DVB-T/T2 в Польщі

Автор Гоша, Жовтень 16, 2012, 09:57:14

Попередня тема - Наступна тема

taras_l

#165
Цитата: Гоша від Липень 04, 2022, 16:44:25
У мене скануются польські мультиплекси, але на деяких каналах відсутній звук.Який тюнер можна придбати в Україні щоб вирішити питання?
У мене тюнер World Vision T625A LAN. Звук є на каналах TVN, TVN7, TTV. На цих каналах звуковий кодек - АС3. Решта телеканалів в MUX-1 MUX-2 транслюються зі звуковим кодеком Е-АС3. MUX-3  транслюється в старому стандарті DVB-T. MUX-8 не маю змоги прийняти на свою антену.  Також задаюсь питанням, який тюнер в Україні може прийняти польські мультиплекси та ще й зі звуковим кодеком Е-АС3?  Гадаю в самій Польщі будуть внесені якісь зміни щодо трансляції цифрового ефірного телебачення, оскільки там, в багатьох людей залишилось обладнання, яке не сумісне з новим стандартом + є люди, які теж купили приставки і побачили, що звук на каналах відсутній.
https://www.wirtualnemedia.pl/wiadomosci/telewizja/naziemna-telewizja-cyfrowa/   тут багато новин про наземне цифрове телебачення в Польщі
  •  
    Подякували за цей пост: Гоша

Betacam

Цитата: taras_l від Липень 06, 2022, 09:21:27який тюнер в Україні може прийняти польські мультиплекси та ще й зі звуковим кодеком Е-АС3?
Мене також цікавить дане питання, із того що вдалось знайти у нас в продажі E-AC3 має підтримувати Strong SRT 8209, тому планую купити його, бо інших варіантів по суті то й нема...
  •