Що Ви дивилися у Новорічну ніч?

Автор ass1995, Січень 01, 2013, 10:59:01

Попередня тема - Наступна тема

GMB

Цитата: kram2000 від Січень 07, 2021, 23:21:26
""Квартал" вже не торт (дякуючи президентству їхнього очільника). ICTV - лідер новорічної ночі



https://mbr.com.ua/uk/news/analytics/4348-igri-z-castkoyu-8f92e8
ну не может в OtherTV лежать остальные украинские спутниковые и региональные каналы. Что можно смотреть по россии в такое время и таким объемом - я не представляю.
Но, я не помню - система дает тем, кто платит что конкретно входит в OtherTV, или оно внутри системы остается и только измеритель знает что там?
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

vital-fm

Так може міжнародні версії українських каналів теж туди відносяться.
  •  

Xottabi4

Цитата: GMB від Січень 09, 2021, 23:34:16
Что можно смотреть по россии в такое время и таким объемом - я не представляю.
Как что? Новогодний огонек на Шабаловке на 3 месте в украинских трендах всю неделю провисел, вот и ответ... :unsure:
  •  

kram2000

Цитата: Xottabi4 від Січень 10, 2021, 11:50:39
Как что? Новогодний огонек на Шабаловке на 3 месте в украинских трендах всю неделю провисел, вот и ответ... :unsure:

Можливо, через те, що по українському ТБ нічого було увімкнути фоном у Новорічну ніч, і виріс рейтинг категорії Other TV
https://detector.media/kritika/article/183865/2021-01-07-rik-bydlyuka-na-kogo-rozrakhovani-novorichni-shou/
  •  

TV-Ukr

Цитата: DVB від Січень 07, 2021, 23:55:13
Як все змінюється. Ще 15 років тому, О-TV був одним з най рейтинговіших музичних каналів. А тепер, в новорічну ніч, має 0%. Мабуть власники зроблять висновки, і додадуть на канал ще більше телемагазинів, закодуються ще складнішим кодуванням, і перейдуть на супутник, який висить десь над Уругваєм.
Тоді це буде Розпакуй ТБ, але з музикою. Або ж перетворять на новинний смітник, щоб піарити російську вакцину.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

kotenko.

Що дивились родиною?
Дізель-шоу. В перервах перемикались або на Квартал, або на Мамахохотала. Могли звичайно і по україні концерт трохи подивитись, а там Остапчук під час нього триндить, що ось буде супер-шоу "Маска", яке воно грандіозне, тож там і не зупинявся (ібо нєфіг після драки кулаками махать).
Вітання Зеленського. Сенс вітання: президенту вірять лише діти. Дивився по АйСіТіВі.

Потім сам о 1:00 дивився на фєєрверки по Італії  (Rai News 24). О 2:00 - по RTP Internacional дивився феєрверки з Фуншалу, що на Мадейрі.


Тепер про інше.
Десь перед Різдвом на Детекторі брех..., ой, медіа, вийшов огляд Я. Зубченка "Рік бидлюка" про новорічні шоу на наших каналах. На це б ніхто не звернув уваги, якби в когось не нібито здали б нерви і той не нібито подзвонив уже згаданій пані Наталії, яка те все виклала на Фейсбук.
Своїми словами:
"- Здрастуйте. вы имеете отношение к сайту Детектор медиа?
- Да!
- Это Алексей Бланарь с Дизель-шоу. Читал я статью вашего Зубченка. Такие действия имеют некоторые последствия. Всего доброго".

І тут же одразу налетіли всякі Крапівіни і давай розказувать, шо Дізель і Вар'яти - це для бидла, що телеменеджери своїми продуктами отуплюють людей.
Ну да, а про Квартал, який раніше був ледь не еталоном "похабщини" І "Маму" з олігархом Валєрчиком і його ТП, алкашем Ванею і "жирною" Людою, сексизмом ліберасти-толєрасти щось промовчали. І то у всіх цих чотирьох шоу не можна назвати всі номери "бидляцькими".

Та й взагалі, телеменеджери чудово знають, що потрібно більшості людей на Новий рік. Добре поїсти, нерідко й добре випити, і щоб фоном з телевізора чи іншого гаджета щось було легке. А не тупі канадські фільми на УТ-1, отам точно бидло програмну сітку складало.
#наташанемішай
  •  

Denis05ua

З близько 18:00 до 20:00 бабуся, мама і Ангеліна дивилися 1+1, потім Інтер, з 20:30 - 5 канал, з близько 21:30 до 00:15 - UA: Культуру, і в кінці до 00:39 Україну.

А що Ви дивилися у Новорічну ніч 2021-2022?
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

kram2000

Я особисто тільки з 23:00 другий рік поспіль почав дивитися стрім ХЗВ  на YouTube.
  •  

TV-Ukr

Цитата: Denis05ua від Січень 01, 2022, 00:39:52
А що Ви дивилися у Новорічну ніч 2021-2022?
Солянку із Маски та Музичної платформи на ТРК Україна, дискотеки 80-х на НТН і Дизель Шоу на ICTV. На ICTV також дивився новорічне звертання Зеленського.

До речі, звернув увагу, що у дискотеці 80-х був російський логотип Авторадіо, а не український.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DrewUA

Прямий, Україна 24, ICTV але то все як завжди було ввімкнене для фону, у більшості стріми на YouTube.
  •  

Formally 20

#235
Сейчас Silvester show на ZDF.
Новогоднюю ночь встретил с Белсатом.
И стримы с городов мира (фейерверки и световые шоу) на ютубе.
(UPD: и завершение ночи традиционно CNN New Year's Eve Live)
Сейчас для этого достаточно смарт-телевизора и платного VPN
(если телевизор и телефон на андроиде, то это вообще прекрасно будет)
  •  

mikhail

Не працював hotbird іза дощу до опівночі якраз то клацав всі наші канали і чесно хотілося  :sick:....

До речі після опівночі з логотипу плюсів зник слоган ти не один
  •  

mikhail

Уніан почав мовлення в т2 у мх 3 але прописує канал під номером 30
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Xottabi4

Родные захотели смотреть новогоднюю "Маску", спорить не стал. А дальше пошла "Музична платформа".
  •  

kotenko.

Дизель-шоу, Лісапетний батальйон на 5му (батько ввімкнув ще о 19-ій, матері сподобалось), коли діло наблизилось до привітання президента, ввімкнув через флешку Дизель за 25.12.2015.
#наташанемішай
  •