Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

Formally 20

  •  

Formally 20

  •  

Formally 20

  •  

BanderaTV

  •  

admin

хехе

До Національної ради надійшли звернення від виконавчої директорки
Громадської організації «Центр протидії корупції» Каленюк Дар'ї Миколаївни
№ 16/2722 від 18.06.2020) та колективне звернення від Громадської
організації «Інститут масової інформації», Громадської організації «Детектор
Медіа», Громадської організації «Інститут Демократії ім. Пилипа Орлика» (вх
16/2726 від 18.06.2020) стосовно необхідності проведення перевірки фактів
викладених у зверненнях.
Зі звернень, а також з інформації в засобах масової інформації
Національній раді стало відомо, що кінцевим бенефіціарним власником BOLVIK
VENTURES LTD (ТОВ «БОЛВІК ВЕНЧЕРЗ ЛТД», реєстраційний № 1541006
країна реєстрації Британські Віргінські Острови) є громадянка України
Марченко Оксана Михайлівна. Разом з тим, відповідно до звітної інформації
щодо структури власності ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА
ТЕЛЕКОМПАНІЯ «ТЕТ»( далі – ПрАТ «ТЕЛЕКОМПАНІЯ «ТЕТ»), яка була
подана до Національної ради у відповідності до частини другої статті 59 Закону
України «Про телебачення і радіомовлення», станом на 31.12.2019 року
власником BOLVIK VENTURES LTD з часткою 100% через Menealos Sazos
зазначений Суркіс Ігор Рахмільович, громадянин України.

ТЕТ, 2+2, Бігуді, Алекс ТВ і тд
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

Formally 20

  •  

Formally 20

  •  

Formally 20

  •  

Formally 20

  •  

corazon

#2784
Трішки філософії.

Сучасний склад Нацради за останні два роки справді показав (як і очікувалось), що він лояльний до Плюсів. Наприклад, на місцевому конкурсі T2 (маловатні канали), здається, 2019 року запросто визнав переможцями різні 2+2 з "приставками" і ПлюсПлюси з "приставками", і т. п. Хоча по факту це аж ніяк не місцеві канали, а, наскільки я розумію, майже повні, або й повні, дублі 2+2 (який має місце в MX-3). Добре, що хоч ті ПлюсПлюси "з приставками" переоформились на Уніани - де-факто Уніан не має загальнонаціональної частоти в T2, а має тільки ті виграні "з приставками" і Одеську область - але по факту це теж не місцеві канали.
Note: Цікаво, чи на тих 2+2 і Уніанах з приставками є хоч якісь місцеві врізки станом на зараз?

Думаю, що попередній склад (той, що з Фещук) не визнав би ті "приставки" переможцями. Пам'ятаю, попередній склад Нацради свого часу призначав їх перевірку в аналозі на предмет ретрансляції 2+2 (але за документами у них виявилося все чисто). Щодо переможців цифрових конкурсів - думаю, що та "стара" Нацрада скоріше залишила би ті місця без переможців, ніж свідомо давати дублям 2+2 місця.

Добре, що хоч відключення аналогу (більшості каналів) було при "старій" Нацраді, де 5 членів були категоричними в цьому питанні. Бо сумніваюся, що сучасний склад Нацради наважився б на відключення в принципі, бо Плюси найбільше протестували проти нього - тож думаю, якби попередні не "дотиснули", досі працював би весь аналог... Хоча тут, можливо, і помиляюся.

Хотілось би почути думки інших з цих приводів.
  •  

DrewUA

А навіщо плюсам так сильно був потрібен аналог? Так, покриття у них було хороше, але у більності всього 3 канали які так сяк показують з шумом напроти Т2 яке має 30 загальнонаціональних телеканали у якості яку ніколи не побачиш на аналозі. Більш старшому населенню яке стоїть на свому (аналозі) бо звикло до колишнього? Так що коштувало б Плюсам профінансувати тюнер для пенсіонерів? Для такого медіахолдингу це не такі великі гроші.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Ігор

Скажу як установщик, вимкнення аналогу сильного ажіотажу з підключенням Т2 чи супутниквого телебачення у мене не викликало. Хотя ціни на приставки гарно піднялися. Найбільший ажіотаж був минулої зими, і цієї весни, коли люди зрозуміли, що супутникові канали ніхто вже не розкодує.
А от чому тоді плюси так трималися за аналог, не можу зрозуміти, в багатьох людей ефірних антен не було взагалі.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Цитата: corazon від Липень 28, 2021, 00:55:44
Думаю, що попередній склад (той, що з Фещук) не визнав би ті "приставки" переможцями.
Так він якраз і визнав, плюси логічно ображені, на НР часів манжосова, за цифру, тож і використали свою можливість обхідними зайти в, хоч якусь цифру, питання стояло проліцензувати аналогових з різними юр особами і аналоговими ліцензіями, з чим і справились, згадайте шум по регіональних МХ5, там ось ще місце в цифрі є, правда нашкребти б ще мовників, хто не зміг - відпав сам собою. У сусіда навпаки: переоформлення не дають, цифрові припиняють договори, нових МХ не світить, лише надія на кабель.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Eric

Цитата: corazon від Липень 28, 2021, 00:55:44

Note: Цікаво, чи на тих 2+2 і Уніанах з приставками є хоч якісь місцеві врізки станом на зараз?

В Дніпрі на 2+2 додатково лого 9 каналу, місцеві врізки зазвичай с 9 до 10 та з 18 до 19, можуть +-1 час коливатись, новини + новини спорту + актуальне інтервью, бувають додатково передачі про сад та історичні. Тобто десь 2-3 години на добу є місцеве. На Унііан дописано Дніпро - місцевих передач не бачив.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

А тут вже наглість, вони цифрову взамін аналогової отримували з  обіцянкою виробляти власні програми, а по факту переоформили цифру, залишившись по аналоговій в місті.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon