Ураження статикою і електричним струмом

Автор Дед, Грудень 19, 2012, 20:48:08

Попередня тема - Наступна тема

Дед

:evil: Сегодня мой Томсон слегка так щипнул меня током, когда я положил на него руку с целью определить его температуру. Хорошо хоть языком не полез к нему! Что это может означать?
  •  

Vova.UA

Цитата: "Дед" post=39519Сегодня мой Томсон слегка так щипнул меня током, когда я положил на него руку с целью определить его температуру. Хорошо хоть языком не полез к нему! Что это может означать?
Мій SatIntegral теж трохи щипає, але тільки коли сам включений. Коли підключений до ТВ, то получається заземлення через ефірну антену, і нічого не б'є. Тобто - треба нормально заземлити антену )
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Дед

Заземлить антенну не получится. Она комнатная, активная и питается от ресивера, ARU-01.  :cry: А может я и сам виноват... Вчера у сына был день рождения. Вот я и наэлектризовался и вовремя не заземлился... :beach:
  •  

fediv

Цитата: "Дед" post=39519Сегодня мой Томсон слегка так щипнул меня током, когда я положил на него руку
Нікого тюнер не щипає. Просто він підключений до телевізора, а на пластмасовий корпус телевізора, як не клади руку, а щипати не буде.
Щипає телевізор. Деякі моделі, якщо не підключені до заземленої (ну, наприклад, колективної) антени, то дуже сильно луплять статикою.
Але з колективними антенами буває значно гірше. Етапи такі:
1. В багатьох квартирах встановлюють сучасні, заземлені розетки для живлення 220 Вольт.
2. Дурні електрики ці клеми заземлення тупо підключають до "нуля", це робиться в різних місцях, в різних квартирах. Це важливо. Багато точок з'єднання.
3. Останній етап. Люди купують сучасні LCD-телевізори, в них штепселі живлення з заземленням. Це заземляючий вивід в телевізорах вже з'єднаний з антенною "землею". Ці телевізори підключають до колективної антени.
По квартирах через антенні кабелі починають йти серйозні блукаючі токи, які мали би йти лише по "нульовому" проводу в загальних коридораї, по стояку, а не через антенні кабелі по квартирах.
При відключенні кабеля від телевізора деяких споживачів не щипає током, а трясе током. При підключенні антени до телевізора йде не іскра, а вогонь.
  •  

kopop

fediv
У мене кабельне "воля" коли я підключавсь до колективної антени,мене шарахнуло струмом десь 100w від антени....дякую за інфу:)
  •  

pavlo_r

Від колективної "шарахнуло" чи коли тримались руками одночасно за 2 кабеля?
П.С. Мій рекорд напруги на розриві між телевізійними кабелями 240 вольт. Добре, що не шарахнуло з необачності. Але 130 В з ТВ-кабеля одного разу "підбадьорило".
  •  

kopop

Цитата: "pavlo_r" post=39573Від колективної "шарахнуло" чи коли тримались руками одночасно за 2 кабеля?
П.С. Мій рекорд напруги на розриві між телевізійними кабелями 240 вольт. Добре, що не шарахнуло з необачності. Але 130 В з ТВ-кабеля одного разу "підбадьорило".
Коли я підключав свій тюнер від волі до колективної антени,ненароком взявся за центр.жилу  антенного проводу,і так шарахнуло...
  •  

ass1995

Антенна по идее не должна бить током. А вот что реально может ударить, так это кинескоп в телевизоре с ЭЛТ. Правда очень слабо. Ну а сам прибор может бить током, если где-то есть его утечка.

У моей бабушки старый выключатель пропускал ток, так в итоге током било даже при косании к стене рядом с ним.
  •  

AlexFM

Цитата: "kopop" post=39595
Цитата: "pavlo_r" post=39573Від колективної "шарахнуло" чи коли тримались руками одночасно за 2 кабеля?
П.С. Мій рекорд напруги на розриві між телевізійними кабелями 240 вольт. Добре, що не шарахнуло з необачності. Але 130 В з ТВ-кабеля одного разу "підбадьорило".
Коли я підключав свій тюнер від волі до колективної антени,ненароком взявся за центр.жилу  антенного проводу,і так шарахнуло...

Во всех современных телевизорах на входе импульсного блока питания стоят два последовательно соединенных конденсатора, крайний вывод одного подключен на фазу, крайний вывод другого на ноль, а средняя точка соединения на массу аппарата (неважно, будь то Тв или тюнер или японский мафон). Антенны же зачастую заземлены. Вот и разница потенциалов. Вы собою разрядили конденсатор)
  •  

mikhail

коли я торкався випадково бічною стороною руки антени кімнатної то щипало
  •  

AlexFM

Цитата: "mikhail" post=40305коли я торкався випадково бічною стороною руки антени кімнатної то щипало

Комнатной или индивидуальной? Ведь можно комнатную прикрутить например на металлический бортик балкона и получить "массу впечатлений"...
  •  

Vova.UA

AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

  •  

Ігор

Тільки що була пригода дзвонять брату, і говорять що барі замість музики фон. Іду і думаю: як буду робити, якщо болить голова?!
А проблема виявилася в іншому. Поодривались проводки в штекерах біля пульта. Я тільки торкнуся об корпус - мене вдарило, торкнувся об монітор - теж вдарило, і так багато раз. Брат вже сам відключав провода від пульта і компа, тут я нечаяно торкнувся до брата який якраз тримав шнур, мене вдарило через нього. Об корпус так і не зміг торкнутися, хотя брат нічого не відчував, і минулі рази я теж нічого відчував. Довелося командувати братом, щоб він сам робив. Коли дійшло діло до паяння один шнур він тримав, я паяв. Інший на щастя можна було витягнути з компа, тому паяв нормально. Коли підключали, то знову довелося командувати братом. Мабуть в мене малий опір тіла. І ще одна була схожа ситуація :(
  •  

Shurik

Наберіть нормальних конекторів NEUTRIK і запаяйте один раз! Більше вони не відпадуть))))
  •