Населені пункти Чернігівської області, а саме Ріпкінського та Городнянського районів, приймають цифровий сигнал з Республіки Білорусь. При цьому в прикордонній смузі впродовж практично всієї чернігівської ділянки державного кордону з Російською Федерацією та Білоруссю спостерігається невпевнений прийом телесигналу вітчизняних мовників.
На жаль, компанія «Свобода.ФМ» (м. Чернігів, «Свобода ФМ»), яка у 2019 році взяла участь у конкурсі Національної ради і отримала ліцензію на ефірне мовлення у м. Чернігові у діапазоні середніх хвиль на частоті 1,422 МГц та на фм-частоті у м. Ічні Чернігівської області, мовлення у звітному році не розпочала. Про низку причин компанія неодноразово повідомляла регулятора. Це і технічні складності, і низка обмежень у рамках встановленого карантину.
Відповідно до рішення Національної ради від 14 листопада 2019 року переможцем конкурсу на мовлення на фм-частотах у 6 населених пунктах області (м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90, 7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц та м. Чернігів – 92,0 МГц) стала місцева компанія ТОВ «Студія «1.ФМ» (м. Чернігів, «onefm»). Станом на грудень 2020 року компанія «Студія «1.ФМ» розпочала мовлення на 92,0 МГц у Чернігові та 90,7 МГц у селищі Гончарівське. На інших частотах мовлення не розпочато. Керівники неодноразово повідомляли медіа регулятора, що через низку обмежувальних заходів ТРО не вдається вчасно запустити мовлення на всіх частотах.
Залишається під питанням подальша доля комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради. Компанія є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району і входить до сфери управління Коропської районної ради. Однак понад рік рада не може визначити кінцевого бенефіціарного власника підприємства (контролера), чим «заморожує» процес переоформлення ліцензії на мовлення й ставить під сумнів існування радіоорганізації як такої.