Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

З індустрією їм домовлятись чи що, а то законами/постановами крутять вертять, а мовникам потім з мови на мову мігрувати.
Денисе, Ти який період маєш на увазі?
GMB
Ретранслювати ні, брати в ефір якусь з програм російських станцій можуть, головне щоб вивіска однакова була.
  •  

Radiostyle

Цитата: "vital-fm" post=30783Денисе, Ти який період маєш на увазі?
Останні років 3 точно!
Не знаю,як у інших,в нас місцеві каб.оператори вже близько року транслюють телеканал "Глас" з рос.звуковою доріжкою,скарги не допомогли.
  •  

АДВ

Я якось не проти російської, але ж  могли скасувати графу мова лише у мовників у межах області. Нехай на Донбасі йде 100% російська, на ЗІКу 100% польська, нехай, але ж загальнонаціональні повинні мовити мовою, що прийнятна на сході та заході
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

admin

питання в іншому
наскількі українська прийнята на сході?
  •  

GMB

нормально воспринимается, есть люди, которые на нем общаются по жизни.

а 100% русского по ТВ и радио я не выдержу
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

admin

я думаю что волноваться не о чём
радиостанции выберут свою аудиторию, выяснят на каком языке эта аудитория разговаривает, и на том будут вещать
ошибутся - отмотают обратно
  •  

iskostya

Цитата: "admin" post=30816я думаю что волноваться не о чём
радиостанции выберут свой аудиторию, выяснят на каком языке эта аудитория разговаривают, и на том будут вещать
ошибутся - отмотают обратно
Да тут скорее кадровый вопрос решит всё.
На данный момент новых людей с опытом работы на радио практически нет (а откуда им браться, если даже на ретрансляторах поотменяли всё местное), так что те - что остались с опытом работы - под них видимо и подстраиватьс. В своё время, помню, в Харькове в 1998-2000 на Русском радио был Олег Тимченко - так он вёл эфиры виключно Українскою!
  •  

Crossovok

Я пробовал вести эфиры українскою еще в 2003-2004 годах, а в 2010 даже просто читать в эфире по-украински было тяжелой задачей. Без тренировки языковые способности атрофируются, как мышцы без физ. упражнений.

 В Донецке в свое время на украинском языке с легкостью вел эфиры Андрей Чиж. Но стоит упомянуть, что Андрей родом из Винницы, если я не ошибаюсь.
  •  

pavlo_r

Crossovok, згоден з Вами. Я нормально володію російською (якщо не враховувати притаманний моєму регіону акцент), але спілкуватись нею доводиться дуже рідко. З власного досвіду знаю, що перші хвилини язик на деяких словах може "заплітатись", доводиться вимовляти з паузами, повторювати, але згодом все нормалізується і вимова дається помітно легше.
  •  

Smart

А я за русский язык) По мне, так русский язык на радио звучит лучше)
Хотя, если у диджея приятный голос, четкая дикция, и не мямлит, то и українською слухати приємно.
Поживем - увидим) Но, мне кажется, радиостанции с большим покрытием, все-же, будут вести эфир на украинском языке.
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
  •  

vital-fm

ADV
У нас з ліцензіями непорядок, ті ж самі загальнонаціональні оформлені як місцеві в ліцензіях тих таки куплених місцевих компаній.
Думаю зі сприйняттям мови проблем теж бути не мало би, окрім агресивно налаштованих, по відношенні до мови, людей, незалежно де.
Smart_igor
По "УМХ" і частково "БРГ" не скажеш.
Сьогодні теж засідання НР
  •  

Yuriy

Я сподіваюся, що на НРКУ будуть тільки україномовні програми. Для мене НРКУ єдине джерело, де можна слухати програми тільки українською мовою. Ще "ФМ Галичина" робить хороший продукт, але вони,на жаль, не загальноукраїнська радіостанція.
  •  

TAKIT

Радіо Ера транслює свої передачі українською...
  •  

АДВ

101,3 МГц у м. Житомирі та 91,0 МГц у м. Черкасах буде Перець фм, згідно рішення суду
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

admin

  •