Війна в Україні та хибні марення одного кремлівського карлика

Автор ass1995, Лютий 24, 2022, 05:43:29

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Накипіло...

Активізувались деякі стерв'ятники, які умовно хочуть "долару по 100", щоб люди зрозуміли, що Зеленський - гівно, які ніяк не дочекаються чи то 31 березня, чи то 20 травня, щоб сказати, що президент не із Ліги Тьомних, і давайте валіть цю зелену нечисть. Мені він теж не подобається, але це не дає права бажати найгіршого своїй країні, щоб зловтішатися.

Оці крики, що влада тисне на журналістів. Вже задовбало це надцятий раз. І це ще не настав 2025-й рік, коли ГОшки будуть кричати про захист НСТУ, і по обкатаному сценарію Чернотицького залишать на другий строк, чи навіть Остапу виберуть. Хоча, якщо цього року влада протисне зміни до законодавства, то ГОшки можуть втратити владу на Хрещатика,26 + телемарафон буде вести лише НСТУ (громадські активісти і журналісти цього ж хотіли, да).

Ще якась петиція з'явилась на сайті Кабміну, типу треба гроші для телемарафону перекинути на дрони.
По-перше, єдиний марафон так само швидко закриють, як і починали, хоч завтра.
По-друге, не знаю жодної країни, де було б стільки бла-бла-бла, як в нас, ми ж навіть до 2014 року вже стали найбіднішими в Європі разом з Молдовою.
По-третє, не лише в телемарафоні проблема, в решті наших ЗМІ теж проблеми. Як так сталось, що от про сьогоднішні події в Техасі я маю дізнаватись в Телеграмі, а шановні УПячка, LBua з Цензором станом на 22:30 про це анічичирк, на РБК-Україна тільки в цей час подали хоч якусь інфу.

П.С.
І дуже смішить, коли ГОшки заявляють, що треба шось робити з Телеграмом, бо там Труха, Карточний офіс, Джокер. Так у вас же ж є НСТУ з телеграм-каналом Суспільне новини з 315 тис. підписоти, правда у Трухи - 6 млн.
#наташанемішай
  •  

admin

Щодо найбідніша....я б сказав найбільш хітрожопа або з найбільшим тіньовим сектором.
  •  
    Подякували за цей пост: AlexM14

BanderaTV

Цитата: kotenko. від Січень 26, 2024, 23:25:38ми ж навіть до 2014 року вже стали найбіднішими в Європі разом з Молдовою.
Цікаво, а ж чому так сталося? А не завдяки вбухуванню золотовалютного запасу на підтримку "курсу по 8", на який активно маслають малочисельні фанати Яника?
  •  

kotenko.

Таки зняли Залужного, і поставили на його місце Сирського. Цікаво, чи будемо   знову ліпити собі кумира, як в 2004, 2014 і 2019му?
#наташанемішай
  •  

admin

Кожен із нас президент...і кожен головнокомандувач...
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

admin

За все потрібно платити. Я вважаю що все це розплата за легковажність 2019го, за легковажність 90х, за "кума що усе порішає" і ТД і тп. і взагалі за Незалежність яка звалилася просто так на неготову країну.
Але кому потрібно моя думка.
  •  

kotenko.

Легковажність 2019го то вже наслідок. А за 90ті погоджусь.
#наташанемішай
  •  

vjw

Додам - і за нерішучість кінця 1910-их.

Хочеться згадати вислів "Щоб ти жив у часи змін".
  •  

kotenko.

https://detector.media/blogs/article/223064/2024-02-16-smert-navalnogo-y-absurdnist-ukrainskoi-derzhavnoi-polityky-u-sferi-inomovlennya/

Так, я розумію, що погано, коли в нас по суті нема англомовного каналу іномовлення.

Але логіка Лигачової хибна. Бо за нею, Україні НЕ МОЖНА мати канал для російської аудиторії, а Росії значить МОЖНА було впливати на українців через канали Медведчука, Інтер, Трк Україну тощо.

Стоп, а для чого створили Голос Америки та Радіо Свободу взагалі?
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

Qolo

Цитата: kotenko. від Лютий 16, 2024, 22:59:29https://detector.media/blogs/article/223064/2024-02-16-smert-navalnogo-y-absurdnist-ukrainskoi-derzhavnoi-polityky-u-sferi-inomovlennya/
Черговий стогін про те, аби з Фрідому знову зробили англо-арабомовний UATV, який ніхто не буде дивитися. А от щоб дивилися, то доведеться підняти бюджети на фінансування до рівня китайського CGTN чи катарського Al Jazeera. Але про це шановні аналітики з Детектору чомусь писати не хочуть.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

AlexM14

Цитата: kotenko. від Лютий 16, 2024, 22:59:29https://detector.media/blogs/article/223064/2024-02-16-smert-navalnogo-y-absurdnist-ukrainskoi-derzhavnoi-polityky-u-sferi-inomovlennya/
"як розвивається наше іномовлення англійською, арабською, іспанською... Бо воно розвивається... ніяк"

Чому? Існують же англомовний і іспаномовний сайт "Укрінформу" (який входить до МПІУ). Це максимум, який Україна може робити більш-менш якісно (іншомовне ТБ і радіо не вміє). Але все одно тим сайтам не вистачає брендованості (назва "Укрінформ" - якась радянська лажа; в інших культурах info, а не inform) і промоушена.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

kotenko.

По Молдові - схоже на провокацію саме нас, щоб відтягнути резерви.
А Янелоха, якого Туск ввічливо послав, коментувати не буду. Ич який, стрєлку на кордоні думав забить.
#наташанемішай
  •