "Vova.UA" post=3722DIP-19 якось серйозніше виглядає, і до неї можна підібрати підсилювач залежно від рівня сигналу в місцевості.

чисто женская логика. 100 пудов!

а в чем разница - почитайте в интернете многочисленные статьи. только номальные научно обоснованные, а не выкладки на форумах.  
  •  

Ігор

Я підключив підсилювач зразу біля антени. Тому що уявив те що можуть бути втрати, там кабеля до 15 метрів, 13 точно. Вирішив нехай краще сигнал підсилеться зразу.
Ось ще інформація про антену: www.domega.com.ua/antenny-televizionnye/antenna-gorizont-3.html  
  •