Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

DJ ZHYK

Вы правы, УР-1 просто слушать невозможно, вот и у нас в Купянске оно скоро появится, лучше бы его и не было.
  •  

admin

хорошо что хоть что-то досталось
  •  

benedict

Цитата: "kopop" post=34932benedict     я не буду повторюватись але моє враження щодо ур-1 залишається незмінним. Воно описано у моєму пості #543 у цій темі.

А Ви вважаєте, що Нацрада дослухатиметься до Вашої думки?
Щось мені підказує, що вона керуватиметься іншими мотивами.
  •  

Zheka

Цитата: "benedict" post=34936Щось мені підказує, що вона керуватиметься іншими мотивами.
бабло
  •  

Lerry

Цитата: "Radiostyle" post=34805
Цитата: "admin" post=34803охренеть
12 обл центров
http://ukrtvr.org/5463
"швиряються" частотами...
Аби тільки толк був (мається на увазі НР-1,2,3)
Хочу поделиться своим мнением о конкурсах на радиочастоты, а конкретнее - об участии (вернее - неучастии) УР-1,2,3 в конкурсах.

А вы не задумывались, каким образом УР-1 пришло в Севастополь? Напомню, что в 2008 году был большой конкурс на радиочастоты. И на половине из этих радиочастот разбили время вещания на 2-3 отрезка. Именно таким образом и получилось, что УР-1 выиграло частоту не только в Севастополе (где выставленная частота 90,4 FM была разбита таким образом на 3 временных отрезка), но и во многих городах по всей Украине.

Так вот, для того, чтобы НРКУ побеждала на конкурсе, я считаю, что нужно часть выставляемых частот также разбивать на временные отрезки. Вот тогда НРКУ и будет во многих городах Украины. Просто кто из коммерческих радиостанций согласится делить свои частоты ещё с кем-либо?
Так что, все эти конкурсы, мне кажется, изначально предназначены для кого угодно, только не для НРКУ.
  •  

pavlo_r

Це не нормально, коли державна радіокомпанія на конкурсах отримує лише маленькі, не потрібні комерційним мовникам містечка, а в великих містах мусить клеїти частоти з відрізків. Для поширення НРКУ, потрібне бажання і не обов'язково бажання Нацради, яка зі складу в склад продовжує забивати ефір великих міст різного роду шарманками ще й роблячи вигляд, що у "рівних конкурсних умовах" комерційна станція виявилася цікавішою та потрібнішою слухачу. От і маємо ефір наповнений станіями-клонами, мертве місцеве мовлення в багатьох великих містах і відсутність можливості слухати хоч один канал НРКУ.
  •  

admin

+1 до повідомлення Павла
  •  

iskostya

Цитата: "pavlo_r" post=34951Це не нормально, коли державна радіокомпанія на конкурсах отримує лише маленькі, не потрібні комерційним мовникам містечка, а в великих містах мусить клеїти частоти з відрізків
Ненормально как-раз то - что государственная радиокомпания должна получать частоты на конкурсах, но, вопрос конечно и в том - а какой части населения и какой социальной группе интересен эфир данной радиокомпании.
На мой взгляд любая государственная радиокомпания должна побеждать коммерческие радиостанции в борьбе за слушателя и рекламодателя, ведь они имеют и бюджет от государства и отдачу от рекламы, а значит -  им проще нанять дорогих и эффективных управленцев и такой же дорогой но эффективный творческий состав.
Взять тот же пример в России - масса радиоведущих, которые раскрутились на коммерческих радиостанциях  - ведут эфиры и на государственных...
  •  

kopop

Цитата: "benedict" post=34936
Цитата: "kopop" post=34932benedict     я не буду повторюватись але моє враження щодо ур-1 залишається незмінним. Воно описано у моєму пості #543 у цій темі.

А Ви вважаєте, що Нацрада дослухатиметься до Вашої думки?
Щось мені підказує, що вона керуватиметься іншими мотивами.
Правильно нр голосуватиме за недержавних мовників у великих містах а у селах та у менших містах буде оте задрипане ур-1 (радіо простатит)
  •  

pavlo_r

iskostya, важко з Вами не погодитися, але для отримання частот  поза конкурсом потрібен закон. Можливо колись ВР відволічеться від наклепів, людей з нетрадиційними поглядами на життя (Ви розумієте про кого я), обов'язковості реєстрації по місцю фактичного проживання та інших подібних їм невідкладних проблем суспільства і зверне свій погляд на державне радіо, зобов'язавши Нацраду дати частоти. Думаю тоді проблема наповнення теж зможе бути вирішена. Хоча і зараз в ефірі УР1, яке слухаю на 936 КГц, є багато цікавих мені програм.
  •  

iskostya

Цитата: "kopop" post=34956
Цитата: "benedict" post=34936
Цитата: "kopop" post=34932benedict     я не буду повторюватись але моє враження щодо ур-1 залишається незмінним. Воно описано у моєму пості #543 у цій темі.

А Ви вважаєте, що Нацрада дослухатиметься до Вашої думки?
Щось мені підказує, що вона керуватиметься іншими мотивами.
Правильно нр голосуватиме за недержавних мовників.
Естественно. Коммерческий вещатель будет платить налоги, создавать рабочие места, и др... а государственный - живёт на дотациях. В Англии королева, к примеру, есть. На данный момент у управлению государством она не имеет отношения. Но средства на её содержание государство выделяет.
  •  

MrVlaDor

Цитата: "pavlo_r" post=34951Це не нормально, коли державна радіокомпанія на конкурсах отримує лише маленькі, не потрібні комерційним мовникам містечка
Простите, но ненормально когда за наши с Вами деньги (налогоплательщиков) создается такой низкосортный и очень мало кому интересный продукт как УР 1, УР 2 и УР 3. После 5 минут прослушивания любой из программ становится непомерно грустно и ты понимаешь что это не что иное как back in the USSR. К счастью, в Днепропетровске нет ни одной из программ в верхнем диапазоне. Надеюсь, и не будет. По крайней мере, до тех пор пока УР не начнет делать качественный интересный продукт.
Оборудование: Elad FDM-S3 + 2 х Airspy R2 + 5 эл. Яги (гор. пол.)
  •  

iskostya

Цитата: "MrVlaDor" post=34960
Цитата: "pavlo_r" post=34951Це не нормально, коли державна радіокомпанія на конкурсах отримує лише маленькі, не потрібні комерційним мовникам містечка
Простите, но ненормально когда за наши с Вами деньги (налогоплательщиков) создается такой низкосортный и очень мало кому интересный продукт как УР 1, УР 2 и УР 3. После 5 минут прослушивания любой из программ становится непомерно грустно и ты понимаешь что это не что иное как back in the USSR.
Согласен на все 100%.
Цитата: "pavlo_r" post=34957iskostya, важко з Вами не погодитися, але для отримання частот  поза конкурсом потрібен закон
С 91 по 2012 год у нас у руля были разные люди.
Цитата: "pavlo_r" post=34957Можливо колись ВР відволічеться від наклепів, людей з нетрадиційними поглядами на життя (Ви розумієте про кого я), обов'язковості реєстрації по місцю фактичного проживання та інших подібних їм невідкладних проблем суспільства і зверне свій погляд на державне радіо, зобов'язавши Нацраду дати частоти. Думаю тоді проблема наповнення теж зможе бути вирішена.
Интересно, как выделение новых частот может повлиять на наполнение? Зарплата диктора, редактора, звукорежиссёра изменится с появлением новых частот? Да им стимул нужен...
Пример из жизни: у студентов зачёт не влияет на стипендию. Т.е. студентам ну абсолютно пофигу на те предметы, если стремятся на стипендию. Получают свои 60 (Е, минимальная тройка) и довольны!
Цитата: "pavlo_r" post=34957Хоча і зараз в ефірі УР1, яке слухаю на 936 КГц, є багато цікавих мені програм.
pavlo_r - бывая каждый месяц в кассе укртелекома, вижу очередь желающих отключить радиоточку. Не думаю, что причина лишь в цене.
  •  

admin

Цитата: "MrVlaDor" post=34960
Цитата: "pavlo_r" post=34951Це не нормально, коли державна радіокомпанія на конкурсах отримує лише маленькі, не потрібні комерційним мовникам містечка
Простите, но ненормально когда за наши с Вами деньги (налогоплательщиков) создается такой низкосортный и очень мало кому интересный продукт как УР 1, УР 2 и УР 3. После 5 минут прослушивания любой из программ становится непомерно грустно и ты понимаешь что это не что иное как back in the USSR. К счастью, в Днепропетровске нет ни одной из программ в верхнем диапазоне. Надеюсь, и не будет. По крайней мере, до тех пор пока УР не начнет делать качественный интересный продукт.
увы
то что платится, уходит на оплату электроэнергии/ услуг КРРТ и других операторов/минимальных зарплат (многих нельзя уволить кстати)
сравните бюджет НРКУ и например нацрадио СЛовакии

проблемы глубже
  •  

pavlo_r

iskostya, - це звичайно моє ІМХО, але шанси на виділення частот НРКУ куди менші чим шанси на покращення наповнення ефіру. Але і те і друге сьогодні відноситься швидше до чогось із світу фантастики. Я не писав, що в ефірі УР1 повно цікавих програм, а підкреслив лише, що там є цікаві мені програми. Щодо радіоточки - я і сам би відключив якби була. Толку від неї як від технічного засобу мало не залежно від того що там грає. Крім того сьогодні люди рідко слухають радіо вдома, навіть на кухні у багатьох вже є телевізор. Я вдома майже не вмикаю приймач, зате майже не уявляю без радіо дорогу на роботу і назад, прогулянки і т. д. Вдома можна послухати НРКУ через інтернет, але взяти комп'ютер на прогулянку у мене можливості нема.
  •