Що Ви дивилися у Новорічну ніч?

Автор ass1995, Січень 01, 2013, 10:59:01

Попередня тема - Наступна тема

w_Waxman

тНт смотрел... 1+1 не работал толком через Интернет :(
  •  

ass1995

Только что смотрел по "1+1" мюзикл "1+1 Вдома". Честно говоря, ожидал лучшего. :nosuper:
Думал, там будут как и в фильме "Один дома" показывать, как лажаются грабители.  :99:  :99:  :99:
  •  

vasil1997

Всех с наступившим Новым годом) :drinks:
Проводили Новогоднюю ночь со своими одноклассниками. Тусовались где телевизор с 5-ти аналоговыми каналами! Конечно же выручил приймач цифрового ефірного ТБ Т2!!!
На протяжении всей нашей тусовки, довольствовались телеканалом "М1"! Очень кстати и неплохо было! Рекламы вообще не было! Ну, разве что через каждые клипов 10 - 15 была реклама телевидения Т2! Все вы её прекрасно знаете! Когда вся семья требует от главы семейства тот самый приймач!
Вообщем, телеканалу "М1" отдельная благодарность! :bravo:
  •  

velychko.op

  •  

yadro

Дивися "живу картинку" на Майдані, бо сам був на Майдані. В телевізор, мабуть, не попав. Близько 1-ї ночі наша компанія побігла на метро, бо хоча ми для гулянки і міцні хлопці, але ми хлопці трохи SECOND HAND.
Дома зустріч була вже за столом, телевізор був лише фоновим.
  •  

ass1995

Всех с Новым 2015 годом!

Тот же вопрос: что Вы смотрели в Новогоднюю ночь 2014/2015?
  •  

yadro

Втікаючи від реклам, дивився то концерт на "Інтері", то "Квартал" на 1+1. Зустріч не така енергійна, як минулого року, це також непогано.
  •  

Yuriy

  •  

Ігор

  •  

admin

  •  

vital-fm

До 12-ої нічого, потім до 01-ої 1+1, далі перемикав канали, десь з близько 02-ої - белсат.
  •  

fmdxua

Я дивився фiльм "Чародеи" на бiлоруському 1 каналi,потiм "Квартал 95" (мicцями дурнi "жарти", а мiсцями дiйсно талановито) на 1+1. З 22:30 дивився Россия 1 (доки чекав виступ ВВХ, дивився новорiчний концерт, якщо комусь цiкаво, наскiльки вiдбулась деградацiя РоссТВ,знайдiть цей фрагмент у iнтернетi та передивiться). Пicля 23:00 cлухав УР-1.Потiм на 1+1 дивився виcтуп нашого президента (сподобався вiдеоролик перед виступом,та i сама промова вийшла добра). Потiм знову слухав УР-1.

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

Xottabi4

Метался между ИНТЕР, 1+1 и ТРК, так как они в новый год даже рекламу не отменили...
  •  

pavlo_r

Нічого не дивився. Поставив на запис радіо і пішов в місто. Новий рік зустрів біля Ратуші у Львові.
  •  

velychko.op

1+1 дивився і перемикав канали ...
по Інтеру так він має залишитися без ліцензії. Це моя думка
  •