Предлагаю фигню!

Автор AlexFM, Жовтень 17, 2010, 22:19:31

Попередня тема - Наступна тема

kopop

Цитата: "sten" post=37340УР-1 - радіо простатит.
При том, знаю знакомых, которые с удовольствием разместили бы нормальную рекламу на НРКУ и НТКУ, но чтобы разместиться там нужно чуть ли не умолять, что бы согласились взять рекламу за деньги.
згоден:D  Коли я був у Чернігівській обл. Бабуся постійно включала ур1/сівер центр, сівер центр ще я нормально слухав, а ось радіо простатит (ур1) через цю рекламу (препаратів «хелсі простата, ейфорія, лун зан») я просто перемикав на іншу хвилю.
  •  

vital-fm

Радіо "Окуліст" це вже про "Еру".
  •  

kopop

Цитата: "vital-fm" post=37347Радіо "Окуліст" це вже про "Еру".
:D
 
Краще б було якщо ур1 рекламував уже би не простатитні препарати, а такі торгові марки: «маренго»,«хлібний дар»,«українка»,«цельсій-будьмо друзями»,«козацька рада»і тд.
  •  

vital-fm

kopop
А давайте без офтопу і прихованої реклами торгових марок.
Ви добре знаєте, як викручуються комерційні ФМ-ки, і що, скоріш за все, їм це спонсорство можуть законом обрубати, чого я з нетерпінням чекаю.
  •  

kopop

радио Серебряный дождь - радио Серебряный вождь - радио Ржавый вождь...
  •  

admin

ага
ещё чуть-чуть и ржавый гвоздь
  •  

Ігор

За "гвоздя" теж подумав :)
  •  

kopop

Точно :D

Прикольно.....радио Ржавый гвоздь :D
  •  

kopop

Авторадіо - моторадіо. Спонсор трансляції моторадіо "торгова марка МОТОЦИКЛИ ПЛАНЕТА" Мотоцикли ПЛАНЕТА - похмеляйся :drinks: і їдь (як не впадеш).
  •  

vital-fm

В разі, якщо закони в нашій країні будуть і надалі так блискавично прийматися:
"Радио поцелуй", "хорошее радио", "Россия+", "старье фм", "отличное фм", "известное фм".
Впізнавайте самі.
  •  

ass1995

Ретро FM - "Мираж - Звёзды нас ждут" FM - "Алексей Савченко - Путь домой" FM - "Modern Talking - Do You Wanna" FM
Европа Плюс - Европа Минус - Европа Умножить - Европа Поделить
Авторадио - Велорадио
  •  

digitalif

АРК - Аксьоновська Республіка Камерууберибля  :smoke:
  •  

pavlo_r

ShowTime! Трохи про кіно.
Невелика передісторія, щоб зрозуміти зміст відео.
Ян Твардовскі — популярний персонаж багатьох давніх польських легенд. Такий-собі польський Фауст. Він теж уклав угоду з дияволом, але хотів його перехитрити, тому в договір включив пункт, що диявол зможе забрати його душу тільки в Римі (куди він їхати не збирався). Легенда про Твардовського має багато варіантів. За одним із них душу Твардовського було забрано в кнайпі під назвою Рим, а за іншим — йому вдалося втекти від чорта і заховатися на Місяці, де він перебуває і досі. Саме такий варіант вирішили обіграти творці серії фільмів «Легенди польські» і перемістили Твардовського у наші дні, заховавши його на місячній базі. З цього і починаються події короткометражного фільму про Твардовського, який складається з двох частин. Отож, фігня, фігня яку я пропоную — це проглянути ці два ролики з українськими субтитрами. Фільми короткі: 8 і 20 хвилин відповідно. У мене трохи неоднозначне ставлення до поляків (складна спільна історія), але вважаю, що кіно вони знімають добре. Нам би на їх рівень вийти.

Частина перша тут:
https://www.youtube.com/watch?v=7zdFEWFgQIY

Частина друга:
https://www.youtube.com/watch?v=dXOQPCLhTeI
  •  

digitalif



Так от, нехай у МХ-7 буде адаптована версія програм ВВС з українською і англійською звуковою доріжкою. У Польщі здається є канали ВВС, не безкоштовні