Моніторинги засвідчили можливість прийому сигналу з передавачів, які транслюють іноземні теле- та радіопрограми суміжних держав – Румунії та Молдови. Зокрема, дані Чернівецького обласного відділу Карпатської філії ДП «УДЦР» підтверджують, що, станом на грудень 2020 року, у прикордонних районах загалом на 13 частотах мешканці фактично мають можливість слухати румунські та молдовські радіостанції, а на 2 телевізійних каналах переглядати телепрограми цих держав.
Серед телепрограм, які транслюються з передавачів, розташованих у Молдові, на території Сокирянського району на 33-ому та 36-ому телевізійних каналах обладнанням обласного відділу Карпатської філії ДП «УДЦР» фіксується російськомовна програма з логотипом «Першого каналу Росії», який є в переліку обмежених для ретрансляції на території України каналів.
Проблема із забезпеченням покриття Буковини багатоканальним телесигналом поглиблюється складністю рельєфу місцевості, що зумовлює необхідність суттєвого збільшення кількості існуючих передавачів багатоканального мовлення.
Так, цифрове мовлення взагалі відсутнє в Путильському районі, в інших районах області, зокрема, Вижницькому, Сторожинецькому, Герцаївському, Глибоцькому, Новоселицькому, Заставнівському, Хотинському, Сокирянському недостатній прийом цифрового ефірного телебачення.Згідно з даними Карпатської філії УДЦР, якісний прийом цифрового сигналу – в населених пунктах, де встановлено передавачі, та в прилеглих до них районах. З вежі, що розташована в Хмельницькій області, цифровим сигналом покривається частина Хотинського району. Приблизний відсоток покриття Чернівецької області цифровим сигналом – 40%.