ТРМ в Чернівецькій області

Автор Chevalier, Серпень 09, 2011, 16:52:21

Попередня тема - Наступна тема

Иваныч

#120
 Не знаю я 2 KIPO  имею  у себя  у обоих такой результат  за то когда сводку пожарка даёт на 105,5 слышно зашыбись .... Это не Tecsun но всё равно  должен быть нормальный приём местных станции 30 км до Черновцов как никак . Буду пробовать заземление. Самий реальный вариант  поставить  ретранслятор Черновицкого ОРТПЦ в Куликовке   возле пограничной заставы   там же торчит Киевстаровская вышка  .  Будет приём  100  % . Иначе никак .

digitalif

На такий приймач 90% станцій з Чернівців мало б прийматися на такій відстані.
Спробуйте такий фокус: обмотати вздовж  проводом живлення антену десь на три витки. Мене виручав такий спосіб.
А приймач в якому році виготовлений?
  •  

Иваныч

Цитата: digitalif від Липень 24, 2015, 13:26:07
На такий приймач 90% станцій з Чернівців мало б прийматися на такій відстані.
Спробуйте такий фокус: обмотати вздовж  проводом живлення антену десь на три витки. Мене виручав такий спосіб.
А приймач в якому році виготовлений?
2013

Иваныч

#123
Все працює взяв провід  7,5 метра трохи там де антенна розв"язка  шкуркою алюмiнєвою  обвів, і закріпив на вікні, навіть антенну не  розклав,  працює практично все українське місцеве мовлення.

Отже, просканувавши частоти,  скажу наступне:

68.00-  Радіо Буковина -5  балів :super:
70,7- НКРУ -1 канал - 3,5 бали  :nosuper: - Кульчіівці, Кам"янець-Подільський район, Хмельницька область
72,9- Радіо Промінь - 4,0 бали  :super: Кульчіівці, Кам"янець-Подільський район, Хмельницька область
83,5 - Ретро Фм - 3,5 бали  :nosuper: - не можу зрозуміти звідки  не якісно,  але  зрозуміти можна
85,1-  Блиск  ФМ -  5 балів  :super:- дуже якісно приймається  можливо піратять  хтось
91.4- Русское Радио Україна- 3,5 бали  :nosuper:-не якісно,  але  зрозуміти можна
91,8  Має бути НКРУ + суспільне  - мовлення не розпочато . Слід зазначити  що і на 69,2 НКРУ 1 канал + Радiо Буковина ( проводове) теж  не мовить
100,1- Буковинська Хвиля -5 балів  :super:
101,2-  Радіо П"ятниця- 5 балів  :super:
102,4 - Люкс Фм- 5 балів :super:
103,2- Радіо Станція Фм- 5 балів :super:
103,6 - Радіо Ера Фм- 5 балів  :super:
105,0- Ретро Фм - 5 балів :super:
106,6- Блиск Фм -5 балів :super:



admin

83,5 - Ретро Фм - 3,5 бали  - не можу зрозуміти звідки  не якісно,  але  зрозуміти можна
85,1-  Блиск  ФМ -  5 балів - дуже якісно приймається  можливо піратять  хтось
це гармоніки від
105,0- Ретро Фм - 5 балів
106,6- Блиск Фм -5 балів
  •  

admin

Цитата: Иваныч від Липень 25, 2015, 21:01:56Слід зазначити  що і на 69,2 НКРУ 1 канал + Радiо Буковина ( проводове) теж  не мовить



точно? бо щось дивно
  •  

Иваныч

69,2 - приймаэться на тверду двійку :P

vital-fm

Хто підтвердить запуск 91.8, і що на УКВ?
  •  

sohok

Цитата: vital-fm від Серпень 11, 2015, 12:47:22
Хто підтвердить запуск 91.8, і що на УКВ?
Що ур 1 вже запустили і воно почало працювати ?
  •  

vital-fm

У мене є інфа з Чернівців, що так.
  •  

Иваныч

Цитата: vital-fm від Серпень 11, 2015, 13:13:59
У мене є інфа з Чернівців, що так.

На 91.8 нічого не має  ще.  Тільки -но перевірив.

Chevalier

#131
Підтверджую: на цю мить на 91,8 нема ні мовлення, ні несучої.

Мовлення УР-1 + ЧОДТРК на УКХ триває за планом. Щойно були новини з Києва, а зараз в ефірі Чернівці.
  •  

admin

  •  

Radiostyle

SO повідав,що передавач вже на місці,скоро будуть тести,так,що моніторте ;-)
  •  

vital-fm

Значить у мене недостовірні джерела, або тести й справді вдень були.
  •