УМХ

Автор mikhail, Листопад 01, 2012, 14:37:31

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Цитата: igorit7 від Серпень 17, 2019, 20:34:44
До речі NRJ вже подало апеляцію до Шостого апеляційного суду Києва на НР, воно зареєстровано під номером 826/13348/17. Схоже рішення цього суду буде вирішальне і NRJ закриють (напевно):((((

Крім NRJ, у цій ніші працюють й Люкс ФМ, Хіт ФМ, KISS FM та DJ FM (і віднедавна - Київ FM). Ви нічого не втратите.
  •  

igorit7

На NRJ всі новинки з'являються набагато швидше ніж на Люкс ФМ і Хіт ФМ,
Всі враження від прослуховування Люкс ФМ псує Ритм ФМ яка мовить на частоті Люкс ФМ з 13:00 до 14:00 і з 20:00 до 21:00 (90.9 ФМ Рівне).
А ось Хіт ФМ трохи проскакує Ретром ФМ інколи, що трохи не мій формат і одне й те саме постійно нічого нового, але знаю ХітФм багато хто слухає.
DJ FM і Київ ФМ у Рівному не мовлять
Розумію, що можна слухати через інтернет, але зовсім не той ефект. і враження, і у дорозі радіо надійніше.
  •  

vital-fm

Розіграють частоту - буде dj, чи ще що.
Якщо Ритм візьме якусь частоту собі, то піде з 90,9.
А взагалі вони можуть переглянути графік в сторону зміни відрізків - це ж давно робили, щоб вітальні програми перекрити, тепер вечірньої ж нема.
  •  

BanderaTV

Цитата: igorit7 від Серпень 19, 2019, 00:58:22
На NRJ всі новинки з'являються набагато швидше ніж на Люкс ФМ і Хіт ФМ,
Всі враження від прослуховування Люкс ФМ псує Ритм ФМ яка мовить на частоті Люкс ФМ з 13:00 до 14:00 і з 20:00 до 21:00 (90.9 ФМ Рівне).
А ось Хіт ФМ трохи проскакує Ретром ФМ інколи, що трохи не мій формат і одне й те саме постійно нічого нового, але знаю ХітФм багато хто слухає.
DJ FM і Київ ФМ у Рівному не мовлять
Розумію, що можна слухати через інтернет, але зовсім не той ефект. і враження, і у дорозі радіо надійніше.
Коли був на Херсонщині, то відрізки Люкс ФМ, якось гармонічно вписувалися у місцевий Херсон ФМ, а вночі взагалі чистий ефір Херсон ФМ
Хвилинка оффтопу

vital-fm

BanderaTV
Вже 3 хвилинки: Я також від мережевих чекаю падіння сигналу, коли увімкнеться місцевий плейлист...
  •  

BanderaTV

Цитата: vital-fm від Серпень 20, 2019, 04:13:42
BanderaTV
Вже 3 хвилинки: Я також від мережевих чекаю падіння сигналу, коли увімкнеться місцевий плейлист...
Хочу вияснити у Херсон ФМ, який у них розклад включно з ретрансляцією Люкса. Послалися на якусь "комерційну таємницю" і сказали чекати на директора, який повернеться наступного тижня.
*Чому так важко?*
  •  

vital-fm

Розклад у них ліцензією не передбачений, тому видно і шифруються.
  •  

BanderaTV

Цитата: vital-fm від Серпень 20, 2019, 18:12:47
Розклад у них ліцензією не передбачений, тому видно і шифруються.
Мені цікаво що вони скажуть про розклад. А якщо пошлють, то пошлю їх на Нацраду.
  •  

vital-fm

Не поможе - формально вони ліцензії дотримуються, вставляючи радіо а представляє програми радіо б, а чіплятись до відповідності позивних реальному ефіру - втручання в роботу радіо, інша справа, якщо ретрансляція записана в ліцензії і її змінили без переоформлення, але це не наш випадок.
Інша справа, якби в них був рядочок, як в Житомирі: забороняється ретрансляція...
Ліцензійні умови еволюціонували в різні форми, херсонська ліцензія під їх ефір підпадає.
Може тимчасовий дозвіл теж, треба читати і дивитись на якій ліцензії як.
  •  

kram2000

Суд передал медиа-холдинг UMH Курченко в управление АРМА

9 сентября Печерский райсуд Киева удовлетворил ходатайство Генпрокуратуры и передал в управление Нацагентства по вопросам розыска и управления коррупционными активами (АРМА) имущество, группы "Украинский Медиа Холдинг" (UMH).
Об этом со ссылкой на Finbalance сообщает БизнесЦензор.

Имущество UMH было арестовано в рамках уголовного производства №12013220540000400.

По данным Генпрокуратуры, в 2013 году группа Сергея Курченко приобрела акции UMH Group.

Часть средств в размере $246,1 млн было уплачено TriLado Enterprise Inc. с 03.04.2013 г. по 20.09.2013 "за счет полученных преступным путем средств, поступивших со счетов предприятий, подконтрольных преступной организации".

Вторая часть средств в размере $160 млн долл было получено за счет кредита, предоставленного Укрэксимбанком для ООО Ветек Медиа Инвест (со сроком погашения до 27.10.2022).

"По мнению прокурора, указанные финансовые операции, связанные с приобретением пакета акций ряда средств массовой информации и погашением кредита в размере $160 млн, предоставленного АО Укрэксимбанк для ООО Ветек Медиа Инвест по кредитному договору от 28.10.2013 № 151313К15, имеют признаки легализации (отмывания) доходов, полученных преступным путем", - говорится в судебных материалах.

https://biz.censor.net.ua/news/3149846/sud_peredal_mediaholding_umh_kurchenko_v_upravlenie_arma
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Formally 20

Немного не по теме, но возникает такой вопрос:
частота 99.4 FM в Киеве выставлена на конкурс, но Lounge FM вроде бы ещё вещает.
Не случится ли так, что победитель конкурса может в перспективе остаться без завоёванной частоты из-за судебного сериала УМХ vs НацРада и других судебных сериалов с участием УМХ?
  •  

admin

Цитата: sergeydesh від Вересень 24, 2019, 02:13:06
Не случится ли так, что победитель конкурса может в перспективе остаться без завоёванной частоты из-за судебного сериала УМХ vs НацРада и других судебных сериалов с участием УМХ?
может
  •  

Formally 20

Представляю себе ситуацию с Громадським радіо, если его заденет судебный сериал с частотами УМХ.
Громадське радіо тем временем собирает деньги на конкурсный взнос.
https://biggggidea.com/project/fm-chastota-u-kievi-dlya-gromadskogo-radio/
  •  

kram2000

Курченко тепер остаточно і без УМХ. Цікаво, що буде далі з цим медіахолдингом?
https://www.rbc.ua/ukr/news/sud-priznal-zakonnym-reshenie-peredache-umh-1574944313.html
  •  

kram2000

Видавництво УМХ пішло на двотижневий карантин і зупинило випуск своїх видань
https://detector.media/rinok/article/175624/2020-03-18-vidavnitstvo-umkh-pishlo-na-dvotizhnevii-karantin-i-zupinilo-vipusk-svoikh-vidan/
  •