Кабельне телебачення DVB-C

Автор kopop, Жовтень 22, 2012, 10:38:44

Попередня тема - Наступна тема

0-0-0-0

Согласно новому закону "О медиа", каналы из стран ЕС можно показывать в Украине без адаптации.
 •  
  Подякували за цей пост: Qolo

Qolo

Цитата: 2006 від Квітень 03, 2023, 19:11:04Согласно новому закону "О медиа", каналы из стран ЕС можно показывать в Украине без адаптации.
Интересно. Это ведь буквально открывает окно возможности для всяких немецких TVRUS и прочих вещателей из Европы с неоднозначным содержанием, мягко говоря :13:
 •  

vital-fm

Цитата: Qolo від Квітень 03, 2023, 19:03:59Или это они так зашифровали название "Наше Любимое Кино"?  :)
Схоже, що цей
 •  
  Подякували за цей пост: Qolo

VIKTOR

#48
Viasat повідомляє про зміну власності. Компанія очікує на включення своїх каналів до переліку дозволених для трансляції

Viasat World повідомляє про зміну власності в українського дистрибутора компанії ТОВ «Віасат Україна». Тепер 100% компанії належить британській компанії Viasat World Limited.

 Детальніше
Компанія проінформувала про ці зміни провайдерів у листі генерального директора компанії  Бенджаміна Грукока.

У ньому йдеться, що Viasat World — це британська компанія, яка перебуває у власності вищого керівництва Сполученого Королівства.

5 квітня компанія повідомила про ці зміни Національну раду з питань телебачення та радіомовлення.

«Як наслідок, немає жодних обґрунтованих причин для обмеження розповсюдження телевізійних послуг, якими володіє  Viasat World (Viasat World Channels). Національна рада вже отримала наші оригінальні заявки на додавання світових каналів Viasat як програм іноземного телемовника до Переліку», — йдеться в листі.

Компанія каже, що разом із заявками подала і підтвердження змін власності,  які свідчать про вихід з російського ринку.

Керівник Viasat World переконаний, що тепер регулятор має підтвердити те, що канали компанії можуть відновити свою трансляцію на платформах. Мова про Epic Drama, Viasat Kino, Viasat Kino Action, Viasat Kino Comedy, Viasat Kino World, Viasat Explore, Viasat History,  Viasat Nature.

«Будь-яка подальша затримка не має підґрунтя та матиме лише негативний вплив на ваші власні бізнес-операції та завдасть шкоди власним клієнтам», — йдеться в листі.

Бенджамін Грукок ще раз підкреслив, що кінцеві бенефіціари Viasat World — громадяни ЄС та Великобританії. А після вторгнення Росії в Україну компанія розірвала всі свої попередні комерційні  угоди та не надає жодних послуг Російській Федерації й не отримує від неї доходів: «І жоден із каналів Viasat World не транслюється на цій території».

На підтвердження змін власності компанія надала витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

«Детектор медіа» звернувся  по коментар до Нацради та чекає на відповідь.

За інформацією джерел «Детектора медіа», деякі провайдери вже повернули у свої пакети канали Viasat.

Нагадаємо, медійний регулятор Національна рада з питань телебачення та радіомовлення 23 березня закликала провайдерів припинити транслювати Viasat World Limited, оскільки  компанія має зв'язок з державою-агресором. Цей зв'язок виявило дослідження власності, про яке Нацрада розказала на своєму засіданні. Втім, саме питання на розгляд не виносили. Регулятор говорить, що не отримав усю необхідну інформацію щодо корпоративних та операційних змін від офіційного українського дистрибутора ТОВ «Віасат Україна». Відповідно, до переліку каналів, дозволених для ретрансляції, мовники Viasat не потрапили.

Правовласник згаданих каналів Viasat World повідомила партнерам, що не має жодних корпоративних чи комерційних зв'язків з Росією. Компанія каже, що про ці зміни інформувала Нацраду.

31 березня, коли набрав чинності Закон «Про медіа», великі провайдери почали відключати канали Viasat World.
[close]

Посилання на джерело інформації
🇺🇦
 •  

fediv

Не знайшов на форумі тему про цифрове кабельне телебачення в стандарті DVB-C. Чого ця тема мене зацікавила ? Приблизно після Нового 2024 року компанія "Тріолан" перестала показувати канал "Перший західний", доказуючи всім і собі, що канал насправді транслюється.
Він начебто справді транслюється. Чудово впізнається EPG, завжди бачу текстом, що канал мав би показувати. От тільки не показує і не говорить, чорний екран із інформацією EPG.
Рівень сигналу в кабелі - хороший. Якість - 100%.
Цінний менеджер із "Тріолану", незважаючи на довгий і впертий діалог, не повірив, що трансляції цього каналу насправді нема, а може, він не знає, що за технічні терміни я пробував йому вкручувати.
Може, хтось має кабельне від "Тріолана" і навіть дивиться його. Подивіться, будь ласка, чи показує у вас "Перший західний", в Києві він на мультиплексі з частотою 690 MHz.
 •  

Qolo

Думаю, відсутність мовлення "Першого Західного" у Тріолану зв'язана з тим, що канал припинив мовлення з супутнику.
А от чому вони не беруть його сигнал з інтернет-стримінгу - питання відкрите.
 •  

Qolo

З подивом дізнався, що у цифровому пакеті Тріолану мовить Радіо Кордон - онлайн-радіостанція Держприкордонслужби. До цього навіть не знав про існування подібного державного медіа)
 •  

optimist

Це радіо і в RadioPlayer є. Давно вже
 •  

Roman3101

https://detector.media/rinok/article/222945/2024-02-14-chy-vplynulo-vymknennya-kanaliv-mediagrup-iz-deyakykh-kabelnykh-provayderiv-na-pokaznyky-ikhnogo-pereglyadu/     Чи вплинуло вимкнення каналів медіагруп з деяких кабельних провайдерів на показники їхнього перегляду.
 •  

Roman3101

 •  

Roman3101

#55
https://mediasat.info/uk/2024/03/14/provajder-everest-vidnovyv-movlennya-telekanaliv-starlight-media/

Березень 14, 2024, 20:20:44
Провайдер «Еверест» відновив мовлення телеканалів Starlight Media
 •