DVB-T/T2 в Польщі

Автор Гоша, Жовтень 16, 2012, 09:57:14

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

Гоша

  •  

admin

  •  

Djundich

#33
Цитата: Гоша від Травень 14, 2013, 14:56:07
Сьогодні знову телефонував на Емітел.Дізнався нову інформацію.Зі свого не досконалого знання польської мови,зрозумів,після вимкнення аналогу десь опівночі,будуть зміни в їхній цифрі.2МХ перейде на 32 канал з потужністю 50кВт.На 36 каналі зявится 3МХ.Вся інформація стосуєтся м.Замость.Цікаво,як буде працювати 2МХ на 32каналі біля кордону,коли на цій частоті працює телеканал СТБ зі Львова???
Если вас интересует как будет ити Польский МХ-2 на 32твк, я думаю что даже очень хорошо, а вот с СТБ будет как минимум помеха, а может вообще плохо будет показывать, это напоминает ситуацию с 22твк в Закарпатьи, но там поляризации разные.

Цитата: admin від Травень 14, 2013, 17:31:09
а їм начхати
Полякам щодо СТБ
Еслиб Украина так относилась к соседям, было бы класно.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

sten

Цитата: admin від Травень 14, 2013, 17:31:09
Полякам щодо СТБ
Конечно, полякам все равно, ведь, они переносят свой цифровой мультиплекс, который сейчас имеет преимущество перед аналогом, на место аналогового канала сопредельного государства, который к тому же, судя по данным, сайта, еле дотягивает до города Яворов. Единственное, что меня смущает, так это, то, что поляки ни с кем из сопредельных стран, даже на заявок на согласование не подавали. Хотя у меня есть, очень сильное, подозрение, что ITU выкладывает не все из заявок и конечных просчитанных частот для DVB-t/T2 на всеобщее обозрение.
Цитата: Djundich від Травень 14, 2013, 18:01:07
Еслиб Украина так относилась к соседям, было бы класно.
А вот этим заниматься не следует, потому, что соседи, могут начать гадить нам, например, не перенести свой цифровой мультиплекс, а оставить его на том канале, который просчитан, для нас.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

admin

Цитата: sten від Травень 14, 2013, 18:51:30
Единственное, что меня смущает, так это, то, что поляки ни с кем из сопредельных стран, даже на заявок на согласование не подавали.
всё проверил?

Цитата: sten від Травень 14, 2013, 18:51:30
Хотя у меня есть, очень сильное, подозрение, что ITU выкладывает не все из заявок и конечных просчитанных частот для DVB-t/T2 на всеобщее обозрение.
у меня пока подобной мысли не возникало

Цитата: sten від Травень 14, 2013, 18:51:30А вот этим заниматься не следует, потому, что соседи, могут начать гадить нам, например, не перенести свой цифровой мультиплекс, а оставить его на том канале, который просчитан, для нас.
при том что у них мощности не чета нашим
  •  

sten

#36
Цитата: admin від Травень 14, 2013, 19:17:34
всё проверил?
Из числа частотных присвоений, которые до согласовывались после подписания Женевы 2006 просмотрел все файлы, но возможно что-то пропустил. Но при подписании Женевы, уже кое что бы распределено и это графически видно в этих файлах:
http://www.itu.int/dms_pub/itu-r/oth/0C/07/R0C070000220044ZIPE.zip - DVB-T
http://www.itu.int/dms_pub/itu-r/oth/0C/07/R0C070000220045ZIPE.zip - DAB
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

admin

ух ты
инетересные файлы, я их не видел никогда, спасибо
32-й закреплён в 2-х точках за Польшей, как раз на границе в Замосце и Устишие (или как там их правильно)
  •  

Vova.UA

Цього понеділка - наступний етап відключення аналогу в Польщі.

В Перемишлі (який найближче до мене) будуть відключені передавачі TVP1, TVP2, TVP Info Rzeszów, TVN, Polsat

В той же час буде змінено частоту мовлення МUX-2 з 61 на 59твк (то при робочій ТРК Укр. в Бориславі) значить - діаграма направленості залишиться D (направлена)  :unsure:

Також запустять трансляцію MUX-3 на 26 твк.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Гоша

#39
...Також в Тарнаватці Mux2 буде на 53каналі з 50кВт.Від укр.сторони не було відповіді щодо використання 32 твк в Тарнаватці.Поляки вирішили використати 53 твк допоки не буде вимкнено аналог у Львові.
  •  

sergiykovych

Цитата: Vova.UA від Червень 13, 2013, 18:30:48

Також запустять трансляцію MUX-3 на 26 твк.

Є новина на сайті Емітел, що MUX-3 стартують  на 24 каналі на один місяць, далі перехід на 26

http://www.emitel.pl/strona-glowna/nowa-emisja-mux3-w-przemyslu/tatarskiej-gorze-tymczasowo-przez-miesiac-na-kanale-24
  •  

Vova.UA

Цитата: sergiykovych від Червень 14, 2013, 15:38:41
Є новина на сайті Емітел, що MUX-3 стартують  на 24 каналі на один місяць, далі перехід на 26

http://www.emitel.pl/strona-glowna/nowa-emisja-mux3-w-przemyslu/tatarskiej-gorze-tymczasowo-przez-miesiac-na-kanale-24
Так, я вже бачив інфу. і що ERP буде 20кВт
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Гоша

Сьогодні о 2-ій ночі за Києвом було вимкнено аналогове ТБ у східній частині Польщі.Зокрема,Тарнаватка,на 36каналі працює 3Mux(50кВт).2-й був перенесений на 53канал з аналогічною потужністю.Думаю,варто внести зміни в таблицю регіонів де є прийом.
  •  

admin

Аналог видалив, розповідайте хто шо і де приймає
  •  

Vova.UA

Цитата: admin від Червень 17, 2013, 15:42:01
Аналог видалив, розповідайте хто шо і де приймає
Наразі вдалось зловити тільки МХ-3 на 24 ТВК з Перемишля. м. Пустомити, антена Орбіта-2 (майже як DIP-19). Спочатку попробував в пасивному режимі - тільки раз дьорнувся рівень до 2% і все. Потім застосував піссмлювач, який включається перед телевізором. Стало : Рівень 40% якість 30% . Але картинку підсипає. Деколи рівні опускаються, і тоді все пропадає (((

Чомусь не можу зробити скріншот з DVB Dream - область відео - просто чорна (((
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •