УМХ

Автор mikhail, Листопад 01, 2012, 14:37:31

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

У жовтні три радіостанції Радіогрупи УМХ збільшили кількість міст своєї мережі мовлення. Про це «Телекритику» повідомили в прес-службі групи.

 

«Авторадіо» тепер можна почути в Луцьку на частоті 90,2 МГц, у Бердянску - на 107,9 МГц, у Ялті - на 101,8 МГц і в Мукачево - на частоті 99,9 МГц.

 

Europa Plus розпочала мовлення в Сумах на частоті 88,6 МГц, а «Ретро FМ» - у Феодосії на частоті 101,8 МГц.

 

За словами керівника регіонального департаменту Радіогрупи УМХ Костянтина Мешалкіна, до 15 листопада «Авторадіо» розпочне мовлення ще у двох містах: у Білій Церкві - на частоті 102,3 МГц і в Стаханові Луганської області - на 102,5 МГц.

 

Ці 8 нових частот компанії Радіогрупи УМХ виграли 29 серпня 2012 року в конкурсі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

 

«Телекритика»
  •  

Ігор

Цитата: "mikhail" post=36180За словами керівника регіонального департаменту Радіогрупи УМХ Костянтина Мешалкіна, до 15 листопада «Авторадіо» розпочне мовлення у Білій Церкві - на частоті 102,3 МГц
недовго залишилося чекати :)
  •  

MrVlaDor

Получается из 6 указанных частот есть подтверждение о начале вещания только на двух (Луцк и Сумы). Или я что-то пропустил?
Оборудование: Elad FDM-S3 + 2 х Airspy R2 + 5 эл. Яги (гор. пол.)
  •  

Radiostyle

Цитата: "MrVlaDor" post=36192Получается из 6 указанных частот есть подтверждение о начале вещания только на двух (Луцк и Сумы). Или я что-то пропустил?
Получается да,после этого сообщения нужно будет промониторить местным форумчанам,или тем,кто живет близлежащим городам.
  •  

E.v.g.

Цитата: "Radiostyle" post=36193
Цитата: "MrVlaDor" post=36192Получается из 6 указанных частот есть подтверждение о начале вещания только на двух (Луцк и Сумы). Или я что-то пропустил?
Получается да,после этого сообщения нужно будет промониторить местным форумчанам,или тем,кто живет близлежащим городам.

подтверждаю, есть вещание Авторадио с Бердянска!
  •  

vital-fm

Від Андрія з Керчі в гостьовій vcfm.ru є підтвердження 101.8 в Феодосії та Ялті.
Залишилось Мукачево.
  •  

Radiostyle

На сайті Авторадіо вже оновили карту,та додали нові міста мовлення,окрім БЦ та Стаханова,в яких мовлення ще не почалося.
  •  

Radiostyle

Судячи з цього архіву,плейлист Авторадіо поповнився українськими виконавцями  :bravo:
  •  

Radiostyle

Чи є вже місцеві врізки,"відкривашки","закривашки",на Авторадіо у Луцьку,Мукачеве,Бердянську та Ялті,може хто вже чув?
  •  

iskostya

Цитата: "Radiostyle" post=36740Чи є вже місцеві врізки,"відкривашки","закривашки",на Авторадіо у Луцьку,Мукачеве,Бердянську та Ялті,може хто вже чув?
Ну местных к выходу рекламы они кстати не допускают повсеместно. Всё через Киев.
  •  

Ігор

Ви трохи не зрозуміли. Денис запитував: чи вже присутні місцеві врізки? Про те що їх ставлять із Києва ми вже знаємо.
  •  

iskostya

Цитата: "Ігор" post=36748Ви трохи не зрозуміли. Денис запитував: чи вже присутні місцеві врізки? Про те що їх ставлять із Києва ми вже знаємо.
Да я правильно понял, я просто констатировал факт.
А рекламные врезки будут - если будут желающие продавать рекламу.
  •  

Radiostyle

Цитата: "iskostya" post=36760А рекламные врезки будут - если будут желающие продавать рекламу.
Они (рекламные врезки) уже есть на других станциях вещающих в БЦ не один год,и рекламировать есть что (компаний,магазинов и тд. и тп. в городе полно),и есть кому Риа Блиц (рекламное агенство)
  •  

Radiostyle

Цитата: "Ігор" post=36181
Цитата: "mikhail" post=36180За словами керівника регіонального департаменту Радіогрупи УМХ Костянтина Мешалкіна, до 15 листопада «Авторадіо» розпочне мовлення у Білій Церкві - на частоті 102,3 МГц
недовго залишилося чекати :)
От тепер вже хто зна...завтра ну 95% не увімкнуться.
  •  

Ігор

Згадав приказку: обіцяного 3 роки чекають.
  •