Що Ви дивилися у Новорічну ніч?

Автор ass1995, Січень 01, 2013, 10:59:01

Попередня тема - Наступна тема

plazza

До опівночі квартал та шоумастговонь. На привітання гаранта залишив картинку оригінала доповниши звуком гоніва з ТВі, було веселіше. Далі музика на ТВі, далі діскотека, далі з 2:30 прогулянка по каналам Т2 с зупинками на поповнення алькогольного стану...і так до відключки... АЛЕ! Прокинувся в 5.30 і з дивуванням побачив на екрані канал???(стічну канаву) з назвою КіноТОЧКА! До тепер в шоці, що я міг на ньому дивитись?! Не дивно, що мене на ньому вимкнуло, спрацював самозахист!
  •  

fediv

Я щось, мабуть, дивився в новорічну ніч, але потім пішов подивитись на ялинку. Ялинка у нас в Києві ось така:

Непогано, правда ?
  •  

pavlo_r

#62
Київська ялинка цьогоріч справжня красуня! Добре, що на минулорічному варіанті не зупинились. А от львівські ялинки мені з року в рік якісь однакові, хоча й симпатичні. Цього року головна ялинка міста виглядає так:

Плюс ще кілька фото зроблених у передноворічному Львові вечором 31 грудня 2012 року:
Spoiler
  •  

Sergey 89

з 20.30 по 0.30 КВАРТАЛ на 1+1,а з 0.50 по 04.00 дивився мюзикл "Однокласники" на К1,(виробнитцтва "ІНТЕРА" до нового 2009 року).                                                                                                                      А потім з 01.01.13 по 07.01.13,дивився ШОУМАСТГОУН на НК та мюзикли минулих років на К1:("Очень новогоднее кино или ночь в музее"(новорічна ніч 2007/2008),"Карнавальная ночь"(новорічна ніч 2006/2007),"Как Казаки..."(новорічна ніч 2009/2010)"Приключения Верки Сердючки"(новорічна ніч 2005/2006)  
P.S-Жаль що зараз Інтер не випускає новорічні концерти власного виробництва.
  •  

ass1995

2014 ГОД НАСТУПИЛ!!!
:music:  :music:  :music:

Всё тот же вопрос: что Вы смотрели в Новогоднюю ночь 2013-2014?

Лично я ещё где-то в 18:30 включил "1+1". Его я и смотрел большую часть Новогодней ночи. Поначалу, телик работал просто для фона. А в 20:20 начал смотреть "Вечерний квартал" - единственная, на мой взгляд, толковая передача в эту Ночь. В 0:20 Вечерний квартал" закончился, и я так особо ничего не смотрел. Единственное, что я действительно чуть-чуть посмотрел в этот период - "Дискотека 80-ых" на "1+1" и "Эх, разгуляй" по "НТВ" (где-то по 45 минут каждую). А так, в основном, переключал каналы и смотрел, что там идёт. И так до 3:30, когда я лёг спать.
  •  

Ігор

Зустрічав у сестри вдома. Але доки ще був вдома, дивився Діскавері. Коли прийшов до Сестри, спочатку також Вечірній Квартал, пізніше вже нам вже було не до телевізора :) прийшовши в 6 ранку до дому, вимкнув телевізор з Qtv, увімкнув Авторадіо для фону і ліг спати.
  •  

taras_l

А я дивився "Проводы старого года" та "Новогодняя ночь на Первом" Першого каналу Росії
  •  

anatolij69

концерт Ретро ФМ,каналы разные транслировали.
  •  

Гвоздецкий

Легенды Ретро FM были на Рен ТВ, смотрел Дискотеку 80-х на ТВ-3 (Торрент ТВ), а мама смотрела Вечерний квартал по 1+1. Также смотрели Путина по РТР в 21.55.
  •  

Yuriy

  •  

GMB

записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

Radiostyle

"Новорічний Вечірній Квартал" та Святкування на Майдані 5-й та 24,(ТНМК),на салют перемикав.
  •  

димон

  •  

дрон

#73
Громадське ТВ.

Вже десь після третьої години танцювали під Хіт-ФМ ( дружині подобається дискотека 90-х).
  •  

digitalif

Нічого особливо не дивився, фоном Квартал-95 ішов до опівночі, далі - святкували, пізніше - знайшов концерт Muse на 3sat HD, додивився і заснув. :20:
  •