Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Цитата: ProRadio від Березень 14, 2024, 15:25:12гм... Але ж Есет реагує так саме на ці два файли... На інші - ні
Це ж навіть не троян, а фішингове посилання воно побачило в файлі.
  •  

ProRadio

#10321
Цитата: BanderaTV від Березень 14, 2024, 16:41:46Це ж навіть не троян, а фішингове посилання воно побачило в файлі.

Ну, я не знаю, що там у тому файлі, бо Есет при скачуванні з нього щось видаляє - після чого файл не відкривається. В журналі дій йдеться про "троян" з вказаною вище назвою. Ґуґл нічого конкретного про такий троян не пише, хоча він згадується на декількох ресурсах. На одному з них є якісь натяки на майнінг крипти... https://forum.eset.com/topic/35356-pdfphishingagen-detection/

шкода, що тут не можна картинки додавати - я б скріншот діалогового вікна Есет виклав би
  •  

vital-fm

НР шукає додаткові кошти. - намайнять, виправлять.
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

admin

Про Буджак я і так усе чудово знаю, а от про північ вперше чую. Здаєть теза про "хоч велике будівництво зробили" і та тріщить
Проведення моніторингів суб'єктів у сфері медіа, як на півдні області так і на півночі, стикається з транспортними проблемами. У зв'язку із руйнуванням ракетними атаками мосту у н.п. Затока на південь області веде єдина дорога - Одеса-Маяки-Арциз-Ізмаїл, вона ж єдиний автошлях Одеса-Молдова-Румунія. В зв'язку з прикордонними питаннями та перевантаженням шляху великовантажівкам затор стоїть практично від Одеси до Маяк-кордон_Молдови, і переїзд до м. Ізмаїл може зайняти більше півдоби в одну сторону. На півночі, місцеві дороги які ведуть від основної траси Одеса-Київ до м. Балта, Кодима, Подільск, практично не придатні для використання легкових автомобілів, особливо у дощову погоду. Автобусне сполучення відбувається з великими інтервалами і досить часто не додержуючись розкладу. Тобто єдиний вихід – власне авто. Крім того наявна проблема з розміщення на місцях для проведення моніторінгу та велика вірогідність відсутності живлення.
  •  

GAS

Цитата: admin від Березень 16, 2024, 13:37:00У зв'язку із руйнуванням ракетними атаками мосту у н.п. Затока на південь області веде єдина дорога - Одеса-Маяки-Арциз-Ізмаїл, вона ж єдиний автошлях Одеса-Молдова-Румунія. В зв'язку з прикордонними питаннями та перевантаженням шляху великовантажівкам затор стоїть практично від Одеси до Маяк-кордон_Молдови, і переїзд до м. Ізмаїл може зайняти більше півдоби в одну сторону.
В середу їздив машиною до Одеси й обратно. Ніфіга там не півдоби, Рені-Одеса взагалі за 4 години доїхав, Одеса-Рені так, був затор на Паланці, але не так щоб прям півдоби - десь близько години там простояв. В цілому траса менш завантажена, ніж було в 2022 - 1 половина 2023, коли був величезний трафік фур (тоді можна було й на в'їзді в Рені годину простояти), зараз їх значно поменшало.
  •  

admin

Так 4 години і є пів робочої доби.
  •  

GAS

Цитата: admin від Березень 17, 2024, 10:33:25Так 4 години і є пів робочої доби.
Так це ідеальний час для Рені-Одеса, якщо без порушень швидкісного режиму.

Мій особистий рекорд Одеса-Рені якось до війни був 2:52 (їхав близько 140 км/г поза населеними пунктами), але є в місті унікум, який менше, ніж за 2 години доїжджав. А до ремонту траси (до 2018 року) шлях складав до 6-7 годин
  •  

admin

Ізмаїл трохи менше. 
На мою думку малось на увазі що раніше можна було за робочу добу з'їздити туди і назад до Їзмаілу і промоніторити щось з годину а зараз ні. У Паланці через день затори серьозні. Тобі повезло, далеко не кожен день можна так добре з'їздити як вдалося тобі.
  •  

DVB

У віці 73 роки помер колишній голова Закарпатської та Луганської ОДА Геннадій Москаль. Сталося це вранці 17 березня. Він помер після важкої хвороби.
  •  

admin

#10330
  •