Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Цитата: Eric від Липень 28, 2021, 10:14:30
В Дніпрі на 2+2 додатково лого 9 каналу
Точніше по області...
  •  

Андрій_С

Оголосили конкурс на 55 ФМ-частот...
Цікаво дізнатися повний список міст... чи це вже тільки завтра в рішеннях НР?

DVB


Ilya

Одесская обл. Николаевка 106,3 МГц 0,1 Вт - большие амбиции на покрытие))) Радио М на 101,7 МГц 0,1 Вт имеет радиус покрытия менее 40 км. У меня на расстоянии 43 км принимается на уровне шумов, при учете что антенна стоит на 6 этаже и чувствительность приемника 1,1 или 1,3 мкВ (уже точно не помню).
  •  

BanderaTV

Щодо Жовтих Вод, я здивований, відразу 0,5 кВт та 24 години на добу.
Олександрійську частоту Ретро не виставлено на конкурс.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

Щодо телебачення - список тут: https://www.nrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/R-2021-01086.pdf
Тільки маловатні місцеві мультиплекси, 5-10 Вт, по 2-3 програми.
В тому числі і Львів, (37 канал - 3 програми).
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

admin

Ну ось, більше претензій сподіваюсь не буде.
  •  

vital-fm

#2797
"Ретро" знову зхудне, хоч і залишається ще мережа.
По ІФ звичайно накатали, якщо візьме НСТУ - будуть переносити на 106,4, якщо не дозволять на тій мовити, або будуть чекати нового конкурсу.
Хоча по логіці, має взяти Армія ФМ - погоджено ж, хай і розробляють.
Є ряд нових частот, подивимось, що з цього візьме НСТУ, можливо ще пару регіонів закриють "культурою", може Одесі з "Променем" пощастить.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Андрій_С

Переглядаючи вчорашнє засідання і "питання" Герасим'юк  "Чи може брати брати участь НСТУ в конкурсі" (на 35:20 у ютубі) я так зрозумів, що це був такий собі тонкий натяк вже і на його основні результати (з огляду на практику у попередніх аналогічних конкурсах) :secret:
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

Щодо конкурсів на Т2. Цікаво, чи оголосять конкурс на місця 112-го в MX-5 по всій країні? Думаю, що певна частина місцевих телеканалів хотіла би мовити саме там, і цілком готові платити більші гроші заради в рази більшого покриття передавачів MX-5 порівняно з цими 5-10-ватними каналами. Тим більше, що конкурсу на звільнені місця 112-го в MX-5 ще не проводили.
Наприклад, "Перший Західний" виграв свого часу частоти в MX-5 по області, але не у Львові - тож, думаю, він не проти тепер подаватися на звільнене місце 112-го у Львові.

Думаю, було б справедливо оголосити зараз ще й такий конкурс, щоб місцеві канали, які хочуть великого покриття, мали змогу подаватися на MX-5.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

BanderaTV

Я вже мовчу, про звільнене місце Зіку в 3 мультиплексі.

vital-fm

Андрій_С
Так вони ж раніше чисто під НСТУ виписували умови, а тепер, видно, зробили загальний, хоча сюрпризи можуть бути.

Иваныч

Чернівецька, м Чернівці,98,3 FM  0,1    24 години на добу  мої прогнози - подадуться НСТУ UA Культура, ТВА FM, Армія FM.

kram2000

Прогноз щодо конкурсу по краматорській частоті Ретро ФМ: Подадуться Промінь, Люкс ФМ, Шансон (або Power)
  •  

DVB

Там такі умови конкурсу, що крім УР-1, Променя, та Культури, ніхто і подаватись не буде. Конкурс під Українське Радіо. Ну, хіба що, Армія ФМ ще піде на великі міста.
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm