Транс-М-Радио VS Радио 24

Автор Lerry, Серпень 15, 2011, 12:31:40

Попередня тема - Наступна тема

Lerry

Какая из этих радиостанций вам нравится больше - крымское Транс-М-Радио или львовское Радио 24?

Мне лично больше нравится Радио 24. За него и, пожалуй, проголосую.

P. S.: Кстати, это уже моя предпоследняя тема из этого ряда. Больше создавать темы из этой серии не буду.  
  •  

AlexDN

Больше нравится Радио 24, так как у них более рок-ориентированная музыкальная подборка, и Глюкозы с Киркоровым там не услышишь.  
  •  

kart

  •  

AlexFM

24 однозначно. На моем серваке стоит автозагрузкой на раздачу в рабочую локалку. Пипл хавает.  
  •  

pavlo_r

  •  

elena

пожалуй проголосую за Радio 24, буду надеятся что они также будут распространятся в других регионах, как и Люкс FM!  
  •  

Vova.UA

По-моєму - не дуже вдало підібрані станції для порівнянна, але хай буде 24. Але ведучі в них ще \"зелені\" :silly:
Цитатабуду надеятся что они также будут распространятся в других регионах, как и Люкс FM!
це може спричинити зміну музичного наповнення і появу російськомовних ведучих :S  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

corazon

elena писав(ла):
Цитатапожалуй проголосую за Радio 24, буду надеятся что они также будут распространятся в других регионах, как и Люкс FM!
Радio 24 орієнтоване тільки на Захід, в інших регіонах його не буде. Хіба що ще в Ужгороді і Хмельницькому.
Люкс FM, який сьогодні в регіонах - то зовсім не той Люкс, який задумали у Львові ще у 90-х роках. Якщо Радio 24 захоче також вийти на всю Україну, то цілком можливий запуск київської студії Радio 24, яка буде так само відрізнятись від львівської, як сьогодні Люкс-FM. І ту російську попсу і \"пошлі\" новини з Києва на Радіо 24 ніхто не захоче й слухати.  
  •