Виберіть стиль:

Автор Тема: ТРМ у Чернігівській області  (Прочитано 102336 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 2062
  • -Отримані: 3216
  • Репутація: +3490/-168
  • Розташування: Lviv
    • notatnyk.org
Re: ТРМ у Чернігівській області
« Відповідь #15 : Вересень 09, 2011, 21:07:23 »
Цитата: "neekeri" post=4530
Як я оце подивлюсь в якому стані ті кабельні мережі... :unsure: , то й не дивно, що їм цифра мішає ;)

Багато бачили з середини? Знаєте, як показує досвід - 70-80% скарг - це проблема в квартирі абонента. А цифра мішає бо в містах, де є ефірні передавачі, таких як Львів, рівень ефірного сигналу доволі сильний і тому він хоч не хоч проникає в кабель, який теж вміє працювати як антена. Саме тому кабельщики і не використьовують частот задіяних в ефірі, бо проникаючи в їхні кабеля цей сигнал попадає на вхід підсилювачів і валить дальше до абонента на абонентський кабель якого теж попадає ефір (ой скільки є тих кабелів де екранування 3 волосини) тому якщо частоти в мережі КТБ і ефірі раптом співпадуть (як от запуск цифри) на екрані телевізора буде кака (сорі за оффтоп)  
Чим більше я знаю людей, тим більше я люблю собак

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповідь #16 : Вересень 09, 2011, 21:11:18 »
to SFC, Сам ти тюльку гониш. Знаєш багато типів кабелів в які сигнал не буде попадати з ефіру? Особливо абонентських ровесників хрущовської відлиги.  

neekeri

• Гість
« Відповідь #17 : Вересень 09, 2011, 21:26:08 »
Цитата: "pavlo_r" post=4533
Цитата: "neekeri" post=4530
Як я оце подивлюсь в якому стані ті кабельні мережі... :unsure: , то й не дивно, що їм цифра мішає ;)

Багато бачили з середини? Знаєте, як показує досвід - 70-80% скарг - це проблема в квартирі абонента. А цифра мішає бо в містах, де є ефірні передавачі, таких як Львів, рівень ефірного сигналу доволі сильний і тому він хоч не хоч проникає в кабель, який теж вміє працювати як антена. Саме тому кабельщики і не використьовують частот задіяних в ефірі, бо проникаючи в їхні кабеля цей сигнал попадає на вхід підсилювачів і валить дальше до абонента на абонентський кабель якого теж попадає ефір (ой скільки є тих кабелів де екранування 3 волосини) тому якщо частоти в мережі КТБ і ефірі раптом співпадуть (як от запуск цифри) на екрані телевізора буде кака (сорі за оффтоп)

Це і мав на уваззі SFC у свому попередньому повідомлені.
Так, знаю, як це все діло кабельне виглядає.. валяється по дахах будинків, в якому стані всі з'єднання і розгалуження, все вже аж заіржавіло. Це мережі КТБ у Львові, а саме "Телебойман" та "Лептон", здається їх вже поглинуло "Одеко" на якому, якщо я не помиляюсь Ви і працюєте. Хочете сказати, що це "поглинаня" принесло з собою якесь якісне покращення, таке, як заміна магістралей? я дуже в цьому сумніваюсь, а от в чому я не сумніваюсь, так це в тому, що всім вашим абонентам, ви розповіли те саме що тут.  

SFC

• Гість
« Відповідь #18 : Вересень 09, 2011, 21:27:51 »
так, я багато бачив з середини!

видел и то, как относятся к оборудованию, соединительным линиям и т.п. на пунктах вещания кррт. и к сожалению, видел в каком состоянии не только распределительные сети кабельных операторов, но и состояние их пунктов вещания. сказать, что разница эта небо и земля - практически ничего не сказать. тут не так давно был разговор о кабельном операторе "львiвська жiнка". посмотрел я на их же сайте видеосъемку того момента, когда их принудительно выселяли из помещения. в ролике немного, но все же заснята их "аппаратная", если это вообще можно назвать таким словом. уё..ще какое-то! :woohoo:  понятное дело, что многие их абоненты были очень не довольны качеством.

но есть и добросовестные кабельные операторы. приятно было пройтись по аппаратной одного такого оператора. в помещении изумительная чистота, все оборудование расположено в телекоммуникационных шкафах. ни единого бытового тюнера! каждый тюнер, каждый ремультиплексор, каждый передатчик и т.п. подписаны. все соединительные кабели уложены "по струнке" на кабельросте и подписаны. на стене отдельно два больших плаката - схема станционных соединений и схема распределительной сети по городу. девочка - дежурный инженер сидит за контрольными мониторами в чистеньком халатике с нашитой эмблемой оператора. действительно приятно было пожимать руку главному инженеру этого оператора.  

Відсутній Ingvar

• Трохи більше ніж новачок
  • **
  • Подяки
  • -Надані: 11
  • -Отримані: 41
  • Репутація: +44/-0
  • Розташування: Чернигов
« Відповідь #19 : Вересень 09, 2011, 21:52:22 »
Цитата: "SFC" post=4525
Цитата: "Ingvar" post=4524
Скорее всего уже два дня включены передатчики на 22 и 34 каналах, т.к. в кабельной сети дают сильную помеху аналоговым каналам на этих частотах.

гы-гы. зашибися! ;)  еще один кабельный террорист! была бы моя воля, надо лишать пожизненно лицензий таких мудаков!

Ingvar, обращайтесь смело в угцр. пускай их штрафонут за несоответствие сети установленным нормам.

Я думаю скоро сменят, когда включили первые два мультиплекса (на 35 и 61), которые тоже сразу создали помехи, то сменили почти на следующий день (перенесли на другие частоты) с трактовкой "с целью улучшения качества ретрансляции произведена смена частот следующих каналов".  

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповідь #20 : Вересень 09, 2011, 22:06:03 »
Закінчую цю безглузду розмову і відповідаю всім.
1 Я не писав конкретно про Одеко, а пояснював причину завад від цифри, які будуть в місцях сильного ефірного сигналу, хоч стріляйся сам і інженера головного застріли - не зміниш нічого БО ЕФІР ПРНИКАЄ В КАБЕЛЯ, ОСОБЛИВО RG-6, ОСОБЛИВО ТАМ ДЕ ВОНИ ФІГОВІ, А ТЕЛЕЦЕНТР ЛУПИТЬ ПРЯВО В ВІКНА КВАРТИРИ.
2 Я працюю не на Одеко, а на фірмі-підряднику.
3 Лептон сьогодні в складі Одеко, але до  колишньої мережі Лептон я відношення немаю.
4 Якщо ж говорити про Одеко в цілому - то протягом цього року багато коаксіальних магістралей було замінено на оптичні.
5 Телебойман купила Воля
6 Львівська жінка і у Львові жахом була
7 Про те що собою принесло поглинання судити не мені, але див. п.4
8 Ну і не варто рівняти всіх під одну лінійку. Я теж бував на різних фірмах і різне бачив.  

SFC

• Гість
« Відповідь #21 : Вересень 10, 2011, 02:25:41 »
ты сам и подтверждаешь, что проблема в использовании говеных кабелей. смена частоты передачи - не решение проблемы, а попытка ухода от нее. только все равно уйти не возможно, возможно только усугубить. я не зря упомянул угцр. это именно то предприятие, которому дано в обязанности мониторить эфир. говеный кабель является источником помех для рэс. оператора, использующего такой кабель и, соответственно, создающего помеху в работе другим рэс, можно привлечь к административной ответственности за несоблюдение условий эмс. и не только можно, а даже нужно. чтобы повыкидывали rg-6 и заменили на добротный. ладно еще, когда rg-6 используется в абоненских окончаниях, но сплош его используют в домовой распределительной сети, а то и в субмагистралях, когда все что он "наловил", действительно усиливается последующими усилителями. согласен, что главных инженеров, закрывающих глаза на такое безобразие в распределительных сетях, нужно "расстреливать" административными взысканиями, вплоть до уголовной ответственности. по иному наши горе кабельщики цивилизовано работать не научатся...  

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповідь #22 : Вересень 10, 2011, 08:36:31 »
Ага. Дайош оптику в квартиру абонента!
Все, досить. Оффтоп.  

SFC

• Гість
« Відповідь #23 : Вересень 10, 2011, 10:51:52 »
оптика это хорошо! но не нужно здесь врать, что коаксиал (качественный) не в состоянии справиться с задачей!  

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповідь #24 : Вересень 10, 2011, 13:19:46 »
З якою задачою? Якщо в якомусь місті кабельний канал транслюється на 26 твк і в тому ж місті на тому ж  26 твк запустять 1,2 КВт в ефір то назвіть мені марку кабеля, який справиться з таким завданням і не пропустить в себе нічого з ефіру? Навіть в СРСР при будівництві мереж колективних антен з довгими кабельними лініями рекомендувалось конвертувати канали на інші частоти, щоб в квартирах які знаходяться в дальніх точках мережі не було повторів на екрані через те, що сигнал по кабелю від антени до телевізора приходить пізніше чим сигнал в абонентський кабель з телецентру. Повторю запитання - назвіть мені коаксіал, який має 100% екранування?  

SFC

• Гість
« Відповідь #25 : Вересень 10, 2011, 13:59:08 »
для абонентского окончания, разведенного по дому достаточно кабеля с 92% заполнением. такой кабель "пропустит в себя" очень малый уровень помехи. итоговое соотношение с/ш будет достаточным. конечно, он не будет стоить 5 копеек. а у нас все привыкли к халяве. я уже где-то здесь писал какого "супер качества" мне попадались рк...  

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповідь #26 : Вересень 10, 2011, 14:14:46 »
так привикли, але ніхто не може заборонити абоненту використати свій кабель чи дозволити техніку з КТБ прийти до когось в квартиру і глянути що і чим абонент там собі понарозводив. Я не стану сперечатись, що кабельні мережі в Україні в ідеальному стані, але навіть на тих, що є тупо використовувати частоти задіяні в ефірі. Я в одній квартирі, вікна якої виходять на Високий Замок бачив як всі метри і частина дециметрів показують просто так, без антени чи кабеля. Звісно сніжило, але дещо навіть з кольором було. Просто на мережі яка складається умовно з 300 метрів МС-500 -> Підсилювач -> 150 метрів RG-11 -> підсилювач -> 20-25 метрів стояка, який так, в основному з шостого кабеля, уникнути впливу потужних передавачів просто неможливо. Такі реалії і якщо не використовувати зайняті ефіром частоти, нормально прокладати кабеля та на совість ставити з'єднання то все буде нормально показувати  

Відсутній AlexFM

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 75
  • -Отримані: 205
  • Репутація: +320/-4
  • Розташування: Николаев
« Відповідь #27 : Вересень 10, 2011, 15:20:45 »
У меня прямая видимость на ОРТПЦ, расстояние 1,8 км. Кабельное частично совпадает с эфиром, посему жопа. Аналог на совпадающих каналах (7, 37, 40, 47, 52) смотреть противно, при всем при том, что разводка RG-6U оригинал (все медь, оплетка приличная + медненая фольга). Совковский кабель сравнивать глупо, ибо выше 600МГц завал по АЧХ дикий - старенький просто.  

Відсутній Vova.UA

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 109
  • -Отримані: 210
  • Репутація: +493/-4
  • Розташування: Львівська область, Пустомити.
« Відповідь #28 : Вересень 10, 2011, 15:28:34 »
Цитувати
Совковский кабель сравнивать глупо, ибо выше 600МГц завал по АЧХ дикий - старенький просто.

Навіть так ??? не знав  :dry:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповідь #29 : Вересень 10, 2011, 15:39:33 »
Цитата: "Vova.UA" post=4568
Цитувати
Совковский кабель сравнивать глупо, ибо выше 600МГц завал по АЧХ дикий - старенький просто.

Навіть так ??? не знав  :dry:

Так, знаю. Це я загнув стосовно екранування таких кабелів, вони просто верх дециметрів завалюють десь так від 36-40 каналу, тобто як писав шановний AlexFM вище 600 МГц, хоча бувають і винятки. З екрануванням проблеми мають ті що 50 коп./метр. А використовувати в кабельних мережах ефірні частоти, це як я вже писав - тупо. У Львові так навіть Львівська жінка/Вільне слово не робила.